• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    JIKOO
    JIKOO --- ---

    BENAC: SUpr se stavim :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Paní B se včera procházela kolem Docku, takže už tomu snad nic nebrání :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    JIKOO: my nikam nejdeme, můžeš přijet za nama :))
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    BENAC: ted jsem cerstve v Polce a v patek jsem chtel jet za vama, ale jak vsichni jdete na nejaky ten vecirek na cely vikend tak nevim jestli se na to nevyprdnu a nezustanu objevovat krasy Katowice
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    Ona vystupuje dvakrát??? I v sobotu? wtf?
    Kromě soundcloudu je to i na https://www.songkick.com/artists/492728-bjork ; na colours.cz ne

    FRDK
    FRDK --- ---
    MRTVY_KENNY: Zrovna jsem to chtěl napsat, že jediné větší šutry jsem zaregistroval jedině u raggajungleu a tam v rámci Colours nic zásadního neprobíhá, naopak je to tam oplocené.
    Taky volím sandály, sice je tam prašno (snad to tam zas aspoň před tou hlavní budou kropit) a ty hnáty potom podle toho vypadají, ale v tom hicu - vypadá to, že se stejně jako loni budem pařit v pěkné výhni.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DIZZYDENT: a kde myslis konkretne.. tusim, ze byla na reggae, ale tam na colours nic neni..
    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    Kdyby někdo náhodou sháněl odvoz na Colours, mám dvě volný místa v autě. Odjezd zítra kolem 15:00 z Prahy.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    LEGI: minulý rok jsem byl 2 dny v sandalkách a pohoda. letos o5 sandálky zvítězí :)
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    MRTVY_KENNY: Není tomu tak úplně všude. Proti loňsku přibyly některé nové plochy, kde povrch připomíná první ročníky. Otestováno 2t nazpět při Beats 4L
    FOD
    FOD --- ---
    Zdravím, neměl by někdo zájem o lupen na colours? Je na celej fesťák, nechám ho za 2000,-. Kdyžtak pošta.
    BENAC
    BENAC --- ---
    JIKOO: ty zje nebo budes v Ostrave?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak teda vymena za camel kody presne jak rika cico (udajne jediny stanek v ostrave) a autem se clovek docela projede, protoze jako bonus je zastaveny sjezd smer centrum nedaleko ollies, tze clovek musi az k rudne.. ( http://www.mapy.cz/s/jDX2 )

    [ CICO @ Colours of Ostrava 2015 ]
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    Zdravim
    Nenasel by nekdo nahodou jeden prebytecny lupen?
    LEGI
    LEGI --- ---
    MRTVY_KENNY: jasný, jen sem se chtěl ujistit, že ten porvrch, kterej tam byl první ročník a kterej byl fakt o kotníky a kyčle, byl prostě jen daň za první ročník v danym prostoru..
    ok, těšení, velký :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MISO: jo? ja si teda na koncerty otevreny boty neberu, mam psycho z poslapanejch nohou
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI: jako ta uplne nejhrubsi struska tam tusim neni snad temer nikde, vesmes jemnejsi udusana, dlazebni kostky, sem tam trava (tu tipuju, ze clovek moc neuvidi, pac tam bude hlava na hlave)

    MISO
    MISO --- ---
    LEGI: Sandale uplne ok
    LEGI
    LEGI --- ---
    pls o radu - jak se obout - byl sem ve Vítkovících ten první ročník, pak už ne, a ta hrubá struska byla PEK-LO..

    tzn. už je to lepší nebo se mám porozhlídnout po kanadách?
    TIM0__
    TIM0__ --- ---
    Ahoj,

    nepřebývá někomu lístek na stan a dvě osoby do stanového městečka u areálu? :)

    Platím Zlotem! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam