• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    CECKO
    CECKO --- ---
    Kdyby se nekdo na posledni chvili zbavoval listku tak napiste dik;)
    BENAC
    BENAC --- ---
    FLU: V mnohem to mam podobne . fanfarai, shaka ponk, belleruche, lyeoka, la yegros, debademba, nomfusi .. uvidime, co nakonec uvidime
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: imho musis mit listek na kemp, nikoho nezajima, jestli jdes na festival, nebo jen kempovat. areal je oddeleny.
    a tomu druhemu uplne nerozumim, kamose proste pusti, pokud ma lupen na kemp. a evidovat, ktery stan ma, asi taky, ale netusim, jestli kontroluji, jestli je na jeden stan napsanych treba dvacet lidi. ted uz nejde zobrazit ani popis toho listku na stan..
    pisou, ze je vhodne si pripravit vyplnene toto (ackoliv nevim, proc tam maji nadepsany hrad)
    http://www.colours.cz/admin/public/files/UBYTOVACI_KARTA_Slezskoostravsk%C3%BD%20hrad.pdf

    s cimz souvisi..

    Z důvodu prodlevy automatického párování plateb s odesíláním eticketů bude předprodej vstupenek ukončen dne 15.7.2014 ve 20:01 hod.

    tze online ted uz nic nekoupite..
    RUM
    RUM --- ---
    jedna technická: před vstupem do kempu musím mít už na ruce náramek do festivalovýho areálu co? a ještě něco... pustí pak do kempu kámoše, když už dostanu číslo na náš stan? :-) jakože jestli není nutný u každýho člověka evidovat číslo stanu? dík
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: ja predbezne takhle (koukam, ze na hlavni stage skoro nezavitam:)

    ct (vracim se z Prahy, prijedu az kolem osme)
    fanfarai
    shaka ponk (?)
    seasick steve (x gipsy.cz)

    pa
    taksim trio
    charles bradley
    oka
    belleruche
    trentemoller

    so
    lyeoka (x chet faker) - se*e mne, ze se prekryvaji...
    www (?)
    a tribe called red
    darkside
    prago union
    skip and die

    + dj galletas calientes (na toho jsem hodne zvedavy a je mozne, ze se vykaslu na zbytek a zkysnu u jeho setu)
    + koyaanisqatsi (ale 11:30 je blby cas)

    ne
    jupiter and okwess international
    la yegros
    debademba (x hidden orchestra)
    nomfusi (?)

    + punk v africe (ale 11:30 je blby cas)
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm tak my se budem potkavat casto :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    teda s tim, ze je to program prakticky nonstop, neni to vsechno, co *musim* videt
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: seznam ti dam klido hned. namalovane pekne, ale realita je vzdycky hozena kapku jinak.. :)

    ct
    putyka
    les tambours du bronx
    stinka
    howlin rain
    mgmt

    pa
    komentovana kanouci cise v gongu
    taksim trio / korben dallas
    bradley
    oka
    torrini
    zaz
    mo
    trentemoller

    so
    faker
    arnalds
    grant
    tribe called red
    darkside
    bastille

    ne
    listolet
    butler
    national / hidden orchestra (tohle netusim jak rozlousknu)
    eggnoise
    newman
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    z tech ceskych jsem se ted dival, ze to Never Sol muze byt fajne
    QWITI
    QWITI --- ---
    takze zítra bych tadyrada videla nejakej seznam kluci :))))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: presne, ja si neco prectu tak den predem ale stejne to pak menim :)

    ale co vim jiste je ze se chci vyhnout tem ceskym prizrakum ktere jsem jmenoval

    fakt nechapu ze jsou i na colours....vzdyt tyto kapely hrajou na kazdem tuctovem festivalu pro hasice v horni dolni....nic proti hasicum :))

    COO by mely byt jine!
    QWITI
    QWITI --- ---
    PUEBLO: my nemame zjevne cas si to nastudovat no :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: jo vsak ja taky prijdu na colours a nevim co...pak potkam nekoho nachytreneho a necham si poradit a vzdy z COO odchazim spokojeny :))
    QWITI
    QWITI --- ---
    mam s vama kluci kazdorocni ritual
    bystra bude brblat, pak stejne pujde
    nastuduje program ja se ho zeptam ty pridas taky par tipu a ja muzu v klidu pracovat a nemusim se stresovat predvyberem....
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: tak to diky 8)
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: neboj, ja zadne iluze nemam.
    QWITI
    QWITI --- ---
    PUEBLO: ja se zítra zeptam na co jde bystra a kenny a pak si to pustim a nakonec to bude bavit i me, jako kazdej rok :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    me docela zahrůzilo kdyz jsem otevrel appku COO ... hruza,vypsana fixa,horkyze slize,chinaski

    jakoze wut?? doufam ze vas odborniky budu potkavat cassto...rad si necham poradit :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: hele ja vam nechcu brat iluze, ale nekdy pred tydnem jsem na obede zaslechl od vedlejsiho stolu (skupina zjevne pracovnich kolegu, na prvni pohled nejak tesne pod 30 let..)

    - tak jsem se divala na ten program a jsou tam chinasky
    - fakt? to je super a jeste neco?
    - a pak ten jeden, ted si nevzpomenu, ale mel super pisnicku (zrejme john newman)

    takze tak nejak!
    FLU
    FLU --- ---
    Cafe Industrial jsou v pohode (bez ironie), ale co teprv pecky typu Vaso Patejdl feat. Ewa Farna ci MIchal Hruza!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam