• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    QWITI
    QWITI --- ---
    5TANDOZ: hned jak to budu vedet tak ti dam vedet
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    QWITI: Cekam, panak te nemine :)
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    CMLKA: Diky za tip, ale ja spis myslel jestli si nektery s kamosu nezlomil ruku a nejde nebo tak :) Rodinne pomery mi nedovoluji zakoupit listek v plne palbe, neb by me zena hnala a ukecavat babicku ke zmene pojistovny a koupi 2 listku asi taky neni dobry napad. Konec srandy :) Jsem ochoten vymaznout 1800,- kdyby jste nahodou vedeli, dejte vedet! Za tip pozvu na panaka ;)
    QWITI
    QWITI --- ---
    CMLKA: tohle bylo do pondelka ne ?
    mozna se bude kolegyne zbavovat lístku do nemocne dcery ale budu to vedet ve stredu...
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    MONIA: na DPO.cz pisou až do 23.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    co todle? jiste mate jeste nejakeho zoufalce v rodine :)
    Colours of Ostrava - Česká spořitelna
    http://www.csas.cz/banka/nav/o-nas/colours-of-ostrava-d00014387
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    Hojte, nejak jsem to letos podcenil s listkama. Furt jsem si rikal, ze me nekdo obdaruje nebo co :D Nevite nekdo o listku za rozumnou cenu?
    CMAN
    CMAN --- ---
    Pecka ten areal v noci dokud tu sou jen sekuritaci... :)
    PTT
    PTT --- ---
    eticket se da vymenit uz ve st jak normalni listky?
    CICO
    CICO --- ---
    Pro ty, co jdou na CoO přes kódy Camel (a spíše asi jen ostravské): pokladna, v níž se bude vytištěný voucher a kódy směňovat za vstupenky bude v provozu už i ve středu 15.7., v době od 14.00 do 20.00...v dalších dnech pak od 11.00 (čtvrtek od 12.00) do 24.00, přičemž v neděli to zabalí dříve, už v 18.00 hod
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: vsak rika, ze "bez taxametru, anebo neotravuj". tam je uplne jedno, kudy jedes.

    sam nevim, jak bych to resil. asi pres dispecink, ale tusim, co by mi rekli.. ale zkusil bych je ukecat k tomu zadnimu vchodu.
    a koukal jsem na liftago a naslo mi to jeden taxik..
    BENAC
    BENAC --- ---
    TUILE: To se mi jeste nestalo. Nicmene cesta tagem muze byt opravdu za dvoji cenu. Pokud ridic zjisti, ze nejsi mistni, cesta do Poruby z Dolni oblasti Vitkovice muze byti dlouha budto 10 km pres Hulvaky a Novou Ves Vodarnu (mistni casti) nebo 15 km po Rudne ul. Takze rodzil ceny muze byt razem 100,-
    MONIA
    MONIA --- ---
    KUZNA: na Colors už by to mělo být otevřené normálně. Uzavirka pro tram by měla končit ve čtvrtek.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    jeste jsem to nehledal, ale ted nejezdi tramvaje pres marianky a jezdi nahradni aut. doprava, takze jestli to tak bude i v dobe colours, tak se je na co tesit
    PTT
    PTT --- ---
    Tak ofiko tasxi coo za 250 na svinov tak ta poruba bude asi vic
    TUILE
    TUILE --- ---
    BENAC: hele, minulej rok sme chteli jet taxikem a rekl nam ze jedine bez taxametru za draho.
    vzhledem k precpanejm tramvajim jim to tam prochazelo.
    kdyz sme odmitli, vzali ho do minuty jini-
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: minule za 250 ani na stodolni, takze...
    BENAC
    BENAC --- ---
    BENAC
    BENAC --- ---
    Mně se osvědčilo Osobní přeprava / taxi Křenek s cenami od 15,-/km
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jo a kdyz jsme u toho, jake taxiky mame volat? nebo brat z ulice?? nebo z ulice radeji nebrat vubec...samozrejme mame silny prazsky prizvuk :DD
    BENAC
    BENAC --- ---
    PTT: dovolim si oponovat, bezne se jezdi centrum - poruba za 200,-
    občas se najde tago, ktere te zaveze i za 350,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam