• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    taky se moc tesim :))
    MONIA
    MONIA --- ---
    PUEBLO: tak aspoň dáme pivo....těším se :) (případně tě budu podpírat až ti noha bude skomírat:)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MONIA: musis mit potvrzeni banky o zaplaceni !!!!! a obcanku ... takze bohuzel...ale diky ;)
    MONIA
    MONIA --- ---
    PUEBLO: a nemůžem ti to vyzvednout nebo to máš na jméno?
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    BOPA: Jo, fakt jsou asi poněkud mimo realitu... :-( Teď koukám na ten Gong - ráno tam vůbec nebyl proklik - tzn. nebyla možnost objednat ani žádná informace - a teď už tam proklik je, ale evidentně už to není možné objednat (přitom bych na základě přechozí info čekala, že to bude aspoň do půlnoci...).

    "Online rezervace v Gongu byla ukončena.

    Jelikož již do zahájení jednotlivých vystoupení nejsme schopni zajistit kontrolu plateb převodem bankou a celý náš tým pracovníků se zároveň přesunuje do areálu festivalu, prodej online rezervací bude dále probíhat přímo v Gongu a to během celého festivalu."

    No a objednání lístku mi stále hází úplnej error... :-(
    Ach jo... No doufám, že mi aspoň odpoví na ten e-mail a dají slevu na místě.


    BOPA
    BOPA --- ---
    HELOUN: jojo, musím konstatovat, že oficial web shop pro colours - ORIENTAL - je docela mazec... řekl bych, že jim tak trošku kazí jméno.... My si objednali lupeny skze eshop, zaplatili kartou a druhý den hurá pro lupeny.... normálně nás vyfaxovali, že to ještě není, že nám od nich nepřišel mail s potvrzením, že platba byla přijata a že sou lupeny připravené... Trvalo to asi 14 dní... Rezervačka do Gongu přišla asi za týden po platbě (vím, že jsem říkal, že z principu si žádnou rezervačku neobjednám, ale prostě jsem nemohl jinak).... KATASTROFA....
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    HELOUN: jo snad to klapne :) sobe jsem listek kupoval vcera s t-mobile slevou a jeste to fungovalo...dneska jdu koupit zene listek do ticketpro se slevou na in-kartu :) ale ta s detma prijede uz drive autem takze ta je v pohode
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    PUEBLO: Jo, přesně to mě dneska taky naštvalo - asi počítaj jenom se studentama a místníma, ale dostat se z Prahy do Ostravy po práci před devátou fakt není úplně jednoduchý... :-(

    No a navíc když se mi nakonec podařilo zařídit v práci, abych mohla jet ve čtvrtek vlakem už v 16:09, tak si jdu objednat lístek pro kámošku (já mám naštěstí guestlist! ;-)), místo na stan, rezervace v gongu atp. a pro změnu jim dneska (tzn. poslední den, kdy můžu uplatnit t-mobile slevu, a kdy jde objednat lístky do gongu) už od rána nefunguje e-shop.... No napsala jsem jim e-mail - jsem zvědavá, jak zareagujou a jestli mi daj slevu na místě, pokud ten e-shop nebude fungovat ani večer.

    Ale tedy jak se těším na interprety, tak z organizace začínám mít trochu obavy... :-/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: zalezi jak na tom budu ve cvrtek s praci...kdyz stihnu vlak tak to snad dam :))
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: Aha .. tak to bude o prsa vietnamske divky asi, coz?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: zalezi jesli mi schvali dovcu a jestli stihnu dojet pred devatou protoze nechapu proc listky na miste (koupil jsem online na eshop s t-mobile slevou a bal jsem se si to nechat poslat postou) vydavaji jen do 21hod :((
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: Vyborne .. a hnedle z kraje ve ctvrtek?
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Není tady někdo, kdo bude mít volné místo v autě a bude jezdit každý večer z Ostravy přes Studénku?
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    mate v okoli festaku vyhlidnutou nejakou hospudku kam zajit za kilco na obed a na dobre pivo? :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    MRTVY_KENNY: tohle jsem teda moc nepochopila:/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    asi aby to bylo napinavejsi :)

    "zítra končí možnost online rezervace místa na vystoupení v Gongu! Zakoupit si rezervaci online můžete na http://bit.ly/rezervace-gong

    Prodej rezervací bude pokračovat od čtvrtku úderem čtrnácté hodiny v prostorách Gongu."
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tak zadna struska letos, hura..
    Fotografie z příprav | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/pripravy-colours-2013/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours of Ostrava nabídne i hernu v bývalé energetické ústředně - iDNES.cz
    http://ostrava.idnes.cz/...bni-program-f67-/ostrava-zpravy.aspx?c=A130708_1948832_ostrava-zpravy_dar
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    Čau všem! Pořád sháním dva lístky na Colours! Kdybyste měli nebo o někom věděli, sím do pošty! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam