• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGIŠňupací tabák


    Diskuze o šňupání tabáku - druhy, zkušenosti, kde koupit..
    rozbalit záhlaví
    JUGI
    JUGI --- ---
    INK_FLO: Zkousel sem ale pak mi napsali ze nemaj skladem, ale je to mesic, dva zpet..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    nevím no, když jsem zkušebně z té německé stránky hodil jeden do košíku, tak to šlo
    JUGI
    JUGI --- ---
    V EU nikde neni
    BLIND
    BLIND --- ---
    taky bych si jeden vzal (:
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    kdybyste objednávali white elephant, tak určitě taky jednoho vezmu
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Čau, jelikož se mi krapet po prázdninách vyprázdnila zásoba, budu si něco objednávat a koukat i na zahraniční obchody. Problém je že tendle tabák v ČR nekoupíš a je již delší dobu nedostupnej i v Německu prej (naposled sem ho měl z Německa loni)

    White Elephant Snuff 35g - Indischer Schnupftabak | SnuffStore
    http://www.snuffstore.de/...n/de/schnupftabak/laender/indien/white-elephant/white-elephant-snuff-35g

    Zkus ho dyžtak někde vymejlovat a když se ti to povede, vem mi taky jeden. Já mám dobré zkušenosti s osobním přístupem na http://www.etabak.com/, tak třeba mají jiné kontakty než ty moje internetové..

    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Teď jsem v hospodě viděl nějaký dva chlápky jak šňupou indickej White Elephant - jemnej bílej snuff ve velký červený piksle.
    Prej se dá objednat z Německa za 200, nevíte někdo něco?

    Jinak já špatně snášim Red Bulla, šňupu Ozonu a Gawith (ten mám nejradši)...
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    já se k tomu vrátil... ten pocit když nemáš cígo a vyhrabeš dobrej šňupák :P
    381007
    381007 --- ---
    ... a takhle to vypadá, když se sejdou dva snufeři na dílně :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    Vítej šňupači..
    381007
    381007 --- ---
    Hele, já našel na Nyxu Snufferskej klub :) Já frkám už dost dlouhou dobu, pár příchutí jsem už vyzkoušel. Moje aktuální sestava hír (ještě mám v práci ve stole nějaké ovocné Ozony). Jo a jsem nekuřák :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    Usporadal bych dalsi sampionat ve snupani. Lokalita Praha.. 3 soutezni discipliny jako minule.. Zajimalo by to zde nekoho?
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    díky za podporu , klub je založen [ Swedish SNUS ]
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    prosím o podporu pro založení nového klubu swedish SNUS - žvýkací porcovaný tabák díky [ KU13AR @ nyx :: kluby :: drogy ]
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    ...mezi lipanskou a husineckou, bliz k lipansky, napravo po ceste z kopce dolu...
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Zhruba tam, kde bejval v Prase na Zizkove Amsterdam Shop je ted novej polskej obchod s vecma pro kuraky travy a s hiphaphopovejma hadrama.

    No ale hlavne tam prodavaj nejaky snuffy ktery nebyly jeste recenzovany na ceskejch strankach.
    Pomerne velky kulaty krabicky za 35,-
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Kapsu to šetří, to každopádně.. O vánocích jsem přestal kouřit ale jako náhražku používám elektronickou cigaretu http://www.enick.cz/ Sem tam do toho šňupu a musím uznat, že absťáky v podstatě nemám. Kouřil sem cca 16 let bez přestávky..
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    uz dlouho sem nepozil a setri to kapsu kdyz si nechci kupovat ciga a abstaky sou jeste silny. po vejplate kupuju ozonu, gawith nebo mozna neco jinyho u sherlocka...
    DR_OBEK
    DR_OBEK --- ---
    a tim hezci cihly v lete pak umis palit :D
    JUGI
    JUGI --- ---
    Čim dýl šňupeš, tím víc si zvykneš :)
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    jak snupete aby to pusobilo v nose dobre? RedBull je na me moc drsnej, dlouhodobe sem snupal Ozonu s ovocnejma prichutema ale to hlavne v zime kdyz je vlhkej vzduch a tedka snupu Gawith a docela v pohode, akorat stipe v nose a zasira ho i v malym mnozstvi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam