• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    AKUTNĚ SHÁNÍME DOČASNÉ UMÍSTĚNÍ PRO FALCA!!! Bohužel již ani chvilku nemůžeme setrvávat v místě, kde Falco doteď mohl být:((( Falco je miláček, je hodný na psy i na lidi. Potřebuje však zahrádku, kde se bude moci chodit venčit, nejlépe přístupnou bezbariérově, kvůli jeho nohám a zádum, a zároveň bude moci přes chladnější dny a noc někam do tepla. My všichni bydlíme bohužel v paneláku a to by byla pro Falca asi konečná:( Falco by měl hrazenou vet. péči, krmení i léky


    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    K nám se určitě něco vleze! Černý Vůl
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Prosím, někdo nám onehdá nabízel možnost uskladnění věcí (petiva, deky,...). Můžete mi prosím dát echo, kdo to byl a zda-li je to stále aktuální? Potřebujeme urgentně odvézt všechny věci z Michle!
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Tak pokud bude dnes čas na polední pauzu, tak projdu Slezskou dolu a vezmu to zpět Korunní nahoru...
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    modre je to, co by melo bejt vylepeny.
    ja jsem vylepila Vinohradskou pod trznici a dala jsem plagaty sekuritakum, celou korunni po obou stranach, slezskou kolem trznice, francouzskou az k parku, kousek zahrebsky, slovenskou, bezrucovy sady, luzickou, kousek hradesinsky a dykovy.

    nalepila jsem cca 150 plagatu s netvorem podle casti, ktery ubyly z baliku 500 listu.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    tak tady aktualizovana mapa
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Kromě Londýnské a Bělehradské (šla sem paršíkem za Muzeem, tak sem pár letáků lípla i tam, chodí se tudyma k tramvajím) jsem ještě prošla nahoru ulicí Jana Masaryka (+ občas nějaká ulička kolem) a napojila se tam na něčí okruh. Dávala sem letáky i nad schody do Folimanky - jak je hospoda Zvonařka a do Grébovky, ale dolů sem nešla. Vyptávala sem se docela pejskařů, ale nic :( Ale jedna agilní upovídaná paní se zrzavou vořešicí z útulku říkala, že bude info šířit, že lidi sou blbý a berou si nalezený psy domů místo aby zavolali do útulku, tak třeba...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Tak jsme se byli projít a přitom pátrali. Prošli jsme to z nuslí přes grobovku, bezručovejma sadama, sadama sv. čecha a zpět. a nic :(

    ale jako tam je po okolí takovejch prostor kam se skrýt, že nevim a většina je teď už zamčená, našli jsme fakt pěkný dětský hřiště, kde byli takový malý domečky, třeba ...(jako vim, že tam neni ve dne,ale teď tam klidně bejt mohla)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    kdyztak tady je mapa... modre jsou vyznaceny ulice, ktery jsme doted zvadly vylepit s helenkou a zmyjkou...
    sorry, ze jsem to nedala vetsi, ale neveslo se mi to uz na eftypko. ja zkusim behem noci zvladnout vylepit sektor 3 a mozna 4...
    kazdopadne pokud pujdete lepit, prosim lepte na mista, kudy prochazi (kde se shromazduji) lidi - stanice metra, zastavky tramvaji/busu hospody.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ted mi volala nejaka dalsi pani, ze ji rikala nejaka baba, ze videla podobnyho pejska kolem pul sedmy nekde v belgicky a bruselsky, ze to byl pejsek neco jako knirac, byl sam a mel se k jejimu pejskovi

    omlouvam se za tak kuse informace, ale pisu presne vsechny informace, ktery mi lidi volaj.

    kazdopadne, jestli mi nekdo muzete pomoct jeste dneska s lepenim plakatu po vinohradech a okoli, ja pujdu zase v jedenact vecer lepit/hledat, tak se prosim pridejte... telka je nemocnej, a jeden clovek toho moc sam nezmuze :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    No už musí být hrozně hladová, tak je ráda, že je ráda a třeba ty lidi i vyhledá nakonec. Už je to fakt dlouho, moc držíme pořád pěsti, ať se najde co nejdřív...
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ahoj,

    volala mi mala holcicka (podle hlasu osmi az desetileta) ze videly s kamaradkou po seste hodine toho pejska z fotky. mel prej modrej obojek i cerveny voditko, a sedel na chodniku ve slezske ulici blizko vinohradske trznice. nerekla mi nic moc vic, jen, ze vypadal smutne a nebyl tak plachej, jen proste sedel - to je vsechno, co vim.

    tak jsme hned vyrazili a s telkou jsme bleskem prohledali - ja na kole a on se psama okoli - bohuzel nikde. nicmene ted tam jedou dalsi tri lidi, ja tisknu novy letaky. jestli muzete nekdo prijit a pomoct nam lepit po okoli, budem radi.
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    JSTE NĚKDO V OKOLÍ SLEZSKÉ? NEMŮŽU SE DOVOLAT TOYBOX, VYRÁŽÍM TAM
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    kdo jste v okoli, honem! limonada pry videna ve slezske ulici v okoli vinohradske trznice
    M0R
    M0R --- ---
    HYSTERIA: ten je krásnej
    RODWY
    RODWY --- ---
    NEJzlobivejsi v Praze! asi ti pujcim dedka:D
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dne 11.4 nás čeká od 14:00 další individuální sportovní cvičení s Kelly a to v ZKO Rychety v Praze-Uhříněvsi. Zveme všechny profesionální i zájmové fotografy na focení Kelly v akci! Kelly je u nás momentálně nejnáročnější a nejunikátnější případ převýchovy a jistě ji čeká mediální sláva. Budou to právě vaše fotky které ji a její práci perfektně odprezentují? Těšíme se na vás!! :)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    PEEWO

    Datum (rok) narození: červen 2010
    Velikost: Malá
    Příběh:Peewo je jeden z pejsků z kauzy Limuzy.
    ( http://www.dog-point.cz/kauza-limuzy )
    Charakteristika:
    Peewo je menší, devítikilový kříženec.
    Je drobnější postavy a již více neporoste. Tlamičku má sice šedivou, ale je to mladý pejsek.
    Velmi dobře vychází s jinými pejsky a určitě bude rád, pokud by byl v jeho novém domově nějaký psí kamarád se kterým by si mohl hrát.
    Pomalu si zkouší hrát i s hračkami, ale ještě moc neví, jak na to.
    Z lidí je stále nejistý, ale s trpělivým a laskavým přístupem se bude už jen zlepšovat. Zatím, když se bojí, tak se schovává své dočasné paničce za nohy.
    Má veškeré hygienické návyky a umí chodit na vodítku.
    Je již očkovaný a čeká na svého nového páníčka.


    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Srdečně Vás zveme na veletrh FOR PETS 2012, kde budeme po celou dobu k dispozici a s naším stánkem. K vidění nejnovější informace o pejscích k adopci, ke koupi mnoho různých předmětů na podporu našeho depozita a několik vylepšení a překvapení na závěr! Budeme se na Vás těšit ve dnech 12-15.4.2012! :)

    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    to je nádherný !!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam