• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRMDCGROUND // Děčínská DnB crew // K.Seek // Wrm // Soopy Mood // Cubique // Fallen.Gemini // Khomix // Shifty
    VEX
    VEX --- ---
    házejte ty letáky v den konání nebo den předem taky sem: [ Jungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny ]
    WRM
    WRM --- ---
    V3S: To budem rádi!
    VEX
    VEX --- ---
    WRM: hmm tohle bude určo mega!
    WRM
    WRM --- ---
    Jinak teda je to tu teda trochu mrtvy, ne ze ne, na nyx moc nelezu...ale slibuju, ze se polepsim a snad kluci taky prispejou k obsahu.
    WRM
    WRM --- ---
    V pátek:
    V3S
    V3S --- ---
    SOOPYMOOD: tak doufejte, ze se vsechno dozvim vcas a ze nikde nic neprehlidnu :)
    SOOPYMOOD
    SOOPYMOOD --- ---
    berem . )
    V3S
    V3S --- ---
    ja vam budu delat promo, jo? :)



    !GROUNDED
    http://www.dcground.net/grounded/
    SOOPYMOOD
    SOOPYMOOD --- ---
    tak ... uz su taky kurna
    V3S
    V3S --- ---
    dcground opet online, tentokrat z cajovny (pro nemajitele facebooku;)
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    protože nám dojela doména, kurňa, musím zaplatit...

    V3S
    V3S --- ---
    chtel jsem vam tu udelat promo na patek a zjistil jsem, ze vam nejak neslape web ....
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    Ok, ok... tak tedy 27.1. v SC jemně netradiční směsice klubových žánrů... Kdo nemůže dorazit pojedeme zase na Radio23.cz kanál live...
    STROSIK
    STROSIK --- ---
    V3S: Přesně tak
    V3S
    V3S --- ---
    piste sem naky aktuality, propas jsem vcerejsi live jenom proto, ze se mi nechtelo na facebook ;)
    V3S
    V3S --- ---
    no ja jen, ze jsem se o tom dozvedel z facebooku nekdy o pulnoci a je to trosku skoda ... urcete nakyho nyxovyho PR agenta :)
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    Kostičko, vždyť víš, že udělám, co ti na nyxu vidím...
    V3S
    V3S --- ---
    treba o tomhle jste sem napsat mohli ;)

    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    :o)
    V3S
    V3S --- ---
    njn ... otazkou je, jestli se to vyplati sem pro tech par lidi psat, jestli to treba nepresmerovat do decinskyho klubu - [ Děčín a okolí.... ]

    rozhodne vcera to bylo super, diky za pozdravy, priste by to chtelo i kameru :) ... psali jsme si s fuckou a rikali jsme si, jak to asi vypada na parketu a tak ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam