• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    FUMO
    FUMO --- ---
    MAFIK: je to mrtvý, nehraju to přes rok
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    hraje to jeste nekdo? vybaflo to na me na steamu a jedu rogua na gelidře
    RALI
    RALI --- ---
    DOKTOR_CHAVEZ: ja jel Rangera, neni s tim zadnej problem, na expeni pouzivat kance, funguje jako tank.

    strany jako ve wowku, maji sve lokace, nejaky ta batlarena, moc sem to PvP nehral,ale dal se pres to ziskat slusnej equip

    pokud chces rychly expeni, chod adventure, porat dokola, navic te to lvlove upravi k levelu adventure, pak si to zase hodis zpet

    rozhodne se vyplati plnit Q, hlavne ty pribehovy
    DOKTOR_CHAVEZ
    DOKTOR_CHAVEZ --- ---
    zdarec,

    koukal jsem na alphu archage, což mě docela dost oslovilo, tak jsem se přihlásil do alphy a v mezičase jsem si říkal, že ozkouším rift. MMO jsem hrál naposledy wowko před deseti lety, což mě dost brzo omrzelo.

    nějaký rady ohledně výběru první classy? expení/farmení? jsou tu nějaký dvě strany konfliktu jak byla ve wowku horda/aliance? jakej je v nich rozdíl? dík za jakejkoliv protip :D
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    Sice teď aktuálně moc nehraju (no spíš vůbec), ale asi hlavně díky tomu, že umřela gilda.

    Jste někdo v nějaké dobré gildě? Potřebovala bych nějakou spíš pro casual hráče, žadný stres a tak - nemám čas každý den hrát 5 hodin... Mám clerica lvl 50.
    FUMO
    FUMO --- ---
    FILOUS: jako já se taky nikam neženu ;-) Jen koukám na to, že toho je docela dost. Pro mě je to stejně jen čekán na nový datadisk do wowka, takže to neberu ani moc vážně, ale nějakej raidík bych si skočil, kdyby byl čas.
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    jak se to vezme, zalezi jak to chces hrat. Verim ze pro novacka to musi byt dost narocny a pri pohledu na vsechny ty repky atd se mu protoci panenky, a na ty asi i cílí Trion s ingame shopem a ruznejma boostama pro rychlejsi lvl/notoriety a tak.
    Ja to hraju od zacatku takze jsem to na pohodu levlil to tak jak to prislo (a jsem vsude na max), nikdy jsem to ale nijak nehnal, na to jsem uz moc starej :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    FILOUS: Díky moc. Přijde mi to, nebo to je docela vostrej grind?
    FUMO
    FUMO --- ---
    FILOUS: co je Torvan a Lycini? Klidne mi jen hod nějakej Link, kde je to dobře vysvětlené a díky za radu
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    kajn štres, repky zatim neres, ty ktery budes potrebovat stejne levlenim zacnes, pozdeji dotahnes s lepsim gearem. na 60 pak cilene zacni s torvan/lycini, to je nejdulezitejsi.
    FUMO
    FUMO --- ---
    RALI: A\ha, neví někdo jinej, jak to je a k čemu? Nebo je to tady mrtvý?
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: nevim presne, kamos na to desne na 60 lvl nadaval, ze se na to vykaslal od zacatku a ted to musi dohanet...
    FUMO
    FUMO --- ---
    RALI: ha repku, jakou repku, kde to najdu, kterou potřebuju, na co to potřebuju... nějakej návod?
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: ja sem 40, ale co vim tak od 50 zacina prituhovat, ale to je zase jak pro koho :) navic je treba chodit daily od zacatku a nabirat repku, jinak to budes muset obehavat zpetne.

    takze asi tak, nejsem zadnej skiller a nemas zac :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    RALI: Heh, díky... tak to jsem všechno zjistil ;-) Nicméně díky moc. Zatím jsem na lvl 32 a vypadá to docela dobře. Moc se mi líbí, ty exteriéry. Co se týká dungů, ty chodím a expí to dobře.

    Jen mi přijde, že je to nějaký moc jednoduchý. Pokud healuju, tak nemám problém mít plnou manu a stále mít všechny topnutý. Je to tím, že na low lvl je to víc jednoduchý? Docela by mě nebavilo, kdybych se dostal na lvl 60 a zjistil, že tam není co dělat v raidech, protože to všechno zabiju na první pull.
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: pokud hrajes wowko 7 let, budes si pripadat jak doma. Informace na www.rifthead.com

    fajn vec oproti wowu je ze na crafteni ti stacej surky v bance, nemusis pobihat a prehazovat jak debil.

    pokud chces rychlej exp, me se osvedcilo chodit porat dokola random advetury

    a s clerikem nemam zadny zkusenosti
    FUMO
    FUMO --- ---
    Hoy, právě jsem začal Clerica, je něco na co bych se měl focusnout nebo naopak něco na co bych se focusovat neměl? Díky za info... nějaký hinty kde najdu třeba nějaký materiály by se taky šikly. Koukal jsem na nástěnku, ale není tam nic.

    P.s. Hraju WoWko asi 7 let, ale RIFT jsem začal včera.
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    žádný buffy, jen ta radost pokud to někoho bere
    (mam takovych pár v guildě)
    RALI
    RALI --- ---
    a jsou nejaky barakovy bufy, odsmrtkovani, nebo je to fakt jen pro radost ze samotnyho budovani hnizdecka lasky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam