• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    (vypis ubytovani se da najit dole na nastence [ os.trava - fajne mesto, fajne jak cyp - vyražky a benzin... ] )
    CMAN
    CMAN --- ---
    Top 10 music festivals in Europe for 2016 | Travel | The Guardian
    http://www.theguardian.com/travel/2016/apr/04/top-10-music-festivals-summer-2016-europe
    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    Electronic stage potěšila velmi!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT: ? to nechapu teda kam to nacpou.
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY: v koupelnach stage nebude bude stan a drive stage bude taky vetsi
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT: no prave ted to vali ty klubova jmena jedno za druhym, jsem zvedavy, co kam umisti.. ty koupelny jsou na tohle uplne k nicemu, tam muze byt mozna nanejvys nejaka literarni scena.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    CMLKA: Bude nával no. Nicméně Akropole větší nebyla ;-)
    Jinak já mám radost z Unkle Sounds. (A ty další nový jména jdu prozkoumat).
    PTT
    PTT --- ---
    CMLKA: to bude na agrofert stage jak loni HVOB
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PTT: no sem si rikala, jako Kiasmos budou na ty mini stagi tam???
    FLU
    FLU --- ---
    zajimave veci jsou tam i v kolonce "world music" (pokud je ovsem nenasadi v tradicnim "prime timu" v nedeli ve 4 odpoledne:)
    PTT
    PTT --- ---
    electronic stage na CoO zatim hezky
    FABE
    FABE --- ---
    CMLKA: pred chvili oznamili, ze dalsi headliner jsou Underworld, pro me trochu zklamani, videl uz jsem je xkrat a radsi bych nekoho kdo tu jeste nebyl
    BENAC
    BENAC --- ---
    ja posledni dobou moc nesledoval program COO a ejhle, pekne se nam to rozjelo .. co ty na to MONIA?
    FLU
    FLU --- ---
    PTT: mne se prave zda, ze Off je mnohem rozmanitejsi nez NM. ta je tradicne uzeji profilovana na elektroniku, kdezto na Offu je to opravdu alternativni hudba vseho druhu (treba loni byla hlavni hvezda Patti Smith, ale zaroven tam hrali Acid Arab ci etiopsky veteran Hailu Mergia).

    prijde mi, ze v lineupu vesmes maji dobre vyvazeny pomer mezi rockovou alternativou, elektronikou, worldmusic a popikem, zkratka takove "indie Colours" :)
    PTT
    PTT --- ---
    FLU: zajimave a jeste jsem se vlastne nedival co je na nowe muzyce
    FLU
    FLU --- ---
    ja tento rok volim treti cestu a vyrazim do Katovic Na OFF
    OFF FESTIVAL 2016
    http://off-festival.pl/
    uz z toho mala, co je zatim potvrzene, to (jako obyvkle) vypada na totalne eklektickou smesku Napalm Death pocinaje a Sleaford Mods konce. nejlepsi festival siroko daleko.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PTT: dtto
    PTT
    PTT --- ---
    CMLKA: Thievery Corporation, M83 - u me taky CoO :-/ a to jsem chtel jet tenhle rok na pohodu :(
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a M83! duel Pohoda vs. Colours teda zatim Ostarava vyhrava
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam