• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ja sem na industrial prisel nahodou kdyz jsem kdesi objevil Whitehouse, co to dela ze me? :))
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: to jsem vypozoroval, že industriálníci se dělí na tři hlavní typy (teda ono jich je víc, ale ty tři, si myslim, převažují) - lidi co dřív poslouchali metal, co dřív poslouchali punk/post punk a co přišli z goth/emb scény...všichni se pak sešli u Coil, Neubatenů, Test Dept, SPK apod...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    nj, v těchlech blackmetal/ambient věcech nemam moc přehled
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    hustý jak cyp - 50 minutovej cover De Mysteriis dom Sathanas - side projekt skvělejch Yhdarl

    Khel - (Mayhem Cover) - De Mysteriis Dom Sathanas - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OsUBZtydJkU
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ahh, vecna skoda. :)
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Whitehouse: CNA (live Hamburg 1984) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kqSDeE4d084
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: nakonec se zaznam bohuzel nepovedl...neb jsem zapomnel zvukovku...priste..
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: Jo, ty webkovy zabery byly divny. :) Spis mi teda ale prislo, ze mu tam nejak haprovaly repraky, a to ze ho sralo - jednu chvili na zacatku skoro nebyla slysel prava strana.

    GULDUR: Taky osobne nemam nic proti, zvuku bylo to tak akorat, ani usi mi neprotestovaly druhej den :) Tak doufam, ze ho nekdy zase pozvete, nejlip s Whitehouse! :)
    BTW, ten zaznam se povedl?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    napád na auditko - ať žijou MC kazety! [ nyx :: kluby :: hudba ]

    Tak hlasujte!
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: já bych zvuku opravdu nic nevytýkal.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: to nepochybně...ale vzhledem k tomu, že je to naše vlastní investice do aparátu, tak se to asi vyplatilo..
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: no zvuk mi přišel zcela ok. jasně pokud by byla tak o x tříd lepší aparatura, aby basy hnuly lidem vnitřnosmi bylo by to ještě lepší, ale nejsme v Berghainu že...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    jinak potvrzene misto konani Death Parade II - Klub HooDoo...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: dokonce i zvuk se libil..no parada...
    JONY
    JONY --- ---
    za mne velka spokojenost s tim co hral resp. poustel, jakou mel projekci i jaky byl zvuk
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: problém trochu byl, že to měl přehulený z tý svý zvukovky...pak to ten A/D převodník nemá kam vykreslit a ořízne to...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: jenom si trochu honil ego na promítání svejch záběrů z webkamery a taky nevim, co měl pořád proti zvuku, mě to přišlo nazvučený dobře.
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, jménem Zastávky Nymburk Vás zvu na hlučný post-rockový koncert ruských kapel JARS a uSSSy v Nymburce. Pojďte si poslechnout pár osudových písní o tom jak krutá je zima v Rusku!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Goldenrod - Brigade Nord Untitled [i] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bI47N354-vA


    Skvělá kolaborace Ulexe Xane a Macronyphia...znovu vydáno u Freak Animal!
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    KILL77: Ja prave taky cekal, co z neho vyleze za zlo, ale byl fakt strasne prijemnej ke vsem, vysmatej.. By ani do nej clovek nerekl co s tema Whitehouse hraje :))
    KILL77
    KILL77 --- ---
    a vida, a pak že to je rasista fašista a žere malý děti:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam