• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    ja hraju na whitefall guardians .. guilda multanocent.cz .. máka
    CORIM
    CORIM --- ---
    Mno - tak trochu se obavam, ze ti nejaktivnejsi na Cloudborne vymreli :D
    KOCH
    KOCH --- ---
    a popravde ani nevim jesli tu nekdo psal ze hraje za guardiany
    KOCH
    KOCH --- ---
    na whitefallu hraje celkem dost cechu ... pres 500 pocitam ... jak je to na cloudbornu nevim ale asi taky dost
    FUMO
    FUMO --- ---
    FUMO: myslím defiants
    FUMO
    FUMO --- ---
    ahoj, na kterém serveru hraje nejvíce čechů za tu ne-lidskou frakci?
    KOCH
    KOCH --- ---
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    KOCH: to by nebylo spatne... bylo by docela fajn vedet, kam jit - samotnou me moc dlouho hrani nebavi

    momentalne uvazuji, ze to aspon vyzkousim, kdyz je ted ten trial k dispozici ;-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: zkouskovy no
    KOCH
    KOCH --- ---
    teda tady to teda zije posledni dobou. clovek ani v praci nema co cist.jinak maga uz sem pretah pres 40. jinak kdyz sem cumel na ten free transfer, tak by mozna nebylo od veci nak se domluvit a zkusit udelat nakej guild transfer na nejakej stejnej shard aby sme nejaj seskupil
    KOCH
    KOCH --- ---
    jo tak s mouseover sem se uz seznamil a zmacroval si vsechno co slo, jak healy, tak i cleany a buffy na tanka cimz moje produktivita a generace HPS dostala opet novej rozmer ... akorat se jeste musim seznamit s nejakym stromem jak zastat misto healu a nejen supportu ... doslechl jsem se totiz ze chloro je toho schopnej ... mozna i bard ale toho sem nezkoumal
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: asi myslis @mouseover akce :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    WILLIK:dík, zkusím, až se lognu..
    KOCH: já nevím, ale: myslím, že jde lootovat i když šiješ do moba, aniž bys ztratil fokus...nebude to něco takového?

    KOCH
    KOCH --- ---
    no hele ja rozjel maga ted ... pyro jako luxus dmg ... ale nedam dopustit na chloro, to je mastrheal jak svine, dokonce mam pocit ze nemam problem ani ted na nizkym lvl uhealovat dung s nejakym druhym supportem kterej by respecoval do supportu akorat na bosse ... a tak moje otazka zni, nekde sem se docet ze existuje macro na to, ze normalne jedu chloro dmg na moba a jen najedu cursorem na jmeno tanka v raidu a bez zmeny targetu ho muzu vyhealovat ciste singletarget healem ale ted to nejak nemuzu zpetne najit, nevedel by nahodou nekdo zneni toho prikazu bo matice? ;]
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    KOKES: no v nastaveni si muzes predem urcit jak dlouho ti kouzla vydrzi ve fronte - zkus to nejak poladit trebas se to zlepsi.
    navic zaklad je udelat si macra na ability ktery maji CD v seznamu podle priorit a na posledni misto dat "bezny utok"......

    napr pro ranžera:
    #show Quick Shot
    suppressmacrofailures
    petattack
    petcast Rend
    petcast Bloodied Blow
    petcast Razor Lash
    cast Crippling Shot
    cast Quick Shot

    maga mam pyro a jen 30, ale macro mam rozdelene na instanty + fajrboll a kdyz me procne ten velkej cinder neco tak tam mam jednoduse

    #show cinder neco
    stopcasting
    cast cinder neco

    abych prerusil kouzleni pripadneho fajrbolu a plesknul tam cinder neco asap. (stejne tak se da pozuit kdyz procne opportunity a cinder neco neni na CD).
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    LENNOX: jestli se tim nechlubi nekde na ofic forech tak netusim, ale rika se ze jen z wow preslo cca jeden milion platicich............
    KOCH
    KOCH --- ---
    no prave ja mam dobrej tankovaci set a tankovani mi uz z vovka (jak to vypada debilne s jednoduchym V :D) koluje v krvi ;] a nyni me omluvte ale musim jit splnit sve workordery a zkusit ten crafterskej rift otevrit abych vedel jak to tam funguje ;] btw dneska sem zbezne koukal ze se ve workorderech objevil i quest na epicky crafterky plaque tak bude zas co kraftit ;]
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Neni to moc. Je to tak akorad imho. Jestli jedes klasickyho beastmaster-champ-paragorn , tak to je tak akorad bez equipu. Na single target dela nas top war v raidu 1600, na skupinkach netusim, to sou desny housenumera tam :) Ja uz sem nejakej gear nasbiral, jenze chodim porad jako tank, takze ani nevim jaky mam dps, az se mi nekdy postesti a pujdu jako dps, dam vedet kolik sem mel, hadam ze to bude tak nejak jako ty.
    KOCH
    KOCH --- ---
    hele netusim jak je to mozny ale kdyz je rec o dps ... vcera sem se svym warrem zas jednou prepnul z tanka do damage a zkusil zapnout parser ... je mozny ze sem se s warrem dostal na 830 dps kdyz sem jeste ani neudelal set na chozeni t2? :D zkousel sem to na dungeon training dummy a cumel jak puk ... pak sem si stoupnul ke dvema normal a dostal sem se s aoe na 1400 ... nejsem si jistej jesli to nemam rozbity pac mi to pripada fakt neprimerene hodne ... jinak pouzivam ten parser z riftjunkies
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    kolik ma rift momentalne platicich uctu? jestli se to teda vi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam