• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MAMAMIA: No jakože jsem ještě nezažila, že by se tato služba v rámci festivalu účtovala extra.
    A kór vzhledem k ceně lístku mi to příjde absurdní.
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    MRTVY_KENNY: cetla jsem velice, ty vis proc :)) jasne, ok :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAMAMIA: velce. ten prostor neni velky.
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    NONOBODY: ja ti nerozumim. co velice nepusobi? kdybys mel spat nekde na poli, bez pristupu k vode a s*al bys nekde za kerem tak ok. ale takhle mas moznost veskereho "komfortu" co se spani ve stanu a pobytu na festaku tyce. kdyby to byla nejaka vysoka castka, ale kilo? :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    Colours of Ostrava - Česká spořitelna
    http://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/STANDARD_CONTENT_OT01_015906.XML

    Česká spořitelna jako generální partner tohoto festivalu nabízí svým klientů slevu na vstupné ve výši 20% platnou od 1. května 2012. Slevu mohou uplatnit všichni klienti, kteří si koupí vstupenky přes eshop Colours Of Ostrava pomocí Platby 24. Sleva se vztahuje pouze na jednu objednanou vstupenku.
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MRTVY_KENNY: No velce to nepůsobí :D
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NONOBODY: no to je jedno, neboj se, dobry byznis to je hlavne pro manazery ucinkujicich :)

    a mi to symbolicke kilo na 4 dny prijde spis jako manipulacni poplatek. stejne nechapu jak se tam ti lidi na ten pidipozemecek vlezou, ale mozna to tak male pusobi jenom na mapce
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MRTVY_KENNY: No jakože v vzhledem k ceně vstupenky, by ten kemp mohl bejt zadarmo, jako na ostatních fesťácích.
    CICO
    CICO --- ---
    ...jinak děcka, od včerejška je aktualizovaný web http://www.objevtevicemuziky.cz a na něm, pokud budete rychlí, možnost získat lístky nejen na COO...cena 945,- Kč, což je imho ještě méně, než byl nějaký ten loňský předprodej...takže hlavně kuřáci, kupte si karton Camelek s modrým proužkem na krabičce a posílejte kódy, obvykle stačí jeden karton a máte celou sadu a tedy i lístek za tuto skvělou cenu...))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NONOBODY: ted nechapu moc kam miris, ten kemp je na zelene louce, pochybuju, ze castka 150+150 za jednoho pri te velikosti kempu pokryva uz jen tu dovazenou vodu, co se tam protoci na sprchach... ale verim, ze si muzes pronajmout nejaky pozemek bokem, dat ho do pouzitelneho stavu, najmout ochranku, sprchy, toiky a prevalcovat oficialy nizsi cenou :)
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MRTVY_KENNY: Pěknej byznys...
    GOSUDAR
    GOSUDAR --- ---
    MRTVY_KENNY: dik :)

    no snad to bude mat dostatocnu kapacitu resp. tam nedaju nieco velke :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    GOSUDAR: ano, za stan + za osoby

    jaky byl problem si nejsem jisty, mozna bylo vyprodano a proto ten predprodej?

    jine ubytko jak chces, ja jsem mistni, tak nemam mozna nejlepsi pohled, ale jsem skeptik, uz jen z toho duvodu, ze nejsme historicky zrovna turisticka destinace, tady ten slusny stred mezi ubytovnou pro sichtaky a hotelem docela chybi..

    u plynojemu maji na mapce napsano divadla a koncerty
    GOSUDAR
    GOSUDAR --- ---
    cauko ideme na colours prvy krat

    chapem spravne ze okrem listka treba kupit aj
    1xmiesto na stan + na kazdu osobu vlez do stanoveho => (1+n)*100?
    funguje daky system "miestenky" alebo kam sa clovek zlozi tam sa zlozi?

    btw ake boli problemy s tym stanovym mesteckom?
    mal by som si radsej pohladat nejake ine ubytko nez v stane?

    plynojem, to bude cisto divadelna scena?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Zajistěte si stanové městečko i parkování předem - Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/aktualita/285-zajistete-si-stanove-mestecko-i-parkovani-predem
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    MRTVY_KENNY: to je masakr
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdyby nekomu unikla aktualni fotka z plynojemu...


    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    EFFKA: tak jestli sou pak funkcni, to uz je druha otazka:) ja jen ze sem nezazila zadnej vetsi festak bez sprch...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    LITTLE_SISTER: no tak to samozrejmost neni, mit funkcni sprchy, bohuzel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam