• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    HYSTERIA: ty jo je moc hezka, ja sem si tenkrat predstavovala, ze bude vypadat spis jak nakej dlouhostrstej rotvik, jakoze bude proste vic medvedi=)
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    HYBNERKA: ne to byli jiny, ty byli vic do vlka=)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HYSTERIA: Krasny jmeno:)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HYSTERIA: to je z tech cca 7stenatek jak jsi sem davala jeich fotky jak byli maly a jak vypadaj ted a jedna ti chybela?,.-)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    HYSTERIA: tu jsem chtěla :) mám s ní i fotky... no krásně vyrostla :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Zhruba v tuto dobu se minulý rok narodila štěňata, čtyři psí slečny, které se následně dostaly až k nám. Od jedn z nich nám dnes přišla fotečka z nového domova. Přikládáme jak vypadala u nás a jak vypadá nyní. Jméno Borůvka jí zůstalo:)

    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HYSTERIA: jezis,ta jeho barva,ja sem na tyhle cerny dably..potrebuju barak!
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK:
    HYSTERIA:

    a vůbec, mimo téma, nechcete jít teď někam venčit?
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HYSTERIA: :)))))))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    TRIKSTRA: když to s ní nepůjde a bude u nás na dožití... tak to bude alespoň náš šampion :)
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK: o tomhle vim, jen jsem nevěděla, jeslti to byl poslední zatím zaznamenaný útok...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK: no supr... mě se fakt kelyšová líbí, hrozně jí fandím a doufám, že její život nebude zmařen jen proto, že někdo nezvládl její výchovu...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    nevim jestli jsem uplně blbá, ale na otázku jejího posledního útoku jsem stejně odpověď nenašla...
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    TRIKSTRA: deník jako takovej ne, asi by tam nebylo moc záznamů. Asi před čtyřma nedělema mě trochu chytla za ruku, ale spíš si za to mužu sám, protože sem jí překvapil. S Pavlem už se nekamarádí vůbec,.. ale ten si zato z velký části taky muže sám, nemá bejt hysterickej. Jinak žádnej incident od toho Pavlova palce nebyl ani s lidma, ani se psama.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    a ještě tady z pohledu Dana z Luckybull teamu

    Lucky Bull Team
    http://www.luckybullteam.cz/index.php?hkat=54
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    TRIKSTRA:

    Cvičení s Kelly | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/cviceni-s-kelly-0
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HNDZCK: píšete nějakej deník? kdy naposledy kellyna na někoho(něco) zaútočila?
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    HYSTERIA: ja ti nevim, mne tady prave spis vic pripomina bobrmana. :) Ale to je fuck, krasnej chlapecek, snad brzo najde svy doma! :)

    HNDZCK: Nadhera, krasne se na to kouka, jak je Kelisova spokojena, utahana.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam