• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    PTT: Jsem sice Ostravak,ale byl jsem mimo ostravu, takze jsem nemel cas a vstupenky jsem si vyzvedaval cestou na colours.
    PTT
    PTT --- ---
    VLKOUNEK: pristi rok doporuci at prijedes o dva dny drive a vymenis si pasku pac oni nebudou nabirat vic lidi na odbavovani....kazdy rok stejne problemy a ponauceni zadne ale zlataky se sypou
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    Ale za me uz pristi rocnik s nejvetsi pravdepodobnosti beze me.Pro me uz moc lidi na malem prostoru.
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    Aktualne ven se chodi bez pipani.Jak zpatky nevim,uvidim pozdeji dneska
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    aktualni zpravy jsou, ze jim to prej negunguje a da se projit zadax :)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    DREEK: ))) ale prd,cekas dve hodky,objede te nejakym pofidernim pipacem a pak naskenuje vstupenku a nahraje na chip....
    DREEK
    DREEK --- ---
    MRTVY_KENNY: A nebude to fungovat podobne jako ve skiarealech s permicemi? :)
    Osoba projde s cipem branou a kamera zachyti jeho fyzickou identifikaci (vysku, rozmery, obraz, apod.), nasledne se sparuje s cipem. Pokud nekdy projde osoba s cipem a s jinou "fyzickou identifikaci", je problem.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JACQUES157: nj pardon....jako to bylo jasne, kdyz zacli hlasit, ze je vyprodano...
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    CMLKA: dal jsem na tvou radu nize v auditku, ze tesne pred festivalem byly listky za litr, a cekal jsem vyprodej.. oh well :)
    FLU
    FLU --- ---
    Colours of Ostrava se letos mění v hon na voliče  – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/443899-colours-of-ostrava-se-letos-meni-v-hon-na-volice.html

    V hon na mladé voliče se mění největší hudební festival v Moravskoslezském kraji Colours of Ostrava, který začíná ve středu a trvá až do soboty. Mezi návštěvníky přijdou korzovat šéf hnutí ANO Andrej Babiš, předseda ODS Petr Fiala a také prezidentští kandidáti Jiří Drahoš i Michal Horáček. Do záře reflektorů se však dostane jen lídr ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který vystoupí v diskusi Meltingpot.
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    Pokud má někdo k prodeji stání na parkovišti u festivalu prosím pošta. Děkuji!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Teda v cenach listku slusnej obrat...
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    Sháním 4denní lístek. Klidně za vyšší cenu. Prosím do zpráv nebo na 731 193 453. Předem moc díky za případné nabídky!
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    Zdravím, neměl by někdo na prodej lístek na všechny dny a případně 2 místa (stany máme) do kempu u hradu?
    Díík!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Areál #colours2017 připravy
    https://www.youtube.com/watch?v=7E-i3OGXXpk
    HOLY
    HOLY --- ---
    Také sháním jeden lístek na 4 dny. Jsem ochoten si připlatit oproti nákupní ceně. Pokud někdo máte nebo o někom víte, tak prosím do zpráv. Díky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    V Gongu dole se vymenily galerie...
    Milan Dobeš museum - OSTRAVA
    http://www.msstavby.cz/milan-dobes-museum-14-07-2017/
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    Sháním jeden lístek na celou dobu, kdyby ste někdo o komkoliv věděli, prosím napište mi, díky moc :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    No na FB píšou, ze uz je vyprodáno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam