• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: těžko říct, ona venku nemá problémy s lidma... ale tak budeme doufat, že se vybije a bude klidnější pak doma.. :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: Vypada fakt nadsene, tohle by potrebovala tak 2-3x do tejdne a dalo by se s ni i vychazet v klidu, co?:D
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dnes jsme byli s Kelly opět na konzultaci u p. Žďárského z Luckybull teamu. Tentokrát měla Kelyšová celou pozornost jen pro sebe a musíme říct, že se chovala vzorně a všechno jí skvěle šlo. Vypadala i velmi šťastně a nás to také velmi bavilo.
    Skákala do výšky pro peška, tahala pneumatiky a nakonec si vyzkoušela i obrany. A protože jí to tak krásně šlo, tak přikládám tapetu fotek :)







    JOHNANDERTON
    JOHNANDERTON --- ---
    Neznáte někdo člověka, kterej dělá v Malešicích na Počernický z bytu v paneláku psí útulek?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Olí našla dnes večer nový domov u paní Zuzky v Čelákovicích:)

    GIO
    GIO --- ---
    Olí je super..
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: Mně v tom teda přijde trochu jak prcek v tatínkových botách - vynikne v tom, jak je vlastně drobná a žouželoidní, ale svůj půvab to má - je to roztomilé :)
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    ZMYJKA: na tyhle fotce ho nema ani poradne utazenej,takze to vypada,ze ji je velkej. kazdopadne kousnout pres nej urcite nemuze,ale mensi byt mohl
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: "hannibala" máme, ale je jí velkej :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HYSTERIA: Tím sem mínila, že ti to věřím ;)

    HNDZCK: se bez mučení přiznám, že na lidožravejch psech nejradš vidím ty kožený s malejma otvorama, co se jima nedá propasírovat prst když se člověk hodně nesnaží a s ještě jedním upevňovacím páskem přes čelo, aby to fakt nešlo dolů - takové ty ala Hanibal :D Na druhou stranu je problém, že se skrz ně moc nedá dát psovi pamlsek (leda hodit dovnitř dirkou a pes si to musí umět jazykem vylovit) - ale to asi u tohohle taky ne.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    HYSTERIA:
    ZMYJKA: me se to libi, rekla bych ze ji to dost slusi jako=)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: neříkám, vím. dneska mi to pro ní dovezli,t ak jsem to hned musela vybalit :)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    ZMYJKA: je docela tuhej. Těžko říct, jak moc bezpečnej bude, ale vypadá ok. A fakt je to červená!.) ...možná s decentnim nádechem, no .)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HYSTERIA: Když to říkáš :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HNDZCK: Což o to velkej, já bych se bála, že otevře tlamu a kousne si do ruky i přes ty popruhy teda...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: je to krásná červená,nikoli růžová, ač to na fotce nevypadá:)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HNDZCK: to už je jak z hororu, v tý růžový :D Valentýnský zabiják přichází na scénu...
    A tedy taky by mě zajímalo, jak moc jí ten košík sedí a jak moc reálně ochrání před tím, aby si přes něj někoho podala.
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    SATHIK: postroj 4cm. Náhubek vypadá velkej, ale sedí jí. Aspoň v něm může pořádně otevřít tlamu.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    HNDZCK: nesundává si ten náhubek? A postroj má 5 nebo 4cm, prosím? :)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Dnes nám přišly nový hračky.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam