• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tady fotka, co dokáže Kelly i přes košík. Je to focené dnes, tedy týden od incidentu..

    INXS
    INXS --- ---
    IVUSHA: po tom co si mi psala v poště si myslim, že seš přesně ten případ, kterýmu vyjde tenhle test zkresleně..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    HYSTERIA: mně se hrozně líbí jako medvěd
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    INXS: mě vyšlo 15:-) Buď to neumim vyplnit,nebo byl na 15ku v tom konkrétním případě,ale většinou útok odhadnu.
    M0R
    M0R --- ---
    možná kabát
    XIFF
    XIFF --- ---
    HYSTERIA: udelejte pavlovi svetr z ritušky... :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    a ještě ze včera jeden Rita medvěd na stříhání :)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Děkujeme zaměstnancům z firmy O2 (jmenovitě pak z nyxu id BARUSHE) za uspořádání sbírky pro naše pejsky. Pejsci dostali hromadu dárečků a ještě 588,- Kč. Děkujeme!



    Taky nám dnes přišla naše objednávka - velká transportní klec, odchytové rukavice, halti ohlávky a jako bonus vrhačka na balónky. (položka na účtě: -6143,-)
    KACJU
    KACJU --- ---
    HNDZCK: no to je ale bbost :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    me ten test prijde dost zjednodusenej
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: no vidíš a teď si to srovnej s Kelyninými 18ti body :)

    INXS
    INXS --- ---
    HNDZCK: tak nám vyšlo 10,28 s Bonifácem, tedy na hranici mírného a středního rizika
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    TRIKSTRA: ne. Z tohodle vychází MvDr žertová, která tohodle psa nikdy neviděla. Dámehlavně na Pavlův úsudek. Když sme se o tom neska bavili, taksme se schodli natom, že "třikrát a dost". Ještě uvidíme, co nám řeknou z Lucky bull teamu, páč by na to měli mít oko. Ona by byla výbornej sporťák, ale ne za cenu, že by při každym výkonu tekla krev.
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK: a podle tohodle testu fakt vycházíte?
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    INXS: test vypadá takhle
    http://i.nyx.cz/files/00/00/07/23/723608_183defe1ab425bdf7800.doc?name=HODNOCENI%20MIRY%20NEBEZPECNOSTI%20PSA.doc

    mě vyšlo, že v lepším případě 12 bodů, v horšim 18
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Rita jde dnes na stříhání, tak se šla ještě "proběhnout" do krčáku

    Dog Point: Rita - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OCzaEMzglmU
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: je to bodovej test, kde se hodnoti typ utoku, sila utoku, nasledky utoku, frekvence a typ oběti ....


    INXS: s Desenským se to už taky řešilo.. Teď nás čeká ještě konzultace se Žďárským z Lucky bull týmu...
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA: o Desenským ste neuvažovali? vim, že je dost kontroverzní, ale tonoucí se stébla chytá
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    u Zertovy sme byli taky a prisla mi takova optimisticka, ze se snazi najit reseni v kazdy situaci... hmm Kelly je pruserarka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam