• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EX5_PYROTECHNIKA VŠEHO DRUHU
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    zkusil bych plyn, my takhle delali na tabore sadrove chrlice ohne. Propanbutan bomba udelala krasnej 2 metrovej plamen.
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Ahoj,
    nějakej nápad, jak udělat oheň, do výšky? představoval bych si to jako nějakou trubku otočenou k obloze a z toho by to mělo párkrát flusnout, než se to opět doplní...

    Měli sme historicky něco podobného v divadle, ale to bylo mnohem menší, ale pro zajímavost popíšu (jestli to někoho zajímá) byla to plechovka od fazolí, v té byla umístěno pérko - o něco tlustší nežli do propisky, pérko se nažhavilo pomocí zastrčení do sítě. zaspoda plechovky vedla hadička, do té se nasypala tzv Plavuň - bílý prášek (drahej jak sviň).
    No a pak stačilo pouze fouknout a prášek reagoval spolu s nažhavenym pérkem a byl oheň...
    V současné chvíli něco podobného máme u draka, co nám plyve oheň:


    no a ja tedy schanim něco co bych mohl udělat venku, mělo to oheň alespoň 2m směrem nahoru.
    popřípadě nějakej nápad na DIY výrobu?
    nebojte, hasící přístroj už mám připravenej...;)
    NIS
    NIS --- ---
    KATCHIB: narušitel
    KATCHIB
    KATCHIB --- ---
    Zdravím, nemá někdo z vás tušení co znamená "disruptor" (anglický výraz)...???
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    Zdravim, nevedel by nekdo o trubkach s vnitrnim prumerem 75mm+ na kulovky? Standartni 50ky strilim z novodurek ale ty se k tomuhle nehodi
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nevite nahodou, jestli se da tohle sehnat nekde ? BIG BOY PROFI 125mm

    Big Boy Profi 125mm - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=tmW5eyOforg&feature=related
    BITRACK
    BITRACK --- ---
    Nepomohl by mi tu někdo s identifikací munice? Jedná se o takovou poněkud větší patronu, označení na dně: nahoře trojka, kolmo pod tím 68 a po stranách pěticípé hvězdičky. Průměr dna 26,6mm, průměr projektilu 14,27mm, výška od dna po konec hilzny113,6mm a výška od dna po špičku projektilu přibližně 15a půl cm. Má červený lak na zápalce, krčku a u špičky projektilu. Špička byla černá, teď už je to trochu ošoupaný.
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    omlouvám se za OT, ale kdyby náhodou měl někdo zájem

    [ OFFERINGNABÍZÍM: PYROTECHNIKA na Silvestra / Kladno, Praha a okolí ]
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    EX5_: budu vyrábět krasohled a mám dojem, že tohle je na to skvělá "skořápka" :)
    EX5_
    EX5_ --- ---
    KLAIR: Je to k prdu no ta cena. Jinak ja budu objednavat az 13.teho ted. Ale jestli to fakt moc specha tak te asi zklamu. Budes vyrabet petardy jo?:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    EX5_: a nepotřebuješ něco objednat a nejsi z prahy? Přijde mi na hlavu kupovaž věc za 26 kč a platit poštovné 136 :(
    EX5_
    EX5_ --- ---
    KLAIR: Zkus naky velky papirnictvy nebo kutila v Dlouhy nebo na Ujezde. Jinak ja to dicky beru pres tenhle shop...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Sleduje to tu někdo? Mám dotaz, potřebovala bych sehnat tohle http://www.pyrotechnika-online.cz/372,papirove-dutinky-pyrotechnicke-20-cm.html
    ale potřebuju to v Praze a nejlépe ihned :(
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    KYTAROVEJ: To mi povidej:-D
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Ono sem moc lidi nepise koukam. Nicmene ja jsem se trochu nudil a tak sem si na prvni maj vyrobyl 15 valcovek 63mm prumer, 3 Lampare (pro znalce:-) ), Dva termity o slozeni 1) 8Al + 3CaSO4 → 3CaS + 4Al2O3 2) 4Mg + CaSO4 → CaS + 4MgO, a par malejch a velkej delbuchu.. takova klasika..
    KYTAROVEJ
    KYTAROVEJ --- ---
    Asi muj prispevek nebude uplne presne to, nac tu toto tema je, ale neda mi to.
    Vecer kouka manzelka na Ordinaci v ruzove zahrade, ja u toho vetsinou serfuju, kdyz slysim frazi " .........atmosfera husta jak Travex s cukrem.........".
    Celkem me to rozesmalo, ze tam tuto zalezitost nekdo propasoval do takovyho poradu a pred desatou hodinou. Clovek si vzpomel na detstvi. :)))))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam