• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    SEBEL: hm, to mas tezky jestli se ti rozpadla parta se kterou si chodil a i random stoji za vylizprdel, tak bud vyber nejvic zalidneny server a transferni nebo se na to vyprdni.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    SEBEL: vykasli se na to.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    No, místo abych strávil 5 hodin hraní, strávil jsem ho vymýšlením buildu a porovnáváním s jinejma, stavěním maker a tak... Závěr je, že ačkoli některé skilly vylepšili, tak celý systém totálně pokonili.
    Vůbec nechápu, proč má War najednou teleport kamkoli. Proč má hromadný stun na areu a na dálku. Proč naopak sebrali warům skilly na útočení na dálku (Paragon je z rangera najednou jen na blízko, na dálku nemá NIC) a proč dva základní waří souly nemají interupt.
    Ze skillů který měli cooldowny udělali instanty, takže nejdou skládat do makra a musím je mít vyhozený v liště a všechny postupně odmačkávat zvlášť. (asi loby od Nostroma)
    A v neposlední řadě mě sere, že ztížili dosavadní dungy (T2), takže ty jednoduchý nám najednou místo 20 minut trvají 60 a ty těžké 100. A to z nich padají pořád stejný nicky, jen to prostě mlátíme dýl.

    Takže teď hodně zvažuju, jestli pořídit expanzi, nebo se na to opravdu vykašlat (zvlášť když se už nedá složit 20 raid ani s lidí na serveru)...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    WILLIK: mala fatra, stara mama...
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    SAMIEL: aj tak si myslim, ze mala ho prekyprit!
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    RIFT byl super, fakt me to bavilo, nevyprdnout se to lidi kolem hral bych to dal.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    SEBEL: njn, ja jsem hral rift pred rokem cely dva mesice :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    SAMIEL: a kde je mrtě lidí narozdíl od Riftu, kde je nás v guildě 5. tohle je takovej pověstnej poslední hřebíček...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    SEBEL: kde to budes nastavovat uplne stejne? :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    No ty brďo... tak místo víkendového hraní mě čeká víkendové přestavování buildů, vymýšlení nových a tvorba nových maker... Tak si říkám, jestli mi to za ten čas stojí a nebo jestli se na to úplně vybodnu a začnu hrát GW2...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    REINITA: No, vzhledem k tomu, že nevím kdo zůstal ve veteránech a kdo šel jinam tak ti to říct nemůžu. Vím jen, že šídlák paří GW2, Liothe tanky a Obelix nic. :-)
    CORIM
    CORIM --- ---
    Ve WoWku bude ted farmareni - na to jsem dost zvedavej.
    REINITA
    REINITA --- ---
    SEBEL: netušíš, jestli se chystají do Riftu vrátit ostatní Veteráni?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    LOBOTECH: Nebyl jsem tam na začátku, tak nevím co bylo původně...
    Trochu se bojím té 60, že moje 50 vybavení nebude dost dobré a budu muset všechno získávat znova v těch samejch dungách co jsem 100x prošel a jen pár novejch. Ale snad bude efekt ten, že mě to chytí, místo aby mě to odradilo :-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SEBEL: Ze by si konecne nekdo uvedomil, ze housing je zaklad? Svita na lepsi casy. Jen mne mrzi ze to tak brzy po spusteni tak zprasili. To sbirani artefaktu byla super zabava a pak to tak znehodnotili :(
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Ja jsem zjistitl, ze na mem starem notebooku to na ty nizke detaily nevypada moc pekne, takze se mi tam moc nechce vracet :(
    REINITA
    REINITA --- ---
    aaa, to po mně chcete, abych byla nevěrná TSW...?
    zní to hodně dobře...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    AMBERAN: V to pevně věřím :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    SEBEL: Moznost vlastnit kousek Telary? Cili konecne housing?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Kdyby jste náhodou nevěděli...

    Trion bude ke konci roku vypouštět datadisk Storm Legion, který bude obsahovat mj.:
    - 2 nové kontinenty (více než 3x větší než je dosavadní svět)
    - postava bude nově až lvl. 60, a 4 nové souly
    - 7 nových dungeonů, 3 nové raidy, a nové chronicles
    - možnost vlastnit kousek Telary (hráč či guilda)
    - nový level craftingu - Grandcraft
    - nové puzzles, artifacts, collectibles, achievements, mounts, pets, titles

    Pro hráče, kteří si předplatí Rift na jeden rok, bude datadisk zdarma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam