• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARZAModré zóny v Praze - tipy a triky jak na ne
    V této diskuzi bych chtěla sbírat názory, zkušenosti a rady, jak v Praze soužít v částech s modrou zónou. Uvítám -odkazy na články a novinky -tipy a triky na parkování v oblastech s MZ -informace o parkovacích kartách a výjimkách -vaše osobní zkušenosti
    rozbalit záhlaví
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ARZA: ja bydlim v ulici primo pod nuselakem a stavam tu na modry, nehlidaji to tady. nehlidaji ani placeny parkoviste, takze tu stojim zadarmo. obcas rozdavaji boticky, ale to je vetsinou dopoledne a to stejne jezdim po meste.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    ARZA: Tak alespoň část případů to eliminuje. Dřív jsem za oknem nechávala lísteček s telefonním číslem a časem kdy odjedu, ale tak základ je nebejt s tím parkováním úplněj debil.
    ARZA
    ARZA --- ---
    KRMELEC: to je dobrej trik:)
    akorat bych se bala, ze misto pokuty prijede rovnou odtahovka.

    pracuju skoro pod nuselakem a odtahovka tu jezdi denne.
    dve hoky co jsou tu mimoprazsky a do prace jezdej autama vzdycky vybihaj a odjizdej, jakmile zblejsknou policajta.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Já jsem kdysi dostala za stěrač lístek od PČR na parkování a ten si teď vždy strčím za stěrač, vyplním si tam kolonku datum, čas a místo a je to v poho.
    Už jste někdy našli za stěračem dvě pokuty? Já nikdy!
    ARZA
    ARZA --- ---
    PARALLAX: muzes sem verejne napsat co znamena vyrazne levneji nebo radji posta?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam