• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    LOBOTECH: prvni co se pise ve vetsine Artefakt hunters priruckach je VEMTE SI SKAKACI RASU :) Bahim/Elf :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    WILLIK: Tenhle je este pohodovej a vetsina artefaktu je pohodlne pristupna, ale nasel sem jeden, kterej visel na provaze a k nemu ses mohl dostat jen po takove uzke drevene konstrukci a na tu konstrukci si musel vyskocit. Problem je ze si musel vyskocit ani ne moc ani ne malo a kdyz ses netrefil, tak si naagroval moby, ktery meli respawn cca 10 vterin :P Not funny! :D
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    +delam SSka mrte spotu :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    YouTube - Artifact on tree in Moonshade
    http://www.youtube.com/watch?v=8c6ln8Ah2ZU
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    ja mam kompa plecku, jeste jsem nemel ani cas se vrtat v nastaveni a grafuky lagy/glitche nemam, a cukalo se to jen jendoou a to diky server lagum kdyz byl free weekend a ve Freemarchi bylo 800lidi
    FANAE
    FANAE --- ---
    Uz se asi 4 hodiny trapim na tech ********* puzzlich v shimmersandu, ani preklikat krok za krokem z youtubu mi to nejde. jestli mi z toho nevypadne poradna epicka palice tak se nastvu:D
    FANAE
    FANAE --- ---
    REFLEX: Jsem koukala, ze si rikal, ze mas volno a slehla se po tobe zem:))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: To nevypada zle, ani cena neni nejhorsi. Mrknu pak, jestli to maj v alze :) Rucis za tichost i v boji 50 na 50? :DDD
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: Jesnoznacne bych sel do:

    Thermalright AXP-140 RT - Czech Computer | czc.cz
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=77029

    mam ho doma :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: Omyl, verili, ale ty si rikal, ze to neuchladi, coz je podrstatnej rozdil :) S bordelem sem pocital. Nechtelo se mi v te dobe davat 2,500 jen za chladic :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: A kdyz sem vam to rikal, tak jste mi neverili ...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: Jj, chladi v pohode, jen dela desnej bordel :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: Co tam vlastne mas za chladic - ten original od AMD?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Ja ani nevim co mam, neco co mi doporucil Corim a sem s tim spokojenej :) Akorad jsem mel dat na dalsi radu a koupit jinej vetrak na procak, coz asi udelam brzy, protoze obcas mam pocit, ze ten komp vyklopi vrtuli a odleti oknem.
    CORIM
    CORIM --- ---
    Jo - a jako LAN kartu mam tohle:

    Bigfoot Networks - Killer 2100 - Czech Computer | czc.cz
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80006

    Nejlepsi investice co sem kdy udelal - na Rift mam cca 30 - 40 ms ping. U WoW to samy. Predtim sem mel u WoW 140 - 250 ms.
    CORIM
    CORIM --- ---
    V Meridianu mam 25 - 29 fps, venku okolo 40 -50 fps.

    Sestavu mam AMD Phenom x6 1100T, 8GB DDR3, AMD Radeon HD 6870 1GB, ASUS M4A79T Deluxe desku, ASUS Xonar D2X zvukovou kartu. Hraju v rozliseni 1920 x 1200 4x AF, zapnuty Edge Smoothing AA, detaily na Ultra - jen nektere veci sem jeste trosku zvedl.
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOBOTECH: to bude asi grafika od Mánesa:-)
    já koupil kartu za 4k a škube se to, poladil ji a škube se to:-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Ja ani nevim co mam nastaveny za grafiku, ale je to hezky a netrha se to skoro vubec, jen na jednom bosovi, kde byli dohromady cca 4 raidy to skubalo docela dost, ale porad hratelny, guardiani se v tom dali zabijet pohodlne :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ja jel na max a 15fps nic moc, tak jsem to zkrouhnul, ja si ted davam pauzu, strasny prace, snad o vikendu bude cas :]
    KOKES
    KOKES --- ---
    tjn, nemám zrovna slabou krabici a v bojích se mi to cuká, chlapci by mohli na grafice zapracovat. Ale celkově si nestěžuju:-)
    LIDDA
    LIDDA --- ---
    Taky zkousim locka, zatim docela easy mode, je nas par, ale jsme na Firesandu (RP PvP, Guardians)
    BG sou zabava, pech je ze je to narocny na grafiku. Na ty detaily co mi bezi wow RIFT nerozbehnu. To samy bylo s WAR nez to v patchich po pul roce vyresili :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam