• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    v travaji jezdi revizori,tak bacha.platit se da i bezkont.kartou
    PECH
    PECH --- ---
    LUCKY_MAN: Pošta.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    MRTVY_KENNY: treti rok za sebou ve stejne ulici.a hlidane hlidkou policie cr,co tu je tak jednou za dve hodiny ( stejne jako v minulych letech). ale ano,jsem pirat silnic:-D.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LUCKY_MAN: tak takhle na chodnik si muzes stoupnout kdekoliv i blize. :)) je fakt, ze tady se to asi toleruje, ale moc jako parking bych to nenazyval teda..
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    tip na parking+kemping v aute: osvedcena Hlubinska ulice podel plotu od kempu. aktualne na dohled tak 6 mist volnych.

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    PECH: mozna. jen nevim,zda nepojedem az rano v pondeli,loni jsem vyrazel o pulnoci a usinal jsem uz v olomouci.
    QWITI
    QWITI --- ---
    Tak za včera Adam Ben Ezra asi nejvíc

    Nějaké tipy na dnešek ? :)
    PECH
    PECH --- ---
    není tu náhodou někdo, kdo by jel po Underworld autem do Prahy a měl by 2 místa volné? díky.
    FLU
    FLU --- ---
    DABE: a predloni byl Chet Faker (v tech hipsterskych pseudonymech, aby se cert vyznal:)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    MRTVY_KENNY: ono deketor odhali vsechno, jde hodne o to, kdo ho ma v rukou ,objizdet lidi pipajici veci se taky musi umet ..dneska ho nezapomenu vyndat uz doma )
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jeste me napada, ze vzhledem k tomu, ze to konci az v 5, tak ze od urcite hodiny to zavrou smerem do arealu a clovek uz se dostane jen ven primo na chodnik u prilehle silnice.. to by davalo smysl.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: to prave nechcu spekulovat, nikde jsem o tom nic nevidel a nevidim k tomu moc duvod, lidi, co se do stanu nevlezou, nic nevidi, tak tam snad postavat venku muzou. zadna tlacenice mimo stan vznikat nebude.
    kazdopad me napada, ze klidne mohli nekam ven hodit LED, at clovek vidi a nemusi vylozene dovnitr, slyset to jde dost.. no nic, ta stage mi neprijde stastna proste.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FRDK: nevim, nerozumim tomu, je to jediny takovy plot v arealu (jakoze kdyz zavrou branku, tak je to uzavreny prostor s celou stagi uprostred.. jestli to vyhodnotili, ze to nejak pres dopoledne neuhlidaji, netusim)
    FRDK
    FRDK --- ---
    MRTVY_KENNY: Spekuluj.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: stage ma stan mezi peci z hlubinou na "parkovisti".
    a nerekl bych, ze lidi nechodi, vcera to bylo tak akorat. hlavni "problem" ale je, ze to je od cca 1:30 to uplne posledni, co vubec jede, tudiz kazdy, kdo nechce jit v tuhle hodinu spat, tak jde tam.

    kazdopad navic ten cely placek se stanem maji z nejakeho duvodu obehnany extra plotem... proc, nebudu spekulovat..
    DABE
    DABE --- ---
    aha, tak loni to byl fake.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    fake mel byt, ale nebyl.
    DABE
    DABE --- ---
    Fake byl loni taky. nu co, stane se:) nicmene za Actress palec nahoru
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DABE: loffler urcite
    DABE
    DABE --- ---
    nebyli nahodou Nathan Fake a Christian Loffler i loni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam