• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RICHMOND42Rychlý špunty - Enduro, Motokros
    SPHYNIX
    SPHYNIX --- ---
    SPHYNIX
    SPHYNIX --- ---
    EZEE
    EZEE --- ---
    Red Bull Romaniacs 2013 Prolog - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Zzcgzc9LKmU
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DUALCHANNEL: dej vedet az tam pojedes .)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    pokud nemas vyloženě enduro chutě,tak proč ne.. TTR je ostrejsi, TTE ma elektickej starter,tohle nevim..neviděl jsem osobně.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ehm?
    Yamaha TT 600 S (kraj Ústecký) - MotoInzerce.cz
    http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/727469-tt-600-s.html
    EZEE
    EZEE --- ---
    Seru na to, nasetrim si hold vic na DRZ400SM a bude klid.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EZEE: Tak to by bylo celkme lehký, mám 450EXC a to vypada hodně štíhle proti tomuhle a to ma cca 117 plný..
    EZEE
    EZEE --- ---
    EXCITE: neber to co se tyce enduro, spis mesto

    117kg cca
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EZEE: me vizuálně ta honda přijde kurva těžká ( váhu jsem nikde ale nenašel) oproti ty DR350.
    EZEE
    EZEE --- ---
    DR350 muze byt! Ta se mi taky dost libi. Co ND, daji se levne sehnat?
    I kdyz idealni (vzhledove) by byla ta XR, ted jeste jak je to narocny a vhodny.. :)
    2001 HONDA XR400R1 | eBay
    http://www.ebay.co.uk/itm/2001-HONDA-XR400R1-/300916293017
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    EZEE: nevim jak moc WR a TE do mestskyho provozu a hlavne co se tyce udrzby asi budou chtit vic pece, co takhle DR 350?
    EZEE
    EZEE --- ---
    Poprosim vas o nazor/radu. Jsem uplnej zacatecnik, motorku jeste nemam a ani nemam ridicak (jdu delat za 2 mesice cca, ve 26ti se stydim :)). Uz ale sonduju co a jak. Miluju motardy, DRZSM stoji kolem 70k, CRF to samy a navic by mi to urvalo prdel a to si nemuzu dovolit. Silnice SV650 taky probehla, ale vim, ze pak budu chtit stejne toho motarda na beznou jizdu po Praze do prace apod. a jezdit s kamosema na enduro o vikendu. Co by jste doporucili na zacatek (ovladatelnost, vaha), co nejmene udrzby, s TP (mestsky provoz) za moto? Rad bych 4T (miluju bublak). Koukal jsem na XR400R, WR400F, TE510. Rozpocet pocitam cca kolem tech 45-+. Pocitam s tim ze casem do toho narvu vic. Ale kazdy konicek ma i sve zapory. :) Moc diky!
    COYOT
    COYOT --- ---
    DUALCHANNEL: taksi zajed pojezdit na Haldu....cestou na Příbram...tam jsou ty výjezdy hodne přísný :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DUALCHANNEL: Joo, tak kolem toho jsem už jel po dálnici a říkal jsem že se tam musim zajet podivat :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DUALCHANNEL: kde? jsem z Kladna, tak bych to mel kousek:)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    COYOT: min tyden jsem byl za letistem, tam na tech dvou umelejch kopcich. hodne velka zabava.) ten jeden je maxi vysokej, lepsi pojezdeni jsem jeste nezazil. benga nikde, vypada to tam hodne v pohode..
    COYOT
    COYOT --- ---
    DUALCHANNEL: cross a enduro je i ted všude težkej ilegal :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam