• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    KELDA
    KELDA --- ---
    MRTVY_KENNY: konečně jsme viděl co jsme neviděl :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours of Ostrava 2017 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11690359079-colours-of-ostrava-2017/41723410016
    EARL
    EARL --- ---
    CICO: Jsem na tom podobne...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Mě se ta muzika prostě líbí :) Nic jiného tam nehledám a čajovna je tam taky vždycky +- stejná.
    CICO
    CICO --- ---
    JVMLOK: ok, beru na vědomí a nechám toho...) nicméně on už to, právě i díky uzenářům a ocelářům, zase tak parádní festival zkrátka není...a určité srovnání mám, pravidelným návštěvníkem jsem od roku 2004
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Me trochu mrzi ze je potreba z paradniho festaku delat predmet pseudopoliticke agitky...at si velkouzenar treba na Drive zvrtne kotnik, muziku mi nezkazi, a urcite se nebudu 4dny ohlizet, jestli ho nahodounekde neuvidim. Myslim ze bysme politiku mohli z tehle diskuze...aspon z tehle...fakt vynechat
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MRTVY_KENNY: Dolni Lhota! ach :) ale Horni byla lepsi :)))
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: však jo...jak říkám, naštěstí je tady kupa lidí (včetně vás z UFO BUFO CREW), kteří se ještě neposrali a díky kterým může člověk strávit de facto celé léto na některé z fajn akcí
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CICO: :D :D


    a jinak ja si myslim, ze agrofert dokaze delat marketing/byznys/optimalizaci dani i se zavrenym babisem, takze v tom uplne nevidim vyhled na nejake "lepsi casy". rsp. do dolni lhoty se tezko vratime.
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: člověče, já už bych se asi nedivil vůbec ničemu...)) Kajínek na Melting Pot...))
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: jasně, rozumím...) ale třeba se stane hned několik zázraků, zmrd bude tam, kde patří (ve vazbě např.), Zlatka pochopí, že prachy občas mohou fakt smrdět a my si společně zablbneme...))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a myslis, ze letos tam potkame i kajinka, jo? :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CICO: jo tohle. to chapu, no. ja uz listek davno mam a u me vyhrava proste to, ze jsem schopny na festival dojit pesky a program se porad smeruje spis ke mne nez ode mne. ale to je kazdeho vec.
    ja jen pritakavam, ze v tom pojmenovani nejsi na omylu.
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: Kenny, naprosto respektuji každého, kdo ten festival svou návštěvou podpoří a dokážu si živě představit, že to taky víceméně strávím vzadu na electronic stage, nicméně v situaci, kdy je během léta jen na území ČR a SR přinejmenším několik, podle mě, lepších vícedenních akcí se cirkusu, kde se prochází Bureš a partička se s ním nadšeně fotí, účastnit fakt nechci...)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CICO: tak zalezi jak to pojmes, mi treba to, ze jsem az na vyjimky zalezly na electronic stagi, vubec nevadi a nehodlam na tom nic moc menit ani letos.

    ale jinak to pojmenovavas myslim korektne a tenhle trend bude spis jen agresivnejsi.
    CICO
    CICO --- ---
    QWITI: poprvé jsem strašil loni...a mezitím to, podle mě, došlo do fáze, kdy by měl každý soudný člověk svou účast zvážit...a doposud potvrzení interpreti mě jen utvrzují v tom, že "tenhle festival není pro starý"...)
    QWITI
    QWITI --- ---
    CICO: uvidíme v červenci :) ty vlastně strašíš každý rok :)
    CICO
    CICO --- ---
    QWITI: no, hlídač č. 10 si letos asi vezme volno...) ale určitě to bude fajn ročník, dost možná ten nejlepší (a největší)...D
    QWITI
    QWITI --- ---
    CICO: znamená to že letos bez tebe nebo ? :))
    CICO
    CICO --- ---
    Tak letos mi Zlatka a spol. to rozhodování, zda případně nakonec nejít na Agrofest zatím výrazně ulehčuje, což je dobře, páč já tahle dilemata nerad...DD
    QWITI
    QWITI --- ---
    Colours of Ostrava přivítají bílou královnu černého soulu Joss Stone - iDNES.cz
    https://kultura.zpravy.idnes.cz/...th-ditto-oumou-sangare-pgw-/hudba.aspx?c=A180110_123107_hudba_vha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam