• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Crafteni je spis dobry na to, ze clovek ma nejaky itemy, nez ziska nejaky lepsi z instanci. Takze po dolevelovani to uplne marny neni, ale casem to ztraci samozrejme. Ale obcas v instancich padaj recepty se slusnejma itemama.
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOBOTECH: aha, ono tam je i PvP:-)

    tak jak s tím craftěním? máte z něj lepší itemy než z contentu?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: PvP zony na tebe :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, aion byl asijskej grind, to se nedalo:-)
    ale zase mě levelit rift tak, že natáhnu pack mobů proto, že killit je po jednom je nuda, mě rychle omrzelo. Nejvíc práce pak dá shánět stádečko dokupy. Se občas lognu, s vypětím sil udělám level a pak usnu nudou:-)
    CORIM
    CORIM --- ---
    KOKES: Nemas pravdu. Aion byl uplne o nicem. A co se tyce vyzev - tak na ty se muzu s klidem vysrat. Ja se chci bavit - ne prekonavat nejaky debilni vyzvy.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    KOKES: Aion byl posranej grind (s prominutim)
    KOKES
    KOKES --- ---
    rift by měl být těžší, takhle to přestane bavit. Kdyby byl jako Aion, byla by to výzva.
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOBOTECH: nikdo neříká, že si to nezaplatím, až tady uvidím něco co mě zaujme ;-) ale to je skoro jedno, je to moje věc...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    FUMO: Kdyz to nehrajes, tak budes mit prehled prilis zkreslenej na nejaky soudy :P
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOBOTECH: takle se právě chovat nechci, chci se snažit pochopit co je dalšího, chci mít přehled, rozšířený obzor... takže sem asi chvíli chodit budu... RIFT už ale nemám přístupný, zkusil jsme jen ten 7 day trial... udělal jsem si Paladina, Championa, Shamana, dobrý to bylo ;-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    BLEELXR: Nerozumim, ale to nevadi :o)
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    dejchejsi ,sem si chtel jen rejpnou ...mise splnena :))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    BLEELXR: To bude tim, ze T1 a T2 dungy jsou az od maximalniho lvlu :P Lidi fakt zustante u wowka a na rift ani nelezte, ani nechodte do tohohle auditka a vsichni budou spokojeni.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    BLEELXR: Prijde mi to tam proste zabavnejsi. Kvesty, PvP, Achievmenty. Raidovani tak vymakany este nemaj, ale rozhodne to nepovazuju za uplnou nudu. Proste jako ve wowku. Az na to, ze Rift nepouziva housenumera :))))
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    LOBOTECH: to by me zajimalo vcem je 10x zabavnejsi ,me to po 14dnech zaclo hrozne nudit

    FUMO: raidy nemuzu hodnotit ,ale dungy sou ultratrapny ... doplazil sem se teda jen na 40lv tak je to pak treba lepsi
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    FUMO: Ja ti neberu, ze te to bavi, jen mi RIFT prijde 10x zabavnejsi nez wowko, prave proto, ze tam clovek nedela jen jednu vec. Delani jen jedne veci, to je pro mne nuda :o)
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOBOTECH: no asi takle, ve wowku chodím jen raidy, máme skupinu, s tou chodíme raidy, progress... občas to vyfarmíme, ale většinu času trávíme laděním taktiky a pokusama... jinak ve wow, téměř nejsem... profese si normálně nakoupím matrosh a nafarmím a jinak od expení jsem zase neudělal ani jedinej Q. Prostě ve hře funguji jen na raidy... takže to mě ještě baví ;-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    FUMO: Neni, ale kdyz vydrzis hrat porad WoWko, tak se ti divim, ze nevis co je to koncentrovana nuda :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    KRUTAS: jinak, ptám se proto, že hraju wowko už asi 4 roky a jde říct, že v rámci raidování, jsme HC hráč, kterej prochází celý normal a většinu HC aktuálního contentu a ta videa co jsem viděl z Riftu to bylo hodně špatný... nebavilo by mě to víc jak jednou.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FUMO: hele ja ti ani nevim raid sem jeste nesel zatim sem resil hlavne pvp ... vzhledem k tomu ze uz mam rank 6 tak chci zkusit i PVE. Parta to od nas chodi jak ty raidy tak i ten novej pro 10 lidi.
    Nevim ktera dira to byla ale vim ze tam meli docela problemy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam