• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NTR23: nevim covece. Asi je cim dal tezsi udelat kvalitni lineup na cely 4 dny. Ale perly se tam najdou, na druhou stranu je mozna dobre ze tam je ta vata a clovek muze stridat stage trochu aniz by prisel o neco vyraznyho.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    JVMLOK: Tam je milion kapel a furt je někdo nespokojený
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Stoji to za hovinko letos. Este tu chybi Mandrage a Rybicky, a bude tady cela parta z radia Impuls.
    PTT
    PTT --- ---
    CMLKA: a je :-/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EARL: to zni jako slusna nuda (teda pro me)
    EARL
    EARL --- ---
    CMLKA: Prej je nejaka nova dohoda s mestem ohledne hluku. Takze ve vsedni dny do pulnoci, v patek a v sobotu do dvou. Takze cokoli elektronickyho (i ve stanu) hralo zatim pred pulnoci... :-(
    CICO
    CICO --- ---
    CMLKA: bohužel ano...na hlavní stage, v hlavním večerním slotu a o půl hodiny déle, než ostatní...ale potěšilo, že minimálně u stanu č. 10 se všichni svorně před jejich vystoupením zvedli a šli jinam...)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Jo a koukam ona uz na Colours neni zadna zajimava elektronicka stage?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    vcera vecer hrali na hlavni stagi Krystof? ORLY???
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    EARL: Burfi jsem nikde neviděla, ale u té cesty má stánek Krišnův dvůr a sladké koule tam prodávají. Nebo zajdi přímo do kamenné restaurace, je na 28. října 38 před Masarykovým náměstím.
    EARL
    EARL --- ---
    Nasli jste nekdo v arealu stanek vege restaurace Burfi? Bejval u cesty vzadu z hlavni stage na drive, vcera jsem ho nevidel. Jako ja ty jejich sladky koule POTREBUJU! :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    [ MRTVY_KENNY @ Colours of Ostrava ]

    pripominam at nezkousite jezdit nacerno.. od lonska se to vyvrbilo tak, ze dopravni podnik zrejme zjistil, ze se jim vyplati v podstate neprovozovat jen namatkove akce, ale vicemene lidi kontrolovat neustale a kontroloru je opravdu velke mnozstvi, takze podle me, ktery navstevnik neuvidi pres festival revizora, tak je dite stesteny. letos bych to vubec bez jizdenky nepokousel, jsou vsude a ani nedele odpoledne ve vylidnenem meste je nezastavi. :)

    i letos funguje jakasi akcni cena, tarif umi nahrat do cipu na naramku, takze pri nastupu pak nemusite delat uz vubec nic.
    Festivalová jízdenka - Colours of Ostrava
    https://www.dpo.cz/pro-cestujici/aktuality/novinky/3723-festival-jizdenka-colours-2019.html
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Mam take jednu vstupenku (bude na jmeno, ktere si reknete) za 2000.
    A dale moznost ubytovani od stredy do soboty v http://paradise.hotel-ostrava.eu//cz/hlavni-stranka/. Je to dvouluzkovy pokoj, ale muze tam byt i jeden clovek. Cena za osobu za cely pobyt 5500,- (vcetne snidane tusim)
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    Máme stále jednu standard vstupenku z předprodeje za 2000,- Původně 2,5k. Je to na jméno, takže asi ideálně spolu zajit k Baťovi pro náramek, až to bude možný.
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: ja mam, ale kamoska shani, jo pridej si me, když tak zrusim
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: to je nejaka ta od Camelek ?
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: mas ji jeste ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    koukam je jeste jedno, to jsem nevidel. stejna story...
    Making of "The Prodigy - Voodoo People" in Ableton by Jim Pavloff
    https://www.youtube.com/watch?v=6ZYLp5uX9Yw
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI: no prave, ze tohle je natolik zprocesovane, ze vubec nevim, clovek ty kusy skladacky sotva rozezna a zaroven v tom tracku hrajou zasadni role.. navic to asi nesklada jedna osoba.. nemam tucha, ale proste u toho videa jsem pochopil, ze to je dost jiny level, nez jsem si uvedomoval.

    ale ze by nekdo mel predem predstavu co chce, a timto zpusobem k ni cilene dosel, si myslim, ze je prakticky nemozne
    LEGI
    LEGI --- ---
    mě by hlavně zajímalo, jak ten proces vypadá z pohledu autora..
    jestli má přesnou představu a hledá/tvoří do ní zapadající kousky, nebo jestli prostě brousí, hledá, zkouší a říká si "tohle jo, tohle ne".. a výsledek je spíš random generátor hitů :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam