• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KARYSLAV35@35 digital/film galerie Fujifilm x100 a x100s vítány, aneb ekvivalenty po přepočtu na 35mm mají vstup povolen
    Galerie fotografií výhradně ze zařízení se snímačem/políčkem filmu 35mm focené na 35mm objektiv. Primárně určené pro digitální fotografie, filmovým se ale bránit nebudem. Právo na vkládání jen po prokázání schopností. Pouze vlastní tvorba!



    Kdo má zařízení který disponuje 35mm políčkem a 35mm objektiv, a chtěl by sem vkládat fotky, nechť mi napíše. Na nástěnce bude seznam členů, zatím jsem si tam dovolil přidat ty o kterých vím že mají.


    Velikost fotky do rozměru 978x978px (eventuálně 978x1467 ale jen pokud to bude fakt nutný! a fotka hustá), kompresi neřeším (doporučuju fotky dávat na imageshack.us, registruj se a dostaneš nad nima kontrolu)
    rozbalit záhlaví
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: jak rikam, digitalni nostalgie, votevrel jsem starsi katalog v lajtrumu ;))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    not this composition again!
    TWARR
    TWARR --- ---
    mam nakou digitalni nostalgii neboco ;))
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: jojo, 400? vo ty nevim, kouknu dik
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TWARR: jak vejš? jako s citlivostí při pushování? pushujou jenom prasata - to tam rovnou můžeš narvat superii x-tra 400...

    dělá se ještě stejně vynikající portra 400. oboje chce exponovat na nominál, tedy 160, respektive 400 ASA.
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: ale ja prvni rade testoval ten fotak ;D ten kodak je dobrej, ale 160, ja nevim, na kolik jde rozumne vejs? ;))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TWARR: začni fotit na portru 160 (nc), tam neni co testovat.
    TWARR
    TWARR --- ---
    uz me ty test filmy zacinaj srat ;D superie dve sta
    TWARR
    TWARR --- ---
    fetis jede! jinak jsou to vsechno test cvaky, pac jsme byl spatnej jestli to meri, nebo nemeri dobre a je to cajk, tak jsem stasnej jak colek ;))
    TWARR
    TWARR --- ---
    jedinej light meter na iCosi, ktery mi meri stejne jako omko ;))
    TWARR
    TWARR --- ---
    ta superie je hasisackej nudnej film, ble
    TWARR
    TWARR --- ---
    sice jsem rikal, ze zrcadlo ne, ale om10 a 35/2.8 na ceste, lets face thirtyfive shit! ;D
    TWARR
    TWARR --- ---
    REPLIKANT: data stenu nevedu ;D ale tipnul bych tak 2.8 protoze ty kraje jeste nejsou uplne zatazeny a na zadny fotce jsem tu vinetaci nezehlil
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    TWARR: Jaká clona?
    TWARR
    TWARR --- ---
    ten kodak je barevne fakt nom nom ;D tu jsem s barvama nic nedelal, na tech ostatnich jsem tahal modrou a kontrast
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    kodak100gx, ten diak je docela poskrabanej, skoda ruluje jako vzdy ;D
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam