• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    XINDL
    XINDL --- ---
    Takze moje Colours:

    Streda:
    Future Islands - libilo se mi to, akorat sem si rikal, ze by si asi zaslouzili lepsi cas. Zacatek festaku, kdy se tam jeste vsichni hledaji a lidi nejsou roztanceni.
    Banditos - slysel sem sice jen druhou polovinu, ale byli paradni. Sviznej rokenrol na rozhybani se a zpevacka mela rozsah a hlas, ze sem se malem vyvratil. Jedna z nejlepsich zpevacek, co sem kdy slysel.
    George Ezra - pohoda, neurazil, nejak extra nenadchl. Prijemny poslech s obcasnym zatancovanim.
    Beth Ditto - Spokojenost
    N.E.R.D. - tak tohle teda kamo nee. Cekal sem hip hop, funky, RnB a dostal sem radiovy hity z playbacku, do kterych obcas zahulakal Pharell nebo jeho kamos neco jako "party Ostrava" "jump jump" a podobny hovna. Jediny, co na tomhle koncerte stalo za to, byli tanecnici. I tak sem ale po asi 4 pisnickach odesel s tim, ze tohle bylo asi jedno z nejvetsich zklamani za celou moji Colours historii.

    Ctvrtek:
    Vojta Dyk - super vec na odstartovani dne. Vojta je spicka mezi ceskymi zpevaky, umi udelat show. Za me parada.
    Jaroslav Uhlir - sel sem hlavne z nostalgie, kvuli pisnickam detstvi (takhle to mel asi kazdej :D) a moc dobre se to poslouchalo :)
    Jacob Banks - neuveritelny hlas, tesil sem se na nej hodne, naplnil moje ocekavani.
    Mura Masa - Po jacobovi sem sel asi nekam pit, protoze si nevybavuju, ze bych nekde stal u stage a poslouchal :D Pak az vim, ze sem stihl druhou polovinu Mura masa, neurazi, ani nenadchne. Zatancoval sem.

    Patek:
    Ulops (Yemi A.D.) - zajimava tanecni show
    Black pistol fire - konecne poradnej rocknroll. Kytarista dobrej silenec, kazdopadne moje rockove srdce konecne uspokojeno.
    Calexico - stihli sme jen konec, ale rikam si, ze je to skoda, znelo to velice prijemne, pohodove.
    Joss stone - bosa blondynka s nadhernym hlasem, spokojenost.
    Slaves - typico konecne YES!!!! Za me vrchol Coloursu, energie, bordel, punkova syrovost. Konecne me neco ale poradne rozhybalo. Odchazel sem propocenej, ale megaspokojenej. TOP 1 letos
    Lenny - znela dobre, urcite bych aji zatancoval, ale byla na kofola stage, najebalo se tam asi milion lidi, takze sem sel radsi pryc, nechtel sem se tam mackat. Manzelka tam vydrzela o neco dyl, ale rikala, ze jednak zezacatku tam parila jen ona a kamos a druhak ji tak trochu vyhnala tlustsi pani, ktera se o ni zezadu furt otirala kozama :D
    Paul - poslech z povzdali, odchod domu. Znelo to dobre, ale nebyla uz energie na parbu.

    Sobota:
    Soulet - Jo. Presne styl Ivan Mladek Illegal band, to mam hodne rad.
    Seasick steve - dve hodky sme se dopovali chlastem a pak prisel Seasick steve. Ty dva roky zpet sem ho nestihl, letos sem si to vynahradil. Strasne me bavil jeho pohodovej pristup a ze dokazal ukazat, ze i v sedmdesati se muzes bavit zivotem, jezdit na serfu a delat paradni muziku.
    Holy Moly and The crackers - Rocknrollova jizda, hodne ziva show, opet me rockove srdce zaplesalo, vybornej koncert.
    Grace Jones - byl sem na zacatek, ocekaval sem trochu vic. Nerikam, ze to bylo spatny, ale ani me to nejak nenadchlo.
    Ziggy Marley - Reggae mam hodne rad, tesil sem se na jedinyho zastupce letosnich Colours, ale byla to tak trochu slabota. Asi sem ocekaval vic reggae, tohle mi prislo jako takovy popreggae do radii.
    Daara J Family - Loni sem Faada freddyho nestihl (resp. stihl sem jednu pisnicku), tak sem to chtel letos vynahradit. A rozhodne sem udelal dobre. Paradni hip hop, ska show, druha vec, co me dokazala poradne rozhybat. Uz sem teda moc necitil nohy, i tak sem ale tenhle koncert proparil. Skoda jen, ze odesli pak bez pridavku, lidi o nej dost hlastite zadali. Kazdopadne za me tohle uzavreni Colours, protoze:
    Kygo - sorryjako ale tohle je diskoteka. Nic pro me, sedel sem a cekal, az si nas vyzvedne kamoska, co nas vezla domu.


    Celkove letos Coloursy asi trochu slabsi. Prislo mi to hodne pisnickarske a elektronicke, ale to je proste muj sobjektivni nazor. Zatim nevim, jestli pojedu na dalsi rocnik, rikali sme si s zenou, jestli nezkusime nejakej novej festak. Jeste uvidime.
    Jo a jeste myslim, ze letos to vychytali jak se zachodama, tak s vstupem. Nestkal sem se z zadnou vetsi frontou, do arealu sem se kazdej den dostal do 10 minut. Co se tyce zachodu, tak manzelka me kolikrat dokonce predbehla a cekala na me, coz sem teda vubec nechapal, pac kdyz byla plna raketa, tak sem sel proste k plotu. I tak byla zena rychlejsi, wtf :D
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    QWITI: V Asahi maji akorat susi, prekvapive dobre se da najist v HM zone, a dorazily polske pizza trucky.

    FRDK: Asahi je na kopci za Radegast budovou.
    FRDK
    FRDK --- ---
    QWITI: Kde je ta Asahi zóna, prosím?
    QWITI
    QWITI --- ---
    BEREGOND: já se chystám do té Asahi zóny, pokud tě baví Japonsko teda
    Jinak jídlo, jelikož to víc něž řeším, nosím si ho s sebou do areálu, abych zabránila žravce a pozření něčeho, u čehož bude nejmenší fronta...
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mate tip na jidlo v arealu? Ted jsem shanel neco kolem hlavni stage a nejak si nedokazal vybrat. Teda krome klasika Raclette U Syraku, ale tam jsem tu frontu vzdal.
    AGGU
    AGGU --- ---
    if you wait….
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    Kdyby jste si dnes chteli odpočinout od deste, tak ve 20:00 promitame a diskutujeme na Meltingpotu - Good Life Stage ;)

    KATIA
    KATIA --- ---
    nechcete někdo dva e-lístky nějak levněji? náhlá změna plánů ...
    QWITI
    QWITI --- ---
    ad Rekola
    jela jsem 2x z B4L a stojan byl plný, takže paráda, ale zas je pravda, že jsem jela před ukončením...
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    MRTVY_KENNY: kola pro Afriku na Colours znám, to využijeme
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NEBOZKA: jinak na stejnem miste jsou i kola pro afriku, tam je to ale beneficni a cenove jine..
    Půjčovna kol na Colours of Ostrava 2018 (18.-21.7.) - Kola pro Afriku
    http://www.kolaproafriku.cz/projekty/6-pujcovna-kol-na-colours-of-ostrava-2017-19-22-7
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    MRTVY_KENNY: to je super. Až na to parkovani, na určitý spot. Snad přizpusobí kapacitu festivalu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak mozna pro prespolni letosni novinka je, ze uz mame rekola pro centrum.. ale teda nemam paru, jak se s festivalem popasujou, kazdopadne u hlubiny/provoz - tzn pred branou doprava je stanoviste.. oproti jinym mestum nemame zony a kola je treba vracet primo do stojanu. 15 minut zdarma, pak 18kc za 45min a pak 6kc za dalsich 45

    Mapa a parkování - Rekola - sdílená kola
    https://www.rekola.cz/mapa-a-parkovani
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: to s tou kartou mne bavilo desne, nechapu, proc to davno nemame v Praze! Navic to pry vypocita vzdy ten nejvyhodnejsi tarif, fakt super...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak teda probirame v ostravskem auditku, tak napisu i sem.. colours maji radi revizori, takze neni radno moc pokouset stesti, navic od lonska mame novinku "prepravni asistenty", kteri vas vicmin donuti si jizdenku cvaknout pri nastupu (a klidne znovu zkontrolovat za jizdy), tezko rict, jakou strategii zvoli (jezdi jich relativne hodne najednou).

    da se koupit festivalova jizdenka na cely tyden za 220 (tzn oproti klasicke tydenni usetrite neuveritelnych 18kc)
    Letní novinka je týdenní Festivalová jízdenka
    https://www.dpo.cz/aktuality/3082-2018-06-11-tz-festivalova-jizdenka.html

    krom klasickych (a drazsich) zpusobu - SMS - 30kc/70min, v automatu papirova - 16kc/10min, da se platit bezkontaktni platebni kartou (14kc/10min - pri vystupu se musi pipnout taky, jinak se to pocita jako 20kc/45min) a da se i to, ze na terminalu jeden clovek na bezkontaktni dokoupi jizdenku pro dalsi 4 lidi..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    JVMLOK:
    ArcelorMittal Ostrava bude zřejmě prodán v září. Zájem mají i Třinecké železárny - Euro.cz
    https://www.euro.cz/...tal-ostrava-bude-zrejme-prodan-v-zari-zajem-maji-i-trinecke-zelezarny-1406850
    FABE
    FABE --- ---
    CMLKA: loni byli jen ve dvou na metronome festivalu a dobry, urcite za to stoji je videt, do roxy se taky chystam.)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    CICO: Můžeš sdílet něco bližšího k "AMO stage je na CoO naposledy" ?
    BENAC
    BENAC --- ---
    Letos to vidim opet na camelbag, plnou tornu zeleniny a pohodu na mracku :D
    BENAC
    BENAC --- ---
    Co? CoO? Ooooo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam