• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KARYSLAV35@35 digital/film galerie Fujifilm x100 a x100s vítány, aneb ekvivalenty po přepočtu na 35mm mají vstup povolen
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    DREAMCASTER: hezký. trumfy nemáme .)
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    LUKAS87: ja mam v zaloze jeste tohle... ukaz trumfy!:D
    TWARR
    TWARR --- ---
    kurva ja vedel, ze jsem zapomnel cokla! ;D
    TWARR
    TWARR --- ---
    mam vod machalika zaklapnuty kodaky 100g, ale jestli se k tomu o vikendu dostanu vi buh ... prace zaprcana

    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: to misto je strasnej provar! ;D svoje ukazovat nebudu hehe
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    DREAMCASTER: MADLENKA má o kus vedle chycený tohle:



    a evidentně to místo nemá rádo ostrou kresbu :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    Jon Salt's 10 Things Why 'Shooting Film Makes You Arty' in Analogue Lifestyle in Magazine - Lomography
    http://www.lomography.com/magazine/lifestyle/2011/08/31/jon-salts-10-Things-why-shooting-film-makes-you-arty

    To show off your artiness, take arty self-portraits of yourself without fear of criticism. Whilst a digital self portrait is narcissistic, an analogue self portrait is just an arty accident. After all, you were only using up the final few shots so you could get your film developed.

    ;)))



    nake stare sisate skeny ;))
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    KARYSLAV: Jako by se stalo ;)
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    Koukam, že jsem často fotil na vejšku, tak poslední, sám Jaromír "Čajomír" osobně, kterak vypráví o skělé chuti čerstvé máty.

    DSC_9615

    Vše foceno na D700 a 35/1.8 DX na F1.8.
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    DSC_9611
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    DSC_9533
    Z letošního čajomír festu.
    TWARR
    TWARR --- ---
    KARYSLAV: dej to do zahlavi, na nastenku nikdo nelozi ;))
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Ne že bych vám do toho chtěl kecat pánové, ale fakt bych ocenil, abyste to dávali ve správným rozlišení. Je to kvůli konzistenci :-) takže předem děkuju

    3) Velikost fotky do rozměru 978x978px (eventuálně 978x1467 ale jen pokud to bude fakt nutný! a fotka hustá), kompresi neřeším (doporučuju fotky dávat na imageshack.us, registruj se a dostaneš nad nima kontrolu)

    Jinak si samozřejmě moc vážím že sem něco cpete když já teď nemůžu, snad se mi to do měsíce už dořeší a přibude i odemě :-)
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Pentax 35 2.4, ilford pan 100, ilford ddx
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    TWARR: si tak nemusel tepat do zdi ale, hele vyfoť i tu další zeď v novym, ať víme jak to bude vypadat když budeš opouštět zas.. sorry OT :D
    TWARR
    TWARR --- ---
    REPLIKANT: ne, jen parkrat poblil a parkrat malem udusil ;D
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    TWARR: Niterný vzpomínky, haha, ... to spíš vypadá jako by jsi tam prožil několik epileptickejch záchvatů :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam