• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Jo, no o updatech nemluvim, warriory uz pekne nerfnuli:) Ja treba hrala warriora, kterej me v pvp naprosto ukrutne nebavil, protoze nachargujes healera, das mu jednu ranu, prileti na tebe 10 CC a chcipnes:)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    FANAE: jezis marja zalezi proste na skillu, to me toci tyhle reci :) od jednoho ctu, ze de hlavne o vybalancovani postav, ktery muze bejt s kazdym updejtem zcela prekopany, coz je normalni a od druhyho zas, ze rerollnul wara z roguny.. a ty mi tady budes povidat, ze hrat za plechovku neni pohodlny.
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Ja teda nevim co ctes, ale ja od obou, ze zalezi proste na skillu, vsechny classy jsou v Riftu OP:) Ja teda hraju clerica a dvouma ranama me rozseka vsechno, ale to neni o classe:P
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: dik, to se mozna bude hodit do budoucna. zatim sem tak low level, ze mi bohate staci pocit, ze to zabijeni potvor trochu odsejpa :) ten paragon zatim slusnej
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX: BTW DPS meter - je to sice klasicky aplikace co bezis na pozadi - ale funguje dobre:

    RIFT Combat Parser - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/combat-parser/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: poucne, diky
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX:

    Warrior Guides - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/rift-junkie-guides/soul-and-calling-guides/warrior-guides/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: a jak mas rozhozeny bodiky, hlavne champion? nejak mi to s tim paragonem nejde dohromady, skoro na vsechno musi mit dve zbrane, kdezto champ jede na obourucni
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    LOBOTECH: heh a buh vi, jestli kvalitni vyvazni vubec nekdy prijde ;) takze to je v podstate jak sem napsal.

    KOCH: ja teda nevim co si hral, ale moje posledni dve velky mmo po ragnaroku a line age sou age of conan a aion (vsechno ostatni sem v podstate jenom zapnul, vypnul) a v aoc to byl konkveror, kteryho, kdyz byl sikovnej, si moh rozdat leda tos(kterej byl prehnanej) a v aionu templar, gladiator, na ktery vsichni ostatni museli doslova drit s nejistym vysledkem, ze lehnou, pricemz oni si rozdali i 1vs4 s klidem, hlavne glad... jako je to samozrejme ruzny a wowko sem nikdy nehral, ale plechovka je proste vzdycky takova jistota, ze neslapnes vedle a na final lvlu nebudes brecet, ze nikho nedas, rift je, alespon podle toho co psal lobotech a co pises ty, jenom dalsi priklad toho co myslim...
    KOCH
    KOCH --- ---
    LOBOTECH: tak tak ... nerikam ze je to nejvyvazenejsi hra, ale treba vcera roguna o tri lvl vyssi padla jak sadlo na panev pac mi proste moje soul na pvp sedne a mozna uz zacinam mit i trosku zanedbatelne toho skillu :D ... s paladinem ve wowku sem byl prisnej zabijak jak v pve tak i v pvp a muzu rict ze bylo jedno jaka roguna me chytla, proste sap a nazdar nevis vid :D jednu rychlou mezi lopatky a pul zivota v pici a nakonec te umlati nejhorsi roguna ze vsech, healera si nemoh uklohnit ani nahodou a warlock jak mel jen mensi skill si te tam posilal ode zdi ke zdi a to ze ty ses fakt hustokrutor na Ntou mohlo bejt kazdymu v prdeli ze :D pak se po delsi dobe zacalo mluvit ze v cata to bude zas vse vyrovnany a balancly ... paladin dostal bug na avenger shield a hle, najednou se ani roguna nechytala na palu pac 75% hp ubrat komukoli jednim shieldem kazdych 8 vterin snad bylo trosku moc a to nemluvim o tom kdyz jich stalo pohromade vic v BG a vsechny je to rozplesklo pac to preskakovalo z cile na cil kdyz byly u sebe ... najednou prisel cata a pala zas mel svoji normalni silu ovsem vetsina lamicek zakladala DKcka pac dostali taky nejakej bug a hle ten bug se drzi dodneska a DKcka klasicky machrujou v chatu jak sou uber ... :D a mohu rict ze system plechovka a ostatni musi mit skill sem jeste nezazil ... jak nemas u sebe healera tak je ti plechovka leda k prdu pokud to za ni neumis



    LENNOX: ja ho levelim Champion/Beastmaster/Paragon ... asi nejlepsi jak na single target tak i na multitarget kdyz naberes vic priser nez potrebujes
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    pls co doporucujete na leveleni warra? lvl 24, mam s sebou jeste clerica co je inquisitor/purifier, takze sem tam se heal pro me najde.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    VESNACH: Ne, plechovky taky musej mit skill a rychly prsty :o) Spis je to jedna z mala her, kde wariori maj v pvp sanci od zacatku a necekaj rok na vyvazeni class :D
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    LOBOTECH: dik za postreh, takze pvp je zase obligatne o plechovkach a vsichni ostatni museji mit skill, rychly prsty a nervy, aby slo vubec neco uhrat :D klasika, uz sem si zvyknul.
    CORIM
    CORIM --- ---
    [Guide] Rift Mining Guide 1-300 - Rift Guides, Tutorials • Professional Gamers Community
    http://www.progamercity.net/rift-guides/1265-guide-rift-mining-guide-1-300-a.html
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Zalezi na tom jestli PvP ve warfronte nebo world pvp. Na world se tedka snazim pouzivat rift-reaver-para s tim ze paragorn jen pro strike like iron, reaver pro selfheal a rift pro utoky z dalky a portovani se za nepritele. Pouziva mec a stit, takze healera sice neumlatis, ale zas kdyz na tebe naskakaj nepratele, zatimco ses obklopenej potvorama, tak te to moc nesere :) Ale chce to taky nejakej slusnejsi equip :)

    No a do warfront me bavi champion :))
    KOCH
    KOCH --- ---
    hele nevim jak lvl 50 ale co se tyce warra hodne se mi zacina osvecovat na pvp kombinace paragon beastmaster, z BM si nandat skilly na druhej tier peta a vymazlit paragona na dual wielding a vsechno mi odskakuje mrtvy od mecu ... nejsem si jistej jesli to bude nejlepsi build ale kazdopadne mi to na pvp hodne vyhovuje ... uz ani nevim jesli mam treti soul v tomhle nebo jedu jen v tech dvou, kazdopadne muj postreh z warra zatim nejlepsi ... co se tyce pvp tanka to sem nezkoumal, ale asi bych si vsadil na void knighta pac mi to pri zbeznem studiu minule prislo ze tam je hodne veci podobnejch s paladinem z wowka coz byl self healer mastakilla masakrista :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    VESNACH: No hele, ja sem vyleveloval rouga na 50, zkusil par venkovnich pvp a rerollnul sem wara :P Ale! Me v riftu roguna na blizko proste nejak nesedne do ruky, jinak sou roguny celkem masakr a pokud nemam build vylozene na pvp, tak me rozsmelcujou na hadry. Taky maj jednu podstatnou vyhodu :) Dycky si muzou vybrat s kym a za jakejch podminek budou bojovat a kdyz je nekdo napadne, tak proste zmizej a uz se neukazou :o) Kdyby mi sla roguna na blizko, tak bych ji asi hral, ale pac sem lama, tak hraju wara.
    Co se magu tyce, tam je to takovy ruzny. Nekdy potkam maga co mi na uvitanou da hebu za 2 tretiny meho zivota, jindy maga z kteryho nadelam karbanatky driv nez rekne "blink" Ale ja treba nemam zatim zadnej pvp gear, takze to neni moc vypovidajici a v riftu nikdy nevis na koho si prave narazil jestli na typa v pve specu, v tank specu v dps specu, nevis jestli ten spec jede dlouho a zna ho, nebo jestli prave zkousi novej build atp. Je to desne variabilni. Vylozene overpowered tam asi neni nic.
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    co roguny, jak je to v pvp 1v1 a s hidem? overpowered, bez sance po utoku, nebo klasicky na tanka etc. nema? prave premyslim co zacit, jestli socku nebo sina.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    LOBOTECH: prvni co se pise ve vetsine Artefakt hunters priruckach je VEMTE SI SKAKACI RASU :) Bahim/Elf :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    FANAE: Blbost - od peti, protoze jsem pocitala s tim, ze v sest je reset daily a zkoncime. Ale dali jsem to a padla mi vyborna helma:D (upgrade z fialovy na fialovou, ale o HODNE lepsi:) tak se to aspon vyplatilo, prvni pokorenej t2:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam