• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    SIMCIIQ: vyprosuju si, abys psala, ze "dementu beha po svete bambiliony". geishu jsem mela doma cca mesic a pul, behem ty doby jsem ji krmila konzervama po lzickach, kdyz nemohla jist, davala leky, klikala na odmenky, nechali jsme ji ostrihat, pomalu jsem ji zvykala na boudu, kontakt s clovekem. bohuzel to je pes, kterej se boji i zasusteni igelitovyho pytliku, takze vyzaduje spoustu trpelivosti a prace. sehnali jsme ji pani, ktera ji chtela adoptovat, s ni jsem si dala schuzku a nabidla se (pani je stara, ale pejsky miluje), ze ji poskytnu podporu v dalsim zvykani si geishy na lidi atd.
    dnes v noci utekla priteli, kterej ji vzal (stalo se to asi dvakrat za celou dobu co ji mam) sam ven. je z toho, myslim, dost nestastnej... ma psy moc rad.
    kdo gejsu z limuz nevidel, opravdu nema predstavu, jak muze bejt pes v haji.

    tak si prosim te nech nejaky reci o dementech a obvinovani dogpointu... dik
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Zde vyjádření Dogpointu k problematice ztrát psů :


    Vyjádření k problému opakovaného ztrácení psů | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/vyjadreni-k-problemu-opakovaneho-ztraceni-psu

    Prosíme všechny o přečtení!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: bohužel jsme z toho viněni my.

    GUBKA: všechny psy z virtuální adopce máme u našeho ošettřovatele na bývalém místě depozita, tam se o ně stará, protože jsou to psi, které nelze umístit do DO. Zbylí pejsci jsou v domácnostehc u dobrovolníků (ono jich zas tolik není, na webu inzerujeme i limuzaky, co ma v peci cibela atd).
    Kazdopadne tohle vsechno taky dopisu do toho prohlaseni..
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    mna by zaujimalo, kde mate psy ktore ponukate k adpocii, ked uz snad pol roka zhanate priestory...v DO?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ZNAJ: nevím jestli pracuješ s lidma, věř mi, že dementů běhá po světě bambiliony.. :( bohužel
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    INXS: já, ale neříkám, že je to naschvál, jen je nutný si uvědomit viz co píše hysterka může to tím, že to je týden, co týden, tuhle organizaci zničit.. to se prostě stávat týdně nemůže :( může se to stát jednou za půl roku..
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    me by teda ani ve snu nenapadlo vinit za ztracenyho psa v DO Dogpoint, naopak s tim mate vetsi nervy, takovy uvahy muzou delat jen dementi
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA: ale jak to řešit..?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: to je jasný, vždyť jo.. ale prostě je to teď imrvere a bohužel to může naprosto zdiskreditovat celou organizaci...
    INXS
    INXS --- ---
    jenže to je logický, ty psi jsou vylekaný, nejsou zvyklý na jednoho pána, teprve se všechno učej.
    podle mě to nikdo nedělá naschvál a je celkem jasný, že se to prostě může stát.

    nebo může dočasná péče vypadat tak, že toho psa zavřou někam do kotce, bytu atd. Sice nebude moct utýct, ale taky se nic nenaučí.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    HYSTERIA: přesně to si taky myslím.. slyšela jsem už ne jednu kritiku a tímhle tempem nebudete důvěryhodný.. :( dobře děláš, sepiš vyjádření!!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    SIMCIIQ: jdeme k tomu sepsat vyjádření na web. Bohužel se ztrácej psi jen od dobrovolníků, co mají pejsky v DO. Nikdo jim to nemá za zlé, stane se, my jsme rádi za péči, ale prostě teď se to ztrácí pořád a na nás dopadá kritika a nevole, takže budeme muset zavést další opatření... :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    chjo to je týden, co týden, že se ztratí nějakej pes z dogpointu :(((
    INXS
    INXS --- ---
    TOY_BOX: v Praze nebo v jiným městě?
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Držim všechny palce co mám !!!!!!!!!!
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    WERUMI: jo už to tam je..
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    TOY_BOX: najdu to někde na fakbuku už? Sdílela bych..
    Snad se brzo najde!!
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    nahlasili ozlepili jsme po okoli asi 100 letaku :´( je mi to strasne lito, vytrhla se priteli, kdyz ji vencil :((
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Starší video s Kelynou, který nebylo veřejný. V popisu na YT se dozvíte víc.

    DOGPOINT: Kelly - příchod domů - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cblCW5r1PIg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam