• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no jinak pokud byste chteli dalsi plakatky, tak si je vyzvednete u nas v radhostsky 9. ja je tisknu na svy domaci tiskarne a kupujem do ni novy cartridge a papiry. uz jsme rozdali/rozlepili jeden balik kancelarskejch papiru - bylo ho tam tak dve tretiny a papiru je tam 500.
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: OK, za hodinku vyrážím, pak napíšu co jsem stihla.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    EWICZKAAA: ten smer jak pises by byl super, tam jsme ani moc nehledali, ponevac si myslime, ze neni pravdepodobny, ze by tam bezela, ze by se bala se svym strachem z otevrenejch prostoru prekonat vinohradskou. nicmene bysme ji tam hledat meli, ponevac telka na druhou stranu rikal, ze utikala stredem ulice. bylo by super polepit oblast ohranicenou vinohradskou, jicinskou, sobeslavskou, benesovskou, korunni.

    jinak dekujeme vsem za pomoc pri patrani.
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Hoj, bydlíme s přítelem na Mánesovce přímo u rýgráčů, jdem dneska rozvesit pár letáků a kouknout po psici
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    vytisknu dneska ve škole nějaké plakátky a pověsím je v práci a poblíž práce. Oči na šťopkách samořejmě.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HYSTERIA: trosku :)

    jinak bydlim ve vrsovicich a vcera sem to prosel az k jirimu z podebrad...Vytisknu nejaky plakaty dneska a neco nalepim.
    MEY
    MEY --- ---
    Bydlím na Floře, při venčení s Viky se po ní dívám, bohužel nikde nic:(
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Ahoj, včera jsem to nakonec nestihla, tak dnes půjdu přes polední pauzu na 100% vylepovat letáky...Už je tisknu a na tajňačku barevně (vedení ještě není v práci:))... Pracuju v Jičínský. Tak, kterým směrem to bude nejefektivnější? Směr Jiřák už jich je asi hodně co? Tak mám to naopak vzít od Flory nahoru? Slezská, Šrobárova, Nám. Jiřího z Lobkovic, atd...? Dejte echo! Vyrazím kolem poledne.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    prosim kdo muzete, vyrazte, kazde oci v ulicich dobre. pres vysokou ucast tady na udalosti dorazila v jedenact jen Helena, ktery patri obrovsky dik.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KOUDY: už v tom máš cvik co :D

    já bohužel až do pátku nemohu (dnes mimo Prahu a pak útulkové celodenní povinnosti).

    Ale to bylo, aby ji alepon nekdo nevidel a nedal echo...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Muzu taky nejspis vyrazit kdyby bylo potreba.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    LANNA: riegry a okoli jedu vylepit prave ted.
    LANNA
    LANNA --- ---
    prochazela jsem ted vecer asi hodinu a pul riegrovy sady, ale nikde nic. nepotkala jsem ale ani jeden letak, tak bych tam asi zajela to vyvesit nekdy behem tohoto tydne :) (nebo jsem slepa, uz byla tma, takze je mozny vsechno)
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    PETRA_CHATEAU: super, to me taky napadlo, ale uz po zaviracce. diky moc.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    T_E_L_K_A: hádam, že odpoledne sme potkaly tebe. ten leták sme daly do billy na vinohradská na nástěnku u pokladen
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jé, to je smůla:/ Moc držím palce, ať se všichni najdou!

    Míša to sepsala moc hezky a polopaticky, palec nahoru. A nenechte se zlomit, rejpalů bude všude vždycky mnoho, ale jsou za vámi i lidé, jež vám fandí a vědí, že to všechno není jen tak;)
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    HNDZCK: stalo se to kdyz jsem po ni sbiral bobky. voditko jsem mel na ruce ve ktere jsem drzel papirovy pytlik. vzrhledem k tomu ze couvla stala nade mnou a kdyz jsem se sehnul, lekla se pohybu, svihla sebou a stahla mi voditko z ruky i s pytlikem. pruser byl v pozici voditko versus smer kterym pes zatah. kdybych byl jen o trochu jinak otocenej maximalne by mi cukla do ruky. takhle mi ho stahla ze zapesti. tohle je proste debilni nahoda 1:1000. ruka skrz poutko a stejne mi sjelo... uz jednou to bylo o kousek, kdyz se najednou zasekla ve dverich a stahla si obojek pres hlavu. tehdy jsem po ni jeste stacil skocit protoze pomalu couvala smerem pod auto a byt me trosku v hruze pokousala, podarilo se mi ji udrzet. vymenili jsme obojek za tesnejsi, ale ani to tentokrat nepomohlo. cukla, vterinu se na me podivala a vyrazila. bohuzel i pres to ze se moc nehybe a je jeste hubena, je opravdu velice rychla. nez jsem udelal dva kroky, mizela mi za rohem.
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    T_E_L_K_A: ode me si ho vzali hned:)

    jinak ja bohuzel taky nic, prosla sem okoli Alberta, kolem hrbitova, paruku az k zidovkam.... bude nekde zalezla
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    T_E_L_K_A: můžeš prosim tě, aspoň zhruba, popsat, co se stalo a jak je možný, že utekla i s vodítkem? Ať víme, jak takovejm případům zamezit, protože to určitě neni poprvý, co někomu takhle pes utek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam