• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    ZMYJKA: A je furt krásnější a krásnější...
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Kelča je teď se mnou na Lužinách, kdyby si jí chtěl někdo prohlídnout. Jinak klidně uvítáme nějaký parťáky na venčení.)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: no, nedá se, alespoň posloužily k radosti :)
    DAIA
    DAIA --- ---
    MATHEA: sem si taky rikala:) Neresej moc..
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    To je vtipny, jak maj v ty dekovny sms furt stejnej preklep:)))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HYSTERIA: Uááá, to je tak krásný zvíře! A koukám nerozkousatelné hračky už sou na kusy :D
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Pro Kelly nastalo několik změn - přesunuje se z venkovního výběhu do domu a bude se učit slušnému chování i doma. Jelikož již získala důvěru ve svého cvičitele, tak je její chování v domácím prostředí s ním, zatím opravdu obstojné! Problémem jsou zatím ale ostatní psi v domácnosti, je tedy nutné aby přes noc, kdy není možné ji mít pod dozorem, byla ve své boudičce-kennelce, aby nedošlo k ublížení jinému pejskovi - především pak Filípkovi, který se v této domácnosti zotavuje po operaci a nesmí na něj žádný pes byť jen skočit. Ovšem na druhou stranu již může být doma bez vodítka a dokonce i obojku! Kelly taky zároveň moc děkuje za hlasy v soutěži.


    DOGPOINT: Kelly doma - 16.6.2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8P2xtR4c-i0
    ZRK
    ZRK --- ---
    ach tak...tak teď mám pocit, že se ptám po druhé. La pardon:)
    Já ji mam prostě zafixovanou jako Limonádu. Líbila se mi, tak si občas vzpomenu a mrknu jestli se tu o ní něco nepíše... tak doufám, že teda to nebyla ona ta sražená:/
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MATHEA: jj geisha je limonáda
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: Achjo, cumprlicek malej:(

    ZRK: Limonda = Geisha, nebo ne?:(
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZNAJ: No já bohužel otevřela. Přečetla jsem stránku a dál to neotvírala, ještě pořád nad tím kroutím hlavou...
    HYSTERIA: už jí bylo dobře - a tam nahoře jí prý bude ještě líp;)
    HYSTERIA: a Limonáda?
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    To je určitě smutná zpráva :( Ale umřét ve vysokém věku je vlastně přirozené...no a indián by řekl, že se stala opět součástí tvořivé duality, tak to až tak smutné není...snad to psí kamarádi nesou statečně
    XIFF
    XIFF --- ---
    HYSTERIA: to je mi moc líto :( ale měla to aspon hezky doma.. co rituška jak to nese?
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    BOTINKA: sem dneska zapomela zahlasovat, jdu na to. V praci to delam hned rano po prichodu :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: Dle našich zpráv byl Geisha již v březnu odvezena sražená a mrtvá. Není však možnost mít to stoprocentně potvrzené.
    Z mija spolku zas tvrdí, že jí vídavají, leč není potvrzeno, že je to ona, protože ta pani, co ji udajne vidava, tak Geishu nikdy predtim nevidela :(
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: RIP:( to je ale mesic...

    BOTINKA: diskuze na blesku bych dobrovolne neotevrela, to musi bejt hrozny zvratky

    na ksichtbooku se objevila zprava o Geishe, nevite nekdo v jaky casto Jeseniovi byla videna?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    S lítostí vám oznamujeme, že nás opustila naše stařičká svěřenkyně Míša. Zemřela ve vysokém věku, přirozenou smrtí ve svém pelíšku, kde byla zvyklá... Děkujeme všem, kteří ji podpořili příspěvky na její pobyt u nás. Miško, pozdravuj tam nahoře Falca, určitě už čeká, až tě láskyplně olízne.... :(

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: já dnesk obětoval jedno kino a pivo. Po přečtení diskuze k soutěži :)
    Sešla se špatná konstelace - pitbul + praha :)

    Nejpes 2012 | Hobby | Blesk.cz
    http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/diskuse
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    HYSTERIA: půjčila jsem si na FB, třeba to taky trošku pomůže :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    HYSTERIA: a právě trochu usnula po náročné hře s uzlem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam