• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Pro mĕ zatím jen The National a i od tĕch jsem slyšel jen dvĕ desky, které celkem ušly.
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    IFEELGOOD: však vím, byla jsem na Colours už 3x, ale pokaždý tam byly nějaký jména, na který jsem se vyloženě těšila. letos zatim v podstatě nic. na což nenadávám, je to samozřejmě subjektivní. jen si tak povzdychávám...
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Pravda ale na druhou stranu může přijít o celkem luxusní věci i když bude jen o pár metrů jinde. Jako já minulý rok s The XX :-/
    CMAN
    CMAN --- ---
    by me zajimalo jak delaj dramaturgii... jesi Zlata jezdi po festivalech a co ji zaujme tak pozve... a pak ji tam nekdo poradi co k tomu prihodit (treba The Knife nebo Bastille :) ...

    jinak se celkem da si vsecko nastahovat dopredu akorat pak pride clovek o to prekvapeni kdyz narazi na nakou perlu o ktery nikdy v zivote neslysel...

    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    IFEELGOOD: Ano tak to sice je, ale porad jsem rad, kdyz tam jsou alespon 3 interpreti, kvuli kterym jsem ochoten tech 1500 dat. Dat tu cenu uplne na blind se mi nechce..
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    IFEELGOOD: A za struskou! :))
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    LITTLE_SISTER: výhoda Colour (oproti ostatním festivalům) je, že teoreticky nemusíš znát nikoho z interpretů a nejet cíleně za tím či oným hudebníkem a stejně si ten festival maximálně užiješ. Proto tam tento rok jedu znovu. Výlet spíš za konceptem festivalu než za konkrétní hudbou.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    po vzoru lonska jeste neco mozna vytahnou behem brezna, ale tim to asi konci (rsp. budou max lepit pripadne odpadliky)..
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    IFEELGOOD: já se zatím chytám jen na MGMT, jinak mě tam bohužel nic netáhne, musí přihodit, abych vyrazila... :-/
    CMAN
    CMAN --- ---
    loni sem si uzil vetsi bomby teda na Pohode (Tony Allen, Bonobo, Kubo Ursini, Andrej Seban a Nick Cave), nasledne na Colours sem nic nenatrefil (mozna sem jen nemel stesti nevim?)
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    IFEELGOOD: Pro mě taky. Nutno dodat, že poslední dva ročníky se mi přesně do vkusu trefily mnohem víc - hlavně teda ten poslední ročník. Ale začínám naposlouchávat třeba The National a dávám tomu tak měsíc/dva aby se to pro mě stal největší tahák :))
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    No pro můj vkusový soud je lineup letošní Ostravy pořád nic moc. Cíleně mě snad zajimá jen ten John Grant :)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    PTT: Tak jsem tomu dal asi 4 songy...a taky to jde mimo mě :-/
    PTT
    PTT --- ---
    tohle mi nic nerika ale prej to je super ze budou na CoO...

    Bastille - Things We Lost In The Fire
    http://www.youtube.com/watch?v=MGR4U7W1dZU
    BOPA
    BOPA --- ---
    A další Island na COO
    Islandský skladatel a klavírista Ólafur Arnalds | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/islandsky-skladatel-a-klavirista-olafur-arnalds/
    PTT
    PTT --- ---
    FLU: jj album super!
    FLU
    FLU --- ---
    PTT: ha, super.

    info opet besne a v podstate nicnerikajici. doporucuji radeji poslechnout cele album, ktere by se melo valet na internetech (kdyby ne, tak posta).
    PTT
    PTT --- ---
    SKIP&DIE - "La Cumbia Dictadura" (Live at ADE Paradiso)
    http://www.youtube.com/watch?v=4F-DiCnMF7E
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ja teda tohle odvetvi nesleduju, ale ted jsem zjistil, ze tohle jsem si dal pred dvema lety na YT do playlistu a ted koukam, ze to je butler :)

    OCEAN - John Butler - 2012 Studio Version
    http://www.youtube.com/watch?v=jdYJf_ybyVo
    FLU
    FLU --- ---
    btw neskutecne mi vadi zpusob, jakym pisou ta jednotliva infa o kapelach. ten hajp je fakt otravny.

    zajimalo by mne treba, kolik elektroniky z cerneho kontinentu ma autor (Moravcik?) naposlouchano, ze si dovoli vypustit takhle sebevedome prohlaseni...
    "Skladba 3D On Jupiter patří k nejvydařenějším africkým remixům poslední doby."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam