• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Sbohem, jedna z nejlepších MMO.
    To je vážně smutný, sice teď nehraju, ale měla jsem Rift jako zálohu kam se vždy vracet.
    Ach jo.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    :((
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    oni to udělali free to play?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Hmm, to freecko mi byl čert dlužen. 2 hodiny než jsem se dostal do hry...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    He he, nový mounti jsou boží!
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    WILLIK: My sme na to zas 5 ni nehrabli, ale aspon se nam nacitaj odmeny za daily chozeni, takze zitra si dame random expert maraton :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    hm, neserte me, tady to ma byt mrtvy! :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SEBEL: Zatím jedu 61 defiler, hodně náročné na manu, ale když je dost dps tak to jde. Ale zatím jsme nebyli experty žádné.

    V záloze mám sentinela, ale to doufám nebude nikdy potřeba, ten mě nebaví:)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    ALONSY: až se rozhodneš, dej mi vědět, poradím to kámošovi. Už zkusil asi všechno, ale stejně mu to v dungách furt umírá :-(
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Nevíte, jaký je nejlepší healing build pro clerica? Hlavně na expert dungeony, s pvp už si nějak poradím.

    Už u toho sedím a přemýšlím pěkně dlouho, načtené skoro vše, ale furt se ne a ne rozhodnout.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    LOBOTECH: jo tak v PVP s healem vůbec nepočítám. Ale s tempestem konečně dělám i něco jiného než nešťastně umírám :-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SEBEL: Jo tak co se tyce mobu, ty taky krajim radeji po jednom, ale aspon to jde rychle. Myslel jsem spis PvP kde vzduchem litaj desitky dotek a zaroven hotek a ceka se, kteri healeri budou lepsi, nebo ci dmg to driv umlati :)
    V PvE s healerem nabiram vsechno co jde a pak to hromadne likvidujem :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    LOBOTECH: No, jako je měkej na bříško no :-) Ale já hraju bez healu a hraju na to, že to umlátím dřív než oni mě. Nedám ale třeba v Ashore víc než 3 najednou, u čtyrech už musím polikat lahvičky :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ale ta podobnost KOTORU je vražedná. Jednoho dne to vypnu, nainstaluju KOTOR a bude:) (Starý, ne to mmo)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    LOBOTECH: Já miluji svého druida! Ze začátku to šlo děsně ztuha, ale pak jsem objevila, že s tankovacím petem nechcípám o nic víc a nakládám jim zezadu a padá to jak nic. Jednou, když jsem omylem pullnula asi 6-7 mobů najednou a už už jsem chcípala, tak vyvolat rychle healera a během pár vteřin na 100% :) Fakt paráda, nechápu, proč jsem ten build zkusila až teď (asi že bych furt pařila a mega bych tě předehnala, kdbych se tam nepatlala s těmi, co mě tak nebavily a jak jsem v nich chcípala:)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SEBEL: Jo jo s tim mam dobrou zkusenost, ale neni to halt o tom mit na potvoach 10 dotek jako s jinejma buildama. Me hlavne vyhovuje na tempestovi ta burst dmg, kdy si clovek nahazi buffy na zvednuti dmg pak ten nesmysl na to ze nasledujici 3 utoky daj 75 procent dmg a s tim se pak da leckdo nuknout. Ale jinak je tempest hodne squishi a bez healera za zadkem, bych toho mco nepredved.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    LOBOTECH: To jsem jel, je to dobrej universal, ale prý je ještě lepší kombinace. Jinak on ten Tempest sám o sobě má i dobré AOE. Třeba na raidrifty jen stojíš uprostřed a padáčkem posíláš aoe. stačí to dva skilly a taky děláš slušnou dmg.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SEBEL: AoE je prej dobrej full Riftblade se zbytkem bodu v tempestovi, ale nezkousel jsem jeste, jen mi to Alonsy od nekoho zjistila. Ja mam ve vsech hrach rad univerzalni buildy, ikdyz zrovna v RIFTu bych si to mohl odpustit, ale ten tempest mi sedne.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    ALONSY: AOE dps je lepší jiný build ale v solo je na dps nejlepší tempest. Nemusí se honit za bossem a občas vyběhne z nějakého AOE. Na invazích (60 lidí) se pohybuju dle DPS metru někde na 8 místě a 1-3 z warů. Poohlížím se po AOE buildu, tak ti kdyžtak pak postnu návod :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Doteď jsem si myslela, že nápadná podobnost datadisku a KOTORU je nějaký můj problém.
    Stejná hudba, mobové vydávající stejné zvuky atd.
    No ale už i zápletka :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam