• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Čtvrté pokračování Moravského Industriálního Festivalu se uskuteční ve dnech 5. a 6. října 2012 opět v olomouckém klubu S-cube. Pořádající šumperská industriální smečka Akimbo prozatím zveřejnila trojici jmen z line-upu. Vedle samotných organizátorů se letos dočkáme i legendárního francouzského noise/power electronic projektu Minamata, jedním z headlinerů potom bude švédský industrial/darkambient In Slaughter Natives
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    KILL77: teď opravdu lituju, že jsem Sturmast a Void Ov Voices celý prospal pod pódiem. kdybych viděl, tvořilo by to spolu se SKLO top trojku festivalu. kdybych měl shrnout: hudebně a organizačně akce nic moc, ale velmi přijemně jsme popili:)
    KILL77
    KILL77 --- ---
    MORTEM ZINE - WEBZINE OF ARCANE MUSIC SUBGENRES from Czech Republic - ®IVÉ ZÁZNAMY - Hradby Samoty III.
    http://www.mortemzine.net/show.php?id=3283
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Kdo nemá co dnes, ať přijde na hluk V Les!

    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    člověk co dělá I am a Lake of Burning Orchids a Laurel Noose
    Chambering - Duke’s Lawn [self-released, 2012]



    noise, tribal, minimal, industrial, techno
    mediafire
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    chlapi...herdek! Jak nevíte co bude :-D Je to víkend...udělám si kroužek v kalendáři a vim, že se ten víkend pojedu zmrskat RCA kabelama do Mannheimu...navíc přibyli Operation Cleansweep! OC a naživo! To už tu nebylo několik let!
    DOOMLUKAS
    DOOMLUKAS --- ---
    GULDUR: Je to ještě dost za dlouho a nevím, co jak bude, ale taky by mě to zajímalo...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: zájem se počítá...myslím, že to bude velmi výživné, proto doporučuji jeden víkend v listopadu vyhraditi cestování...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: zájem by byl, uvidim, jak se mnoho věcí vyvine. momentálně nemůžu nic slíbit, ale špatný by to nebylo.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    neudělal by někdo v nejbližších dnech podcast Mathausen Orchestra? Jako vzpomínku?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: ále né....to jsou zprávy jak z nosu...vždyť ale nebyl tak starej...škoda..poslední směřování MO bylo více než zajímavé...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Onda Rock :: E' morto Pierpaolo Zoppo, il creatore dei Mauthausen Orchestra
    http://www.ondarock.it/news.php?id=1016
    RON
    RON --- ---
    GULDUR:
    já souhlasim.Taky jsem to tak myslel.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIELDAZZ: tady jde spíš o to, že by teoreticky, pokud Méďa bude mít tu možnost, byla k dispozici dodávka, tak bychom se vešli všichni a cesta by vyšla na pakatel...
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Vůbec se tomu nebránim - je to tak zadlouho, že se se mnou dá počítat. Případný kolize s pracovnim procesem budu řešit potom. Na dopravě autem netrvám.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RON: co takhle, kdybychom vzali tvoji Méďa káru a uspořádali zájezd? Klidně to odřídím tam i zpět, už jsem to jednou jel... Vojto, Lukáši, jeli byste se kouknout na Mannheim?
    RON
    RON --- ---
    GULDUR:
    to teda jo.To už lepší bejt nemůže.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RON: to musíme všichni...letošní rok je PE zaslíben...nejdříve Londýn a teď toto
    RON
    RON --- ---
    tak toto?To už musim dát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam