• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Fenečka Elis dnes našla nový domov! :)
    Elis | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/elis
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HELCIK: ja se tam zitra na 10 chystam jako navstevnik..
    podle toho co potrebujete,vas tam muzu najit..,.-)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    HNDZCK: ZDE si můžete přečíst Danovi komentáře k proběhlejm setkání s Kelly
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    Lidičky, zpráva dne :) Peewo se našel! :))))))))
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    Ahoj všichni, nemáte někdo zítra čas od 10-18? Potřebovali bychom nějakou výpomoc na veletrh s Dogpointem :)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Z lbt jí zná je Dan a ten má, myslim, svejch starostí dost..) potenciál možná má, ale dokud ho nezačne vykazovat i za přítomnosti cizích, štěkajících psů nebude moct soutěžit a tim pádem neni zas tak atraktivní.. uvidíme, co přinese čas.

    Co se týče toho skákání, na videu je vidět, že skáče 2,7m. Měla za sebou několikrát překážkovou dráhu, byla proto už malinko unavenější. Na soutěžení by to chtělo aspoň 3 metry. Pro zajímavost, je nějakej neofiko českej rekord 3,8m.)
    JANDIK
    JANDIK --- ---
    ZRK: :-D zrovna dneska jsem si řikala, že si jí stejnak nakonec nechá jeden z kluků :-)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    ZRK: :) taky me to napadlo, nejsem expert, ale vypada, ze je sikovna a hlavne, ze ji to bavi
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já fandim tomu a předpovídám, že nakonec zůstane někomu z Lucky bull týmu. Přecijen když s ní tráví takhle čas, přiroste jim k srdci, ne? :) Doufám...
    SNELA
    SNELA --- ---
    HNDZCK: to je fakt pecka, kez by si ji vzal nekdo, kdo by na ni mel čas a využil ten jeji potenciál :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HNDZCK: Video super!

    Tak ještě doupravíme fotky od tří forografů a myslím, že to bude super podívaná. Byla moc šikovná včera :)
    INXS
    INXS --- ---
    FREETEKK: jj vim proč se ptáš ;)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    INXS: vypada jak tecka prave ;)
    INXS
    INXS --- ---
    FREETEKK: jj to je hybnerky miládka
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    HYBNERKA: ten pes vlevo je krizenec?
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    uz jsem tam i nekde psal,ze namoceny granule ...kdyz to nejde jinak
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    ja ti rozumim...reagoval jsem jen na ty granule. jinak mas pravdu
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HUHEEJ: ja jen,ze mi evidentne nerozumis jak to myslim a nechci si fakt tady psat..to muzeme tady
    [ Pejskovééé :o) fšechny fotečky seeem (svých mazlíčků i jiných pejsánků). Vše vítáno :o)) Pobavme se jejich roztomilostí ]
    ,.-)
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    dyt v pohode :)
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    a tvuj nator ti ani neberu...jen rikam,ze nesouhlasim.muj pes zadnou extra zatez nema a krmim masem.nevidim to tak,ze kdyz ma pes zatez,tak maso...proste granule jsou "nahrazka" neni to prirozeny. to je zase muj nazor
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam