• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: tak tos myslel asi správně :-D
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    KILL77: o tom právě mluvim, jenom jsem si neuvědomil, že možná ne všichni sledujou demonische agricultuur. odkazoval jsem na tohle:

    [ VOJTABOSS @ demonische agricultuur :: i can hate anyone ]


    GULDUR: psychedelie ne nepodobná sylvester anfang. asi nic pro tebe (no offence), myslel jsem spíš jonyho.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: to zní dobře...a kdo to je :-D?
    KILL77
    KILL77 --- ---
    VOJTABOSS: na příští rok plánuje euro tour
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    sice by dotaz patřil do jinýho auditka, ale když tu jsme už u toho pořádání koncertů...nechcete někdo udělat tu magdalenu solis? můžu poskytnout obejvák:) je akorát zapotřebí zaplatit cesťák z belgie.
    KILL77
    KILL77 --- ---
    GULDUR: jo dík, už jsem zapomněl jak takový akce vypadaly (chrápat vobtočenej vokolo sloupu v Bunkru, klepat zimu po ránu v bufáči nad Sluníčkem...)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ENGUMAZ: to už jednou vyhrožoval...když tam přivezeme Bizzare Uproar...nevim jestli to Pasi z Prahy na otocku stihne :-D
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    GULDUR: když nechce hora k Mohamedovi.. :) udělejte mu něco v Trautenau a jistě se objeví :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: jsi prakticky na každé akci...věřím, že si daný večer pouštíš daného interpreta a představuješ si zaplivaný klub čpící rozlitým pivem, téměř uschnutými zvratky, močí, slinami, levnou kořalkou, potem, cigaretovým kouřem a nasáklý atmosférou marnosti...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: nic ve zlém...ty pomáháš zase na dálku...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    hm :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: to by po tobě ani nikdo nechtěl...to jako chtít po Killovi aby přijel...:-D
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: tak popřemýšlej i o tom italu. jinak já jsem tu jenom od radění, ale sám nehnu prstem...aby bylo jasno:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: zatim o cut hands...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: nakonec z toho plynou samý pozitiva:)
    psal jsi mu jenom o cut hands nebo jsi projevil zájem i o jeho djs skills?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: pravda...ale z povadlých koutků ledascos vyčteš...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: to máš nejspíš pravdu. já jsem se jenom snažil říct, že fakt že to neznají, by nemusel bránit tomu, aby přišli.
    GULDUR: kulturní šok se myslim už naučili skrývat. o předstírání to přeci celý je.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: je fakt, že chytit tam bandu hypstrů by bylo super.....nejen kvůli vstupnýmu, ale i pro pobavené sledování kulturního šoku :-D
    JONY
    JONY --- ---
    VOJTABOSS: imho většinu lidí co byli na XO Cut Hands zcela míjí a dost z nich imho ani neví, kdo nějaký Bennett je (což nemyslím nijak pejorativně)
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    to nevim, ale hipsteři musí ukázat, jak jsou open-minded, takže tyhle vícežánrový koncerty jsou k tomu jako stvořený. čili nevim, jestli by se jim to líbilo - to je beztak vždy individuální - ale podle mě by si to poslechli.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: a myslis, ze je bude bavit ten jeho Cut hands?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam