• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Caravan Palace
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: neznam z toho skoro nic, ale Fumaca Preta je slusne psycho :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    QWITI: jo kukas
    QWITI
    QWITI --- ---
    Koukám správně ze Bjork je ve ctvrtek ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: sejdem se ve fronte
    QWITI
    QWITI --- ---
    Ja letos prokaucovala prvni vlnu a jsem nekurak, ale Marecek mi zachranil zivot. Kodum zdar :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    cena čtyřdenní vstupenky 2.190 Kč platí pouze do 30. dubna. Od 1. května již bude za 2.290 Kč.

    od 1. května Česká spořitelna nabídne svým klientů slevu 20% z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky
    CICO
    CICO --- ---
    SPAM (Kenny odpusť prosím)

    Nabízím sady všech tří kódů Camel (A,B,C) po 100,- Kč...ideálně Ostrava, jinak poštou, cena čtyřdenní vstupenky při uplatnění kódů 1314,- Kč, což je o zhruba 880,-, resp. 980,- méně, než je aktuální cena v předprodeji.

    Zájemci prosím do pošty
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: podle me to pojedou uz od pondeli (to "prijedte a utracejte").
    ja kdysi v ramci colours jel do mittalu do valcoven a sice vyborne, ale pulka dne fuc a taky par veci, co jsem chtel videt z festaku. a to se bavim jeste o cerne louce, ne o vitkovicich.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tak tohle je trochu jinej druh festivalu nez klasicka nahanecka lidi na letiste....
    BENAC
    BENAC --- ---
    Ja si taky myslim, ze doprovodny program bude siroky, nicmene ne v arealu festaku, ale roztahany po pulce Ostravy. Coz je vsak ucel, aby se clovek prosel po Ostrave, poznal ruzna mista a hlavne, aby poradne utracel :D
    Tady ZOO, tady koncert, tam obed, tam to, jinde ono a tak, no.
    CMAN
    CMAN --- ---
    wow francouzsky elektro producent Danger tak to sem netusil ze jeste vubec funguje ale dobra volba
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    CMLKA:
    - hazjlu nebude nikdy dost, i kdyby byl pocetne jeden na hlavu - that's rule :)
    - silene festivalove jidlo bude urcite k mani, ale jiste spousta nesilenych (alespon doposud to tak bylo)
    - tezko rict, zda pres den nebude zabava, doprovodnych akci bude jiste dosti, mivam spise opacny problem...

    Tuz tak, ja myslim, ze se ti tu bude libit.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm no jo no, to ale asi neni to, co by mi primarne na ceskejch festacich vadilo :)) u vetsiny mi vadi, ze je videt, ze to nekdo dela pro prachy a ne pro lidi (teda tam, kde sem byla) - minimum zachodu, minimum zazemi, pres den zadna zabava, namrskanej jeden stanek vedle druhyho s identickym silenym festivalovym jidlem, atd.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: jako prostredi unikatni (nutno rict, ze kazdym rokem je to uhlazenejsi a uhlazenejsi, tze neco to ztraci, ale to si nove prichozi podle me nestiha vubec uvedomit)
    atmoska a festak samotny byl vzdycky super (imho)
    lidi tam bude jak opic, uz loni to bylo tak akorat dost
    organizace myslim, ze bez problemu, kriticke misto bylo vzdy jen ten prvotni prichod, kdy te ochrance vsechno strasne trvalo

    s tim souvisi hacky typu zajit si pro pasku ve stredu a ve ctvrtek nejit hlavni branou. pripadne si overit, jestli se opravdu neda jinou branou. loni to myslim slo, jen to nikdo nevedel. hlavni branu ve ctvrtek pouzin maximalne k vychodu :))

    a vzhledem k tomu, ze bjork je hned ve ctvrtek, tak co se delo loni, bude zrejme cajicek oproti letosku.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: aha, tak to jo...ja uz ho stejne mam, tak sem zvedava, jedu poprve, tak schvalne jestli mi konecne nejakej ceskej festival po tech vsech zkusenostech dokaze, ze to nejsou vyhozeny prachy (no offence), ale jelikoz jako prvni vubec do cech tahaj HVOB, tak sem musela jet :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: tohle jsou listky v ramci objevte vice muziky, za spravnou kombinaci kodu z camel cigaret dostanes lupen za 1314kc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam