• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Paráda, hned večer poslechnu:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    tady hážu lepší odkaz na dokument:), je to i s hudbou..a neustřižené...

    Dogpoint - kde život začíná - Náboženství (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/dobravule/_zprava/989143
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    113KW: už mi kvůli tomu psala včera simča, večer budu mít čas, tak ti napíšu do pošty a dáme to do kupy :)
    113KW
    113KW --- ---
    cau lidi, budu delat projekci na [ Dogs and kids wanna play! / partyparty / 13.1.2012 / CR - Praha - Klub Matrix ] a asi by bylo dobre tam promitnout fotky pejsku k adopci, (mohla bych se domluvit, priject s kamerou a udelat i par zaberu jich...) muzete mi nekdo poslat seznam jmen pejsku, stáří (nebo jake udaje chcete aby se promitaly) a fotky - treba pres ulozto ?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    BROTHER: existuji situace, ktere omlouvaji ultimatni nasili...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    KACJU: to je peklo...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KACJU: vítej v reálném světě "pejskařů"...
    KACJU
    KACJU --- ---
    Tak si musim postezovat
    tak nejak jsem zacla hlidat psi ... a posledni dobou se mi tu schzej psi paicku co bud podcenili sve sili a nebo svou finanacni situaci. Daj mi hlidat spa a pak se me ptak jestli si ho nechc nechat ... ja ty lidi niky nepochopim
    Mam tu krizence kafkazaka fenu 4 let co ji chtej dat pryc potoze ji poridili dedeckovi aby ho hlidala na daraku a deda 75let ji nezvlada.Je pry agresivni..., ale po mem zisteni je to pes ktery byl vychovavan stylem, kdyz se ji, tak ona ji primo od stolu s panickem.A kdyz chece kus vejce tak to da najevo panickovi vrcenim a panicek ji vejce oloupe a da.... (ehm kreteni at dedeckovi poridej alarm) pak krizenec ritchbecka fena obdobny pripad zdha dedkovi ze zahrady a rousi slepice susedum (ze by stacil poradny plot...)
    obe rodiny hrozej zastrelenim psa zduraznuji zastrelenim protoze utraceni je pry nehumalni...
    tak a ted radte co dal

    jo jeste tu mam 4 mes. krizence rotvajlera s pitem taky miho chtej nechat protoze nevedi co s nim
    uvazuji ze se na tuhle "charitu " vyseru nezvladam to psichycky zastelila bych spousty lidi ....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    SÁRINKA

    Sárinka je asi 4-5 měsíční štěně křížence německého ovčáka.
    V dospělosti bude menší než stadartní ovčák, má totiž kratší nožičky a celkově je taková "delší".
    Je to veselé štěňátko, které zatím nemá žádné základní návyky.
    Je hravá, velmi aktivní, ale jinak mazlivá. Bude vhodná k domečku se zahrádkou, nebo pro aktivní lidi, kteří s ní budou rádi cvičit klascké povely.
    Na jiná zvířata zatím není zvyklá, v současné době jen sdílí dočasné bydlení s jiným pejskem.
    K adopci od 26.12.2011, kvůli doléčení zánětu v tlamičce a následnému naočkování v nebližším možném termínu.


    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: hudba se trošku nevydařila, ta bohužel nebyla v mojí režii, ale snad se aspon trochu podařil:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: ten dokument je super
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: klikam kazdej den z prace i domova:)
    LANNA: sem tam prskla nasi Agatu spici u misky
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    prosíme o kliknutí i dnes.. nějak klesáme a když vydržíme ještě pár dní, kamerka je naše! :)


    Vánoční DATART - co si přeje Michaela Zemánková
    http://vanocni.datart.cz/michaela-zemankova-si-preje-digitalni-kamera-hitachi
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Ale neni to tam celý, nebo to nešlo jen mě...? Já byla napjatá jak kšandy a najednou konec v půlce věty...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    tak to je mazec, já ani nevěděla, kdy to budou vysílat:D, nějak vázla komunikace s dramaturginí, tak to se moc omlouvám všem, že jsem to nikomu nedala vědět dopředu, to se opravdu moc omlouvám..
    LANNA
    LANNA --- ---
    na nasem facebooku je ode dneska fotosoutez, vyhrat muzete po zaslani fotky vaseho spiciho pejska :)
    https://www.facebook.com/Dogpoint?sk=app_173211071119
    DAIA
    DAIA --- ---
    HYSTERIA: no tak to hned hlas:) drzim palce!
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    HYSTERIA: Ten dokument tam není celý? Utlo se mi to asi po 22 min v půlce věty:( Ale jinak je uplně výbornej. Mišce se to fakt povedlo:) :)
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    KOUDY: neboj, s míšou na tom zapracujeme :) a díky :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    a další dobrý zpráva... v reakci na dnešní zveřejnění našeho problému se nám ozval pán s nabídkou pronájmu pozemku pro Dogpoint grátis! Tak držte palce, brzo vše pošle na mejl, snad to bude vyhovující:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam