• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NTR23: nezni spatne
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm na Windows ta appka samozrejme neni
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TOYAK: je
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    MRTVY_KENNY: Tak přítelkyně si to stáhla. Nevím jestli je to použitelné vícekrát, tak to sem raději píšu ;) diky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    zkousel jste nekdo v poslednich dnech sehnat nekde ubytovani? jsou ty hotelove domy uz bez sance, nevite?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    my loni jezdili tagem z ulice a paradoxne nejdrazsi byl oficialni colours taxik :) spis chytit ho...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdyby nekdo chtel 400 kredit na liftago (prvni jizda), tak:
    Free Taxi Ride | Liftago.com
    https://www.liftago.com/invite/HYNEK2101

    jen teda nevim, kolik lidi tu jezdi? ja registruju ty retrotaxiky (zigulik, skoda 100), co to maji vylepene na dverich, ale jinak nevim, chodim furt pesky..
    BENAC
    BENAC --- ---
    MRTVY_KENNY: ano .. tak je to
    INLINER
    INLINER --- ---
    MRTVY_KENNY: Jj, takhle jsem to predpokladal. Ale zmatlo me to, ze primo na tom voucheru je uvedeno, ze za vsechny tyhle nalezitosti, ti bude vydana neprenosna vstupenka
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    INLINER: pokud me pamet neklame, tak za vouchery s obcankou dostanes listek. co s listkem udelas, uz je tvoje vec. tzn listek by mel jit prodat, na brane za pasku uz obcanku nechcou, to by se zblaznili.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    ahoj,
    dotaz na svezeni ze smeru praha>ostrava uz nekdy ve stredu pripadne ctvrtek rano, a zpet v nedeli po programu nebo v pondeli rano/dopoledne (hlavne tedy ten zpatecni odvoz, cestu tam uz bych se nejak dostal). jedno misto, ja sympaticky vpohode, puvodem zpoza ostravy:)

    a dotaz na pripadnou moznost prespavani behem festivalu, klidne i jen nektere dny, neb se mi nechce tahat se stanem, natoz kazdy den dojizdet do tesina:) tak kdyby nahodou nejaka dobra duse, nebo kdo me treba vzdalene zna, tak se prosim ozvete nejlepe tady, nebo do zprav... diky
    INLINER
    INLINER --- ---
    Nemuzu jit na vsechny dny a potreboval bych se zbavit vstupenky, kterou mam pres ty kupony v Camelkach. Na tom voucheru je ale uvedene, ze vydana vstupenka je pak neprenosna. Ten system se mohl samozrejme zmenit, ale mate s tim nekdo zkusenosti z minulych let? Je na te vstupence pak natistene jmeno, davaji uz primo pasku nebo neco podobneho, co by mi zabranilo ji pak prodat?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: ja vubec nevim jaky je program ale na camel bag sem tesil moc...fnewk
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: a co me mrzi nejvic, ze si nedame coko a rum s colou z camel bagu :))
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: nebudeme .. je mi to lito, ale kdyz se divam na ten program, tak nejsem uplne tak moc zklaman .. holt pristi rok to vyjde
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: sem slysel ze letos nebudete :((
    BENAC
    BENAC --- ---
    uber Pu, tady tady si v Ostrave :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FLU: tam i v okoli se da zaparkovat kdyz clovek prijede tak ve 14hod ...

    letos bych chtel i zakalit ale nechce se mi jezdit narvanou tramvaji do Vyskovic a platit drahe taxi...

    jak je na tom Uber v Ove?
    FLU
    FLU --- ---
    PLAVEVA: tu:
    https://mapy.cz/s/Rgd0
    (ale pocitam, ze tam bude plno)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    ja bych parkovala na parkovistatku na rohu cca Na jizdarne a Zelezarenska u stavebnin JaS... ale najit to na mape neumim :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam