• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGIŠňupací tabák


    Diskuze o šňupání tabáku - druhy, zkušenosti, kde koupit..
    rozbalit záhlaví
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Koukám, že je tu pár let mrtvo, ale já pred nejakou dobou propadl šňupání, tak třeba se tu ještě najde trochu života, jak jste na tom v roce 2022 snuffeři? :)
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    VACA: Nedávno jsem se taky k tomuto hobby dostal. šel jsem asi klasickou cestou "nechci kourit - zvejkaci tabak - nasal snuff" a snuff mi momentalne sedi nejvic. Zacal jsem samozrejme na klasikach, co maj v kazdy trafice, takze Pöschl. Je to fajn na start ale jsou to vsechno zvlhceny, celkem nahrubo namlety tabaky a imho vsechny az moc mentolovany. Prava legrace zacala, kdyz jsem to trochu zacal prochazet a "s hruzou" zjistil, kolik vlastne tech tabaku je po celym svete. Najednou jsem zjistil ze to neni jen o mentholu ale o stovkach tuznejch prichuti. A pak jsem se dostal k tabakum od Toque (UK vyrobce). Nu a na tom jedu posledni cca 3 mesice. JE TO BOMBA! Neskutecnej vyber chuti, typek si fakt dava zalezet na tom aby nepouzival zadny umely dochucovadla, perfektni chut tabaku, ruzny sily nikotinu a proste neda mi to abych aspon jednou za 20 minut neotviral plechovecku a nedal si poradnej pinch.

    Jinak typek to ma v 10g (1,8 libry), 25g (2,99 libry) a nektery prichute i v 100g a 200g "economy" pytlich. Krom toho nabizi jeste US varianty, ktery jsou torsku sladsi, silnejsi a dost dobry (Whiskey & Honey mmmm) :D Objednavka mi vetsinou dojde za cca 5 pracovnich dni, coz je taky super :) Takze doporucuji :)

    Sem tam si samozrejme dam rad klasickej Schmalzler typu Pöschl, ale tady ty UK (potazmo US) varianty me teda bavi neskutecne vic!
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj. moc to tady nežije koukám... :/

    Jsem teď nějakej nachcipanej, rýma, kašel. Ani cigáro si pořádně nevychutnám.. Navic me to rozkašle... Tak jsem si koupil žvejkací tabák, abych se ujistil že to neni pro mě... Možná jsem zvolil nešťastnej druh, nějakej jemě mletej, takový bahno je to. Ale to jsem zjistil až po sléze. Neumim tohle zpracovávat. Taky ta nutnost odplivávat neni moc praktická...

    Tak na druhej pokus jsem si koupil šňupací tabák. (při pohledu na modrou krabičku s hnědym práškem se ve mě probudila trochu nostalgická vzpomínka, když jsme jako haranti asi ve třetí třídě s tim zaexperimentovali. No co, bylo to levné, a navíc pro dospělé. Zkusit jsme to museli. :D Ale závislost si na tom tenkrát nikdo z nás nevybudoval. Od té doby to u mne upadlo v naprosté zapomění)
    Krabička se za teh 20+let trochu změnila, ale obsah asi ne..

    ó jak já jsem tuhle věc dlouhá léta podceňoval. Musim říct že dobré! Možná je to i tim že teď cigára moc nezvládám, ale nástup nikotinu jsem fakt pocítil. A další skvelej benefit. Jak to pěkně uvolní rýmou ucpanej nos. No paráda!
    Tuhle věc teď hodlám trochu prozkoumat..

    Nějaké doporučení? :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    INK_FLO: Zkousel sem ale pak mi napsali ze nemaj skladem, ale je to mesic, dva zpet..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    nevím no, když jsem zkušebně z té německé stránky hodil jeden do košíku, tak to šlo
    JUGI
    JUGI --- ---
    V EU nikde neni
    BLIND
    BLIND --- ---
    taky bych si jeden vzal (:
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    kdybyste objednávali white elephant, tak určitě taky jednoho vezmu
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Čau, jelikož se mi krapet po prázdninách vyprázdnila zásoba, budu si něco objednávat a koukat i na zahraniční obchody. Problém je že tendle tabák v ČR nekoupíš a je již delší dobu nedostupnej i v Německu prej (naposled sem ho měl z Německa loni)

    White Elephant Snuff 35g - Indischer Schnupftabak | SnuffStore
    http://www.snuffstore.de/...n/de/schnupftabak/laender/indien/white-elephant/white-elephant-snuff-35g

    Zkus ho dyžtak někde vymejlovat a když se ti to povede, vem mi taky jeden. Já mám dobré zkušenosti s osobním přístupem na http://www.etabak.com/, tak třeba mají jiné kontakty než ty moje internetové..

    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Teď jsem v hospodě viděl nějaký dva chlápky jak šňupou indickej White Elephant - jemnej bílej snuff ve velký červený piksle.
    Prej se dá objednat z Německa za 200, nevíte někdo něco?

    Jinak já špatně snášim Red Bulla, šňupu Ozonu a Gawith (ten mám nejradši)...
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    já se k tomu vrátil... ten pocit když nemáš cígo a vyhrabeš dobrej šňupák :P
    381007
    381007 --- ---
    ... a takhle to vypadá, když se sejdou dva snufeři na dílně :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    Vítej šňupači..
    381007
    381007 --- ---
    Hele, já našel na Nyxu Snufferskej klub :) Já frkám už dost dlouhou dobu, pár příchutí jsem už vyzkoušel. Moje aktuální sestava hír (ještě mám v práci ve stole nějaké ovocné Ozony). Jo a jsem nekuřák :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    Usporadal bych dalsi sampionat ve snupani. Lokalita Praha.. 3 soutezni discipliny jako minule.. Zajimalo by to zde nekoho?
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    díky za podporu , klub je založen [ Swedish SNUS ]
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    prosím o podporu pro založení nového klubu swedish SNUS - žvýkací porcovaný tabák díky [ KU13AR @ nyx :: kluby :: drogy ]
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    ...mezi lipanskou a husineckou, bliz k lipansky, napravo po ceste z kopce dolu...
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Zhruba tam, kde bejval v Prase na Zizkove Amsterdam Shop je ted novej polskej obchod s vecma pro kuraky travy a s hiphaphopovejma hadrama.

    No ale hlavne tam prodavaj nejaky snuffy ktery nebyly jeste recenzovany na ceskejch strankach.
    Pomerne velky kulaty krabicky za 35,-
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Kapsu to šetří, to každopádně.. O vánocích jsem přestal kouřit ale jako náhražku používám elektronickou cigaretu http://www.enick.cz/ Sem tam do toho šňupu a musím uznat, že absťáky v podstatě nemám. Kouřil sem cca 16 let bez přestávky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam