• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Pamatujete na Piškota? Několik dní staré, ještě slepé psí mimino? http://www.dog-point.cz/piskot

    takovej fešá z něj vyrostl :)

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    lidičky, děkuju Vám všem...:D, takovou akci jsem opravdu nečekala:)), byli jste úžasný a děkuju všem, co na nás mysleli:), o pocitu, s jakým se mi spalo, raději nebudu ani mluvit...Jinak se pravděpodobně celou noc pohyboval v okolí, protože kolem půlnoci ho zahlédli v ulici, kde jsem parkovala (cca 2-3 km) od místa, kde se zaběhl... a v 8 ráno ho viděl bezďák v místním nepěkném lesíku, kde mimo jiné běhají srnky.., kam mi frnknul večer. Hned za klášterem, podél té hřbitovní zdi... No chudák toho má dost, asi 5 minut v kuse pil.., teď chrní..., tak doufám, že pro příště si takový výlet rozmyslí:))
    INXS
    INXS --- ---
    ZNAJ: v podstatě cca 500m od místa ztráty, šel kolem hospody když sme se venku občerstvovaly :D
    ale měl pech, páč ho ráno naháněli bezdomovci a nedal se, takže sme od nich veděly, že se tam někde pohybuje. ale jako umí si vybrat lokalitu kde se zapomenout, jen co je pravda.
    Celou dobu pištel když byl u Míši, myslim, že tohle si zapamatuje.

    Jedinej kdo je nasranej je Bony, náramně se mu líbilo mít Miu pro sebe:))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: ve Hvězdě:)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: no hura, myslim na nej celej den, kde se nasel?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Amir se našel!!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    tam na ty stavbe jak je mezi koncem parku klastera a vypichem ste se byli ptat/koukat? nevim tea co presne tam delaj ale je to tam rozhrabany..
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    děkuju vám všem za pomoc při hledání Amira......, moc si vaší pomocí vážím........., aktuálně se chystáme vylepit letáky v okolí Břevnova, Ladronky, Hvězdy...
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    jeste jsem zavolal kamaradum co chodej kazdej den do hvezdy tak uvidime :(
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    HNDZCK: hm, tak tohle znám dost dobře. Nazara má stejnej problém. Teď naštěstí dlouho nic, ale bojím se, že jak nasadíme protiklíštěcí obojek, tak si tím věčným otřepáváním/klepáním ty uši zase rozedře :( V lékárně jsem koupila nějakou mastičku, je černá, ale název si nepamatuju (Bromo nebo Boro něco..?? - můžu dodat) a zabralo to a teď, už nějakýho půl roku nic. Uvidíme, až začnou koupačky a to oklepávání s nandaným obojkem, jestli to bude ok.
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    jdu se tam podivat prolezu hvezdu krizem ...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jsme v kontaktu s lidma z PET-MEDICU. Nahlasila jsem jim, at nas kontaktuji, kdyby nejdeboze vyjizdeli k podobnemu pejskovi.
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    nekdo ho ma doma bydlim kousek od ztraty amira a kdyz mi rony utece tak je vzdycky u nekoho na zahrade !
    INXS
    INXS --- ---
    EWICZKAAA: ne a pčr taky ne. bud ho má někdo doma nebo někde zapadnul to mě vůbec nenapadlo....
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Co ty utulky? Nikde nic jo?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PIKKMA: děkuju, já tam jedu za chvíli ted...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HYSTERIA: bydlim kousek..pudu to odpo se psem projit..
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK: heee he, to by byla frajerka :))) fest zabiják
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    tak trochu reklamní sdělení:

    Dostali sme z Husse balzám na packy. Voní po vosku a medu, hned sem si musel namazat ruce.) Byl nám doporučenej jako dobrá ochrana uší pro Kellynu, už delší dobu se jí drolí okraje a nedaří se nám to zastavit. Podle veta je to celkem častý jev a dá se řešit i kupírováním, ale dokážete si představit Kelyšovou s kupírovanejma ušima? To její image fakt chybí.)

    Husse - lídr v dodávkách krmiva pro psy a kočky až domů. | Kosmetika pro psy
    http://www.cz.husse.com/pro-psy/kosmeticke-vyrobky/?v%C3%BDrobek=77
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Ztratil se Amir!! Dnes, 6.3.2012, okolo 18:00 se u Břevnovského kláštera ztratil náš bývalý svěřenec Amir! Panička je stále na místě a hledá ho, ale nikde nic! Kdybyste někdo bydlel v okolí, prosím, mějte oči na stopkách nebo volejte 156! Je čipovaný, ale registrovaný na slovensku! Kontakt na majitelku : 602266070
    Prosíme i o rozhození sítí mezi vaše známé...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam