• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: nevim presne, kamos na to desne na 60 lvl nadaval, ze se na to vykaslal od zacatku a ted to musi dohanet...
    FUMO
    FUMO --- ---
    RALI: ha repku, jakou repku, kde to najdu, kterou potřebuju, na co to potřebuju... nějakej návod?
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: ja sem 40, ale co vim tak od 50 zacina prituhovat, ale to je zase jak pro koho :) navic je treba chodit daily od zacatku a nabirat repku, jinak to budes muset obehavat zpetne.

    takze asi tak, nejsem zadnej skiller a nemas zac :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    RALI: Heh, díky... tak to jsem všechno zjistil ;-) Nicméně díky moc. Zatím jsem na lvl 32 a vypadá to docela dobře. Moc se mi líbí, ty exteriéry. Co se týká dungů, ty chodím a expí to dobře.

    Jen mi přijde, že je to nějaký moc jednoduchý. Pokud healuju, tak nemám problém mít plnou manu a stále mít všechny topnutý. Je to tím, že na low lvl je to víc jednoduchý? Docela by mě nebavilo, kdybych se dostal na lvl 60 a zjistil, že tam není co dělat v raidech, protože to všechno zabiju na první pull.
    RALI
    RALI --- ---
    FUMO: pokud hrajes wowko 7 let, budes si pripadat jak doma. Informace na www.rifthead.com

    fajn vec oproti wowu je ze na crafteni ti stacej surky v bance, nemusis pobihat a prehazovat jak debil.

    pokud chces rychlej exp, me se osvedcilo chodit porat dokola random advetury

    a s clerikem nemam zadny zkusenosti
    FUMO
    FUMO --- ---
    Hoy, právě jsem začal Clerica, je něco na co bych se měl focusnout nebo naopak něco na co bych se focusovat neměl? Díky za info... nějaký hinty kde najdu třeba nějaký materiály by se taky šikly. Koukal jsem na nástěnku, ale není tam nic.

    P.s. Hraju WoWko asi 7 let, ale RIFT jsem začal včera.
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    žádný buffy, jen ta radost pokud to někoho bere
    (mam takovych pár v guildě)
    RALI
    RALI --- ---
    a jsou nejaky barakovy bufy, odsmrtkovani, nebo je to fakt jen pro radost ze samotnyho budovani hnizdecka lasky
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    Jestli myslíš Dimensions, tak to je pro lidi co nevi co s časem, což neni muj případ :)

    v podstatě je to tak jak říkáš, s tím že se daj postavit docela pěkný věci, můžeš si tam dávat různý trofeje a vzácný předměty který získáš.
    Trion dělá i různý soutěže apod.

    Je pár základních dimensions, pár drahejch, pak jsou nějaky za loyality tuším.

    Osobně používám jen guidovní Dimension a to pro to že jsme si tam rozestavěli training dummy, máš tam klid.
    RALI
    RALI --- ---
    A ta soukroma zona je k cemu a jak to funguje, to si musim kupovat prkna a dlazbu a ja nevim cio jeste a stavet si tam slum?
    RALI
    RALI --- ---
    PEDROBEAR: peta potrebuju aby na sebe agroval, nebo je to tu jinak?

    jinak jsem zatvrzely PvE samotar, na PvP jsem moc pomalj a chaotickej:)


    FILOUS: dik za info, me slo jen o to jestli to pak nebude vylozene utrpeni.
    ty buildy si budu muset jeste poradne prostudovatm zatim to tam sekam jak brambory do pytle...
    FILOUS
    FILOUS --- ---
    RiftScene | Rift Guides, News, and Tools. By players – for players.
    http://www.riftscene.com/
    Rift Database, Profile, Soul Builder, Signature and more - RIFT - Magelo
    http://rift.magelo.com/en/
    Rifthead: Are you a decorated Lawman, Sheriff?
    http://www.rifthead.com/

    cesky nevim ale pochybuju

    hele o vyberu nějaký class je celkem zbytecny špekulovat jestli je aktualne top nebo ne, jednou je nahore ten jednou ten, jako vždycky, změny jsou poměrně častý. Ve finále je to stejne jen o technice/buildu a výbavě.
    Ja jsem v Riftu od doby co vyšel a nějaký výrazný přemnožení určitý class jsem si nikdy nevšiml.

    ber co se ti líbí, silná stránka riftu je veliká variabilita.

    Hraju endgame jak pve tak pvp.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    SEBEL: v PVE mozna ok, stale vsak zavislej na fightu a poctu aoe, ale v PVP nehratelnej. tam se to hemží rogunama


    RALI: tak zalezi na specu, ale k tomu abys to krajel peta nepotrebujes :)
    RALI
    RALI --- ---
    PEDROBEAR: hmmm, sem slysel ze tem pet stoji za prd, mala dps a porad mrtvej. Ja si ho vybral tak nejak ze zvyku z wowu.

    diky za odpoved

    jo a jeste nejaky dobry, idealne cesky stranky o riftu nahodou neznate...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    PEDROBEAR: Nějaký patch, který udělal z mágů nehratelné postavy? Když jsem v srpnu končil, byli mágové super dps.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    RALI: roguna hunter je premnozena na vyssich levelech protoze je prave nabusena.

    co nema cenu je mág
    RALI
    RALI --- ---
    Zdarec, ma cenu hrat za rogunu/huntera, nebo je to skutecne na vyssich lvlech uplne na nic?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    KEMAL: no rift sem hral jeste kdyz to nebylo f2p takze nevim, ale v jinejch hrach na to abys nekomu poslal darek tak potrebujes ucet
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    INF1466: Přesně tak, díky moc !!

    Nicméně koukám že jsem si to představoval jak hurvínek válku, myslel jsem že jako v traviánu prostě někam naťukám komu chci co poslat a na to pošlu SMSku ale tady to koukám nejde (paradoxně, ten podvodnickej web byl daleko uživatelsky komfortnější)
    INF1466
    INF1466 --- ---
    KEMAL: tady nejde o hru ale o goldsellery, pokud hra umoznuje nejakej nakup tak to bude na strankach hry, cokoliv jineho si koleduje o ban

    to co hledas je tady http://www.riftgame.com/en/store/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam