• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    MELUSINE
    MELUSINE --- ---
    Shoko je božíí:) Vypadá to, že si stejně jako já zamiloval novej koberec a tak se po něm spolu válíme, ted jsme se vrátili z procházky a zachviličku razíme na hodinu zpěvu. Začal poslouchat na povel ke mě a vypadá spokojeně, jen granule mu moc nejedou....Vše řeší s grácií a rozpustilou elegancí.) Trošku poštěkne když slyší někoho na chodbě, ale jinak nic neřeší :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: sem si na nej trochu myslela, ale ctyri psiska bysme asi nezvladli
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Shoko právě našel nový domov:) další nyxak,co poskytl domov:) díky moc!
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    ZMYJKA: ještě ne :), ale má to tak přesně, že vidí co tam je...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TRIKSTRA: Je fakt hezounká a je skvělý, že se tak rychle chytá :) A na tu linku vyleze? :D
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    PETRA_CHATEAU: myslim, že zas tak nemrzne, nosí obleček, pod tim je teplo...a je v pohybu...


    prostě jí nenecháme dělat, to co nechcem, všechno jí ukazujem, vysvětlujem...
    třeba v noci byla moc vtipná, snaží se lézt do postele, ale na "běž do postýlky" si vleze do pelechu...a to jsem jí to řekla tak pětkrát a pak už věděla o co jde :)))
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---




    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TRIKSTRA: ty jo, to sou skvělý zprávy. já sem si s ní právě vůbec nevěděla rady a jak sem z toho byla hrozně nervozní, přenášela sem to i na ní. a nemrzne moc?
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    žvejka dělá neskutečný skoky kupředu...
    byli jsme nakoupit, obešly jsme celej synkáč, chodí mezi náma a tak je spokojená...
    hladila si jí holčička, když jsme čekaly před obchodem...
    největší nepřítel je kočárek(ale u třetího už prošla docela normálně)
    v parku se občas sekne, tak změníme směr, ale nenechám jí se vracet a zas ťape...
    venčení venku: 0
    všude vleze, když se postaví na zadní, tak to má akorát k lince...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    TRIKSTRA: helča může vyprávět...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    jako to jste jí neviděli teď, se tady rozvalovala a hlemejždila na matraci(obývákové), když jsem za ní přišla a začla jí hladit. první, mi teda poctivě oblízla celou ruku :) myslim, že ve je ve skrytu duše docela raubíř...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    TRIKSTRA: az ji to doroste a udela se hezkej sestrih, tak to bude kočka :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TRIKSTRA: Tyjo ale je fakt hezká :)
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    se vám tak vracim z práce a slyšim podezřelé vytí, říkám si, to neni žvejka, to je nějakej soused... noa ona to byla žvejka :)
    když jsem vlezla dovnitř seděla tam malá moc hodná holčička...
    rozcupovala akorát kus krabice ve který jsem jí udělala pelech, a proklouzla mojí neprostupnou zástěnou a prošmejdila celej byt a podle mě našla otevřenej sojovej suk, kterej teda asi sežrala...




    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Tak procházka v parku prej teda neni nic moc a velký velmi akční pitbull prý neni kámoš...
    Zato snídaně prý byla dobrá...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    TOY_BOX: už je u nás doma...
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    HELCIK: hele ja mam asi jednoho, psala jsem hysterce smsku, jinak posta...
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    Ahojky, sháníme dočasku pro žvejku, nejlépe ještě ode dneška (pokud je to možné). Nějaký zájemce? :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    aah ytong a zizala sou nej
    DAIA
    DAIA --- ---
    TOY_BOX: jee super..ma oci jak lampicky:)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam