• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    STHENO
    STHENO --- ---
    MEY: veterina U tunelu
    MEY
    MEY --- ---
    Chci v nejbližších dnech vykastrovat Vikinga našeho dogpointackyho než začne zase hárat. Můžete mi prosím doporučit veterinu v Praze, kde jsou šikovní a za rozumný peníze? Díky.
    INXS
    INXS --- ---
    ZNAJ: bylo to o pulnoci
    chtěla sem to na začátku říct - uvíst to do mikrofonu, ale v devět a to tam nikdo nebyl
    a pozdějc sem nechtěla přerušovat hudbu
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    INXS: tohle sem uplne minula :( sem byla asi furt na vedlejsi stage
    INXS
    INXS --- ---
    tak sem taky
    benefit pro Dogpoint a Devět životů
    hadí žena - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BufLioo61i8
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    STHENO: jeste me napada krizenec borderky a neceho ... ale to uvidime az povyroste :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    sem si rikala, esli v tom jel taky shorty nebo esli to byl zakus :(
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: jj, bohužel. Probourali se Shortym asi v zápalu hry příčku, která oddělovala chodbu s pokojem, kde měl ohrádku králíček. Všechno poshazovali a králíčka majitelka našla mrtvého pod tou ohrádkou.. :(
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: jak to bylo s tim kralickem, to Sara?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: našla domov! Bude bydlet v Brně:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    HYSTERIA: je nadherna :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    SARA

    Datum (rok) narození: 23.11.2011
    Velikost: Štěně (mrně)
    Příběh: Sara se k nám dostala od majitelů, kteří ji již nechtěli.
    Charakteristika: Sara je štěněcí holčička, která ještě ani nepřezubila. Jedná se údajně o křížence bandoga s buldokem.
    K ostatním pejskům i lidem je velmi kontaktní. Je to veselé štěňátko, které je vděčné za podrbání.
    Domácí hygienu ještě úplně nezvládá, ale je to štěně, vše se brzy naučí.
    V dospělosti to bude pes velkého vzrůstu.
    Bude vhodná do bytu k aktivním páníčkům nebo k domečku se zahrádkou s přístupem do domu.


    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Tak hlavně aby měla paní tolik trpělivosti jako ty:)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    EWICZKAAA: dekujem!

    tak decka vypada to, ze limoska ma novou panicku! pani rikala, ze si ji na 99 procent vezme. kdyz jsem polozila proverovaci otazku, zda si teda mam davat sraz s pripadnejma dalsima zajemcema ( ehm ne, ze by jich byly zrovna mraky .) tak rikala, ze uz ne, ze to nemusim.

    je to takova petasedesatileta pani z jizaku klasicka pejskarka, a - pro me tezko tomu verit - je to milovnice psu typu kartac na lahve! mela uz prej dva knirace, poslednimu selhaly ledviny, takze ho musela nechat v pondeli uspat a prej ji deti premluvaj, at si vezme dalsiho pejska, a ze prisla na to, ze nema komu rano davat vodu a krmeni a ze nema pro koho vstavat. prej bude brat limosku na chatu (to jsem zvedava jak, ale cokoli:) a bude u ni v klidu, ze na ni bude mit cas. rekla jsem ji, ze dostane pelisek, boudu a nejakej support v pripade problemu, ze mi jde o to, aby se ten smetacek hroznej mel nakonec dobre. takze jeste cekame do nedele, kdy to definitivne potvrdi, a jinak to nechci zakriknout (zatukavam na netvorovu lebzu), ale zacina to vypadat na happyend.
    STHENO
    STHENO --- ---
    MAIKA: no, ma este len 6 mesiacov, ak spravne pocitam, takze este je maly, no. ale ja v nom vidim tu borderu jasnu. :)
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Tak pak hned napiš co paní říkala... Čtu tvý příspěvky pravidelně a moc vám fandim:)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    a rozloucim se s vami fotkou "najdete limonadu" (v bankrotove prepravce kterou jsem si vyrobila aby nerejdil po dodavce.) tak a ted jdem umejt tlapky a pripravit se na pani, abysme se ji libily. jsem nervozni jako kdybych sla na rande .)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    tady dukaz misto slibu - ze ten hroznej malej pes uz zere z ruky aneb desenzitivizace prostrednictvim parku.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    no, tak dneska mame za sebou s kartacem na lahve (coz je velmi nezna prezdivka, kterou dal limosce muj pritel) velmi veselou noc. probudilo me kousani a zjistila jsem, ze si kartac jeden zlobivej na jedny polovine jizvy po kastraci kouse stehy. tak jsem se uplne vydesila, ze ji vytece brisko (ve tri rano), zavolala jsem na pohotovost a pani doktorka me tam uklidnila, ze jsou ve trech vrstvach a ze je velmi nepravdepodobne, ze by se prokousala az dovnitr, hlavne ze ji prej netece krev, ze ji mam jizvu omyt hermankovym cajem nebo betadynou dat ji tricko a nechat bejt. ze to mam kontrolovat dvakrat denne jestli se nezhorsuje a nebat se.

    tak se snad nebojim no. kazdopadne kartaci neco umejt neni jentak, jak nabira na sile, bojuje jak drak o zivot, takze se mi poocural do postele a pocural si taky pelisek, takze celkem zabava nocni zivot proste .) jako mne - az naky budu mit - uz zadny deti nemuzou prekvapit, si myslim. zacinam mit skvely budici instinkty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam