• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HITOMIG. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně (knihy, seriál, TCG, RPG, deskovky...) SPOILERY POVOLENY!
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    At si klidne ignorujou vzdalenosti na mape Westeros, je mi to jedno, ale do haje roky ignorovat tyhle nohy, SHAME!

    Maisie Williams Talks Game of Thrones Season 6
    https://www.youtube.com/watch?v=FCCU7BOth2M
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ach uz at je nedele.. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    ALCATOR: Ooh :D nechápu, jsem totiž hloupej člověk, víš. Děkuji, že jsi mi to vysvětlil. Ještě, že tu je na nyxu nějaký korektor, který to tu hlídá. Kvůli té mezeře chybějící mi totiž Claven nerozumněl. Velice se ti omlouvám za mou gramatickou chybu. Hezčí den přeji. ;)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MANZONER: chápeš ty vůbec, že
    ZA TÍM = lokalizace
    ZATÍM = časová souslednost

    ???

    Piš slušně a bude ti rozumět.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    JCD: mno a podle tyhle mapy je ta jeskyne, kde se bran ucil bejt vranou tady

    ARAON
    ARAON --- ---
    JCD: Jo a tahle mapa se dá stáhnout jako KMZ do Google Earth. Dobré na měření vzdáleností... Tedy dobré. Spíš frustrující. Lepší nevědět.
    ARAON
    ARAON --- ---
    JCD: A nezapomeň na Ghost of High Heart, což je taky velice pravděpodobně jedna z Children.
    JCD
    JCD --- ---
    ARAON: urcite nejaci jeste budou na Isle of Faces, podle nekterych teorii spolu s green men a Howlandem Reedem. Otazka co naserviruje Benioff & Weiss

    dobra mapa sveta btw...
    Interactive Game of Thrones Map with Spoilers Control
    https://quartermaester.info/
    ARAON
    ARAON --- ---
    RUDIE: Těžko říct. To by nám museli objasnit D&D.
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    ARAON: Třeba se tam zjeví ve stylu Benjena :D
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    ja si nejsem jistej jestli jeskyne Tříoký vrány je to samy misto ale. Podle tyhle mapy je jeskyne nekde tady

    ARAON
    ARAON --- ---
    MANZONER: No to je otázka. Kdyby šlo o knihy, řeknu že jich určitě ještě pár přežilo, ale vzhledem k tomu jak seriál rapidně ukončuje všechny vedlejší linie, tak si nejsem jistý.
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    ARAON: Zajímalo by mě, jestli ještě nějaké děti lesa žijí, nebo ten přežívší zbytek NK vymlátil.
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    ARAON: Už neříkám nic. :) Děkuji
    ARAON
    ARAON --- ---
    MANZONER: Hora v pozadí scény výroby Night Kinga.

    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ARAON: vďaka :)
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    ARAON: Krásně stručné :D
    ARAON
    ARAON --- ---
    CLAVEN: Castle Black, Jojen Greenseer, strom Dětí lesa.
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    CLAVEN: No Araon psal, že Jon a jeho parta šla ke stejné hoře, jako Bran a jeho parta, kterým to trvalo o dost delší dobu. Jon vyrazil z Černého hradu a Bran to "obcházel" přes jiný konec. No, "zelené sny", tak nazýval Jojen svoje vidění.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam