• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: tak jeste ze jsi to nevaril, to by bylo na povazenou :)
    KUZNA: spis narazka na ty inspiral carpets
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    MRTVY_KENNY: vsak tam pisou, ze Transglobal vydali desku, takze s tim pojedou tak jak tak turne, coz prislo Zlatane vhoda bookla si je
    BENAC
    BENAC --- ---
    Cely tenhle rocnik mi pripomina jeden vyborny "osvezujici" koktejl. Pokusim se Vam jej namichat, i kdyz nejsem zaden bar-man:
    Do sklenice nasypeme dobre nadrceny led, nejlepe ledovou trist, pridame cerstve listy maty peprene, trtinovy cuker, perlivou vodu a limetku :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    (neboli duchodce v tom slysi beatles a mladsi joy division :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: voe na to budou krepcit i duchodci a zaroven to neni vondrackova. :)
    ale jakym systemem tyhle zalezitosti vytahujou z hibernace, to je mi docela zahadou.

    zacinam podezdrivat zlatu, ze v nekterem ze starsich festaku si vydelala na stroj casu a mimo sezonu s nim objizdi kluby :))

    kazdopad cas utika, jeste alespon jedno jmeno velkym pismem bych cekal, ale od brezna uz imho nic nenasmlouvaji...
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    PTT: No slava. Bylo to des-bes .)
    PTT
    PTT --- ---
    novy web
    Colours of Ostrava
    http://colours.cz/
    PTT
    PTT --- ---
    Transglobal Underground jssouhoooodne provar :-/
    FLU
    FLU --- ---
    ano, tak pred patnacti lety, kdy byla scena asian undergroundu v UK na vrcholu tvurcich sil, bych TGU videt chtel. ale dnes? a inspiral carpets? coze?
    Na Colours zahrají Inspiral Carpets a Transglobal Underground – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/kultura/292879-na-colours-zahraji-inspiral-carpets-a-transglobal-underground.html
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    fyi
    1.390 Kč (do 31. ledna 2013)
    1.650 Kč (od 1. února, max. 6.000 ks, nebo do 31. března 2013)
    BOPA
    BOPA --- ---
    KELDA: Docela zajímavý hlas... Ale teď jsem si pustil několik skladeb a přijde mi všechno hooodně podobné :-(
    BOPA
    BOPA --- ---
    no já jsem zatím spokojen... Jamieho koncert byl pro mně pěkným překvapením a teď se na něj těším... Sigur je taky mé vysněné přání - ještě by mohli ukecat Bjork :-)))
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    FLU: Je to fakt slabota :/
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: zatim slabota
    CICO
    CICO --- ---
    TOYAK: no jo, byl...a není to tak dlouho, tuším, že v roce 2009...a i když jsem byl k jeho vystoupení skeptický, tak to nakonec byla fakt dobrá show...D
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    BENAC: Zdá se mi to nebo už Cullulum na Colours byl?
    BENAC
    BENAC --- ---
    No tak zatim zadny ekstra tahak .. na druhou stranu Ladi 6 nebo Irie Revoltes nebudou dle meho spatni :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    * update
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ladi6 - Walk Right Up - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iKuUMPGwhuM


    Toto vypadá zajímavě .....
    FLU
    FLU --- ---
    ech, myslim, ze tu za soucasneho stavu veci vedeme plane diskuze. kazdopadne, colours zatim vypadaji na pisnickarskou seslost :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    na me z Pohody zavani hlavne neco cemu neverim, kdezto z Colours to mam obracene...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam