• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    //v nedeli prenos swans
    Swans @ NOS Primavera Sound | ARTE Concert
    http://concert.arte.tv/fr/swans-nos-primavera-sound
    MISO
    MISO --- ---
    Zhanam listky na Colours, diky
    CICO
    CICO --- ---
    BENAC: je to, jak říkáš...Bože, dal bych Zlatce za vstup klidně i 5k, jenom kdybych tam neviděl ty debilní loga, případně vysmátého a podupávajícího Bureše, ale to je fakt sci-fi...a zrovna poslední kauzička s Ríšou a spol. je ukázkou toho, kterak lidu zpravidla vůbec nevadí, že se kurvíš s člověkem jako je on, ale hlavně, že "je pohoda a pěkné písničky"...kdysi jsem si myslel, že CoO mají dost specifické návštěvníky, aby tohle dali pořadatelům sežrat, ale mýlil jsem se...pohůdkáři a písničkáři, jak jinak...)

    BENAC
    BENAC --- ---
    Vzdyt ten Andy neni tak uplne zly, kdyz se podivas napr. na fotku s Rysou :D
    BENAC
    BENAC --- ---
    CICO: Mnoho lidi resi to, o cem pises. Podle me, se chce vsak drtiva vetsina lidi pobavit, a hlavne za levno. Kdo to sponzoruje, je valne vetsine ucastniku sumak.. Ono by to urcite slo bez Arceloru, Agrofetu apod., ale ... kdyz uz plati, tak proc prijit o tak mileho sponzora
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: já kvůli tomu šmejdovi v posledních dvou letech bojkotoval Agrofert stage, přitom tam Zlatka a spol. vrazila docela dost věcí, které jsem slyšet chtěl...letos si dám tu práci a půjdu mu sdělit, co si o něm myslím...) mimochodem, moc se těším na midi lidi, nejen proto, že loni účast na CoO odmítli právě proto, že měli zahrát na Agrofertu
    ...a taky bych si moc přál, kdyby ten fesťák nerostl do svých obřích rozměrů za peníze takových hovad, jako je Bureš, případně Arcelor Mittal, myslím, že by to ustál a lidi se svědomím by nemuseli každý rok řešit dilema, jestli na tu šarádu ještě chodit...)
    BENAC
    BENAC --- ---
    No to by bylo neco. Mne stacilo, kdyz jsem na jedne sportovni akci videl Okamuru.
    Nevydrzel jsem a rval na neho, at tahne do prdele! :D
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    asi zase dorazime, tentokrat nejspis bez deti, takze naplno :))

    jen doufam, ze i kdyz je ted pred volbama, tak se tam Andrej nebude nejak moc prezentovat...by mi to docela zkazilo naladu :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tyjo, uz 3 roky to je. uf. jeden z tech pro mne snesitelnych (ja vim, ze z toho vetsina vlhne hned..).

    ARTE MEDIATHEK | ARTE | Asaf Avidan in Concert - Im Pariser Folies Bergère
    http://www.arte.tv/de/videos/056132-000-A/asaf-avidan-in-concert
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Meltingpot, diskusní fórum Colours, zveřejňuje první jména hostů | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...ingpot-colours-of-ostrava-dzf-/kultura.aspx?c=A170510_145216_ln_kultura_bez
    QWITI
    QWITI --- ---
    KELDA: Já si počkám letos to nějak nechávám náhodě
    QWITI
    QWITI --- ---
    IFEELGOOD: Pokud prodavas za první cenu tak mám asi zájem pokud ne počkám před festak, zatím vždycky někdo prodával
    KELDA
    KELDA --- ---
    QWITI: ČS Spořka mívá taky special cenu
    CICO
    CICO --- ---
    CMLKA: no, říká se to...) ale kdyby se nejelo "na rekordy" a pořadatelé nebyli v tomhle ohledu bohapustí obchodníci, tak se stanoví maximální počet návštěvníků (tak jako ho má a i v minulosti měla stokrát omílaná Pohoda nebo aktuálně i Grape), který by, podle mě, neměl překročit těch 40000 lidí, aby to tam bylo ještě jakž takž komfortní...jenže ono se zkouší, kolik se nás tam vleze a to, podle mě, není dobře...)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    sem mela pocit, ze jednou rikali, ze vyprodat CoO je nerealny, protoze ten areal je proste ohromnej, tak ze nic takovyho nehrozi
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PECH: tak to jsou listky pro sponzory, ty pujdou asi mimo klasickou distribuci vzdycky, ne?
    PECH
    PECH --- ---
    CICO: Mam pocit ze Zlatka uz na listky pro Mittal par roku jebe. Kteri zamestnanci dostavaji listky zadara tedkom?
    CICO
    CICO --- ---
    IFEELGOOD: lístků v tuto chvíli hromada. Už minimálně proto, že Zlatka bude chtít, po loňském slabším ročníku, udělat zase nějaký ten návštěvnický rekord. Cena aktuálně kolem 2600,-, přes Camel za 1883,-. Dva, tři dny před festivalem se minimálně v Ostravě objeví desítky až stovky lístků od lidí, kteří ho dostali někde ve firmě a rozhodli se na to vykašlat...)
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Netušíte jaká je situace s lístky ? Je třeba vyprodáno atd? Pravděpodobně budu nucen prodat ty svoje (2) tak jen abych věděl jestli je to futile :-) koupil jsme je jeste v prosinci, tzn pravděpodobně za tu první lepší cenu.
    QWITI
    QWITI --- ---
    CICO: Škoda to jsem asi out jako nekuřák
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam