• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: jj díky. jinak takovej dotaz. kupovat asi jen při osobním předání, co? poštou to je trochu zajíc v pytli.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: jeden visi v trzisti, pod obrazkama v zahlavi je odkaz
    RUM
    RUM --- ---
    taky bych rád koupil 1x
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    rád bych zakoupil jeden lístek kdyby někdo měl na prodej! když tak pošta, díík
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    Prodám 2 x (4-denní) vstupenku na Colours of Ostrava, zájemci piště do zpráv.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    MRTVY_KENNY: kriz hidden orchestra a national je celkem prasarna .)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a jinak chet faker vs olafur arnalds je vyreseno, uz se nekryjou.
    jen me trosku znervoznuje, ze takhle hybou s programem a nedaji o tom vedet..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ja tu dal anketu, ale vzhledem k tomu, ze zahlasoval jen jeden clovek a loni to bylo treba 20, tak to jeste opakuju, je v zahlavi :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---


    cely magazin tady, ovsem programator nemel svuj den a natvrdo ten prohlizec zmensil tak, ze to misty nejde precist :)
    COLOURSWEEK
    http://www.colours.cz/magazin/
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    FLU: klasika, to určitě opsal z programu. typicky rozhovor na COO po prostudovani sesitku:
    Kam jdete?
    Na XY
    Co hrajou?
    No, nejaky islandsky psychidelicky sopko-rock, pry tez trosku etno, ale ma to byt i do funku
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    RUSALKA: Tak já jezdím na Colours už 6 let a nikdy jsem žádný neobvyklý problém při stanování nezažila. Ale jsem celkem skromnej člověk a beru, že to prostě je méně komfortní způsob (hluk, hygiena) pobytu na festivalu, ale zato prostě nejlevnější a nejblíže areálu (což mi za to stojí).
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    RUSALKA: Odpovídám Rusalce - nejsem žádná princezna, spaní pod stanem miluju a na psytrance festivalech tak spím vždy, ale to je trochu jiná sorta lidí, než na Colours. Je to jak odkazuje Tarmaq - sousedy si nevybereš, o bezpečnosti či hygieně pomlčím, navíc jedu vlakem přes celou republiku a chci si ušetřit záda (stan, karimatka, spacák apod. se pronese)
    Ale držím palce, koneckonců to patří k tomu festivalovýmu zážitku:-)
    QWITI
    QWITI --- ---
    nechci sýčkovat ale shanet ubytko 14 dni před začátkem festaku je celkem odvazne...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    k tomu jen, ze tusim psali, ze sprchy budou letos zadarmo
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    RUSALKA: ve stanu jsem na coloursech nebyl, ale mozna z podobnych duvodu jako [ LEONID_EK @ Colours of Ostrava 2014 ]
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    AMINETA: Muzu se jen pro zajimavost zeptat, v cem te stanove mestecko odradilo? Letos mame misto pro stan, tak at jsme pripraveny .)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Kamarádi, máte nějaký tip na ubytování v Ostravě (hostel, apartmán, v soukromí) pro 4 Divoženky? Ze zkušenosti už nechci absolvovat Colours stanové městečko. Předem díky za tipy, ideálně do pošty.
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY: na pivo kaslu - muj velbloudi hrb me bude zasobovat lepsi tekutinou :) a ostatni cas vyhradim pro debatu s kamosema co jsem dlouho nevidel :D
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT: stejne budes vecne ve fronte na pivo :))
    PTT
    PTT --- ---
    Hmm tak po prostudovani programu bych vlastene mohl jit jen v sobotu (+ cca 4 koncerty ktere jsou rozhazene pres dalsi dny) jinak nuda a to velka :-/
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Prosím Vás, stále platí, že sháním 1 lístek na Coloursy :-) Ideálně pro osobní předání v Ostravě (na místě nebo předem) :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam