• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    více info tady http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/8643/utulkova-kelly

    Kdo bude chtít dát hlas, tak mu budeme vděčný, ale rozhodně nebudeme tlačit na pilu...
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    Tak, už se spustilo hlasování v NejPsovi a začínají se sypat SMS...
    INXS
    INXS --- ---
    jak to vypadá s pozemkem?
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    HYSTERIA: no ten je ale pěknej! Vypadá moc spokojeně:-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dnešní foto od paničky pejska Rampy z Limuz :) je to pohodář a chodí si na limču do hospody :)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    BLUDICKA: zamyslím se, jak to tam srozumitelně osvětlit ;)
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    HYSTERIA: Kolik lidí a jak vlastně zvládá všechno to, co dokážete stihnout? A jaká je v DogPointu "hierarchie"? Na všechno dokážete reagovat velice pružně, takřka okamžitě - to máte mezi sebou telepatické spojení?:-)) Atd., atd. - zkrátka jako osobnosti jste pro mě nesmírně zajímaví...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dogpoint slaví za dva dny své "narozeniny"! :) Připravujeme pro vás proto obsáhlou výroční zprávu! :)
    Je-li něco, co by vás zajímalo, nebo co není jasné, napište nám, a nezapomeneme se o tom zmínit, nebo vysvětli právě v této zprávě:) Děkujeme všem za přízeň! :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ale i kdyby to byl jeden hlas za jednu sms... jde o kvantitu
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    BOTINKA: někde jsem to zaslechla/četla- teď pročítám pravidla
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    FREETEKK: 100 lidí utratí každý za smsku 9 kč, 1sms=9 hlasů, povede o 900 bodů. když každý obětuje 99 kč a už je náskok jak hrom. Dogpoint za to že každý člověk obětuje trochu peněz může vyhrát 50 000,- Kč
    Jde hlavně o to nabrat náskok na začátku ať se samotným majitelům nechce obětovat tolik peněz... dogpoint má přeci jenom na FB 4,500 fanoušků... tolik kamarádů má málokdo a málokteré přesvědčí aby poslali jednu sms.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    snad mne neukamenujete, ale neni lepsi ty penize za sms poslat primo dogpointu nez krmit operatory a blesk?
    ISCH
    ISCH --- ---
    BLUDICKA:
    LIENEN: Nu tak jde o to, že je tam nastaven určitej limit, kterej má mít zaměstananec možnost použít libovolně, tak to zkusím :) Jinak z vlastního se taky něco posype, že :)
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    LIENEN: služební mobil nemám ani já, ani nikdo z rodiny, takže se jedná jen o pěknou představu, jak by se Kellynce sázely SMS:-) Jistěže budou, ale pěkně z vlastního:D
    LIENEN
    LIENEN --- ---
    To bych vám jako účetní poděkovala. :-D
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    sem hlasovala naposled v jedenact, pak porada, vratim se a Kelly to docela rozjela o dost hlasu :)
    sluzebak na sms je dobrej navod
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    ISCH: to je dobrý nápad:D
    ISCH
    ISCH --- ---
    BLUDICKA: Já připravuju zase otce na to, že bude muset najít služebák :D
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    HYSTERIA: sama z toho mám ohromnou radost a už si připravuju mobil na ty SMS:-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS:

    To zveřejněj až zítra... resp. je uvedené číslo a cena kam se to bude posílat. Ale každý pes bude mít asi přidělen nějaký "kod"...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam